Żukowska nie była w stanie TEGO spamiętać. „Rano mój mózg działa z oporami” [VIDEO]

Anna Maria Żukowska /Foto: print screen z YouTube/Superstacja
Anna Maria Żukowska /Foto: print screen z YouTube/Superstacja
W rozmowie z Patrykiem Michalskim na antenie Wirtualnej Polski Anna Maria Żukowska usiłowała wymienić wszystkich 14 wiceprzewodniczących Nowej Lewicy. Mózg jednak nie współpracował. 

– Marek Balt, Arkadiusz Iwaniak, przepraszam, Marek Dyduch, Arkadiusz Iwaniak, hm… Komoniewski… Dalej będzie… Em… Moment. Anita Kucharska-Dzieci, Joanna Scheuring-Wielgus, nie wiem, doliczyłam się wszystkich, czy jeszcze nie? – próbowała przypomnieć sobie Żukowska.

Dziennikarz odparł, że nie jest nawet w połowie. – Dalej muszę spojrzeć na naszą listę, ponieważ przy porannej kawie pewnie wszystkiego w głowie nie mam, po kongresie jestem zmęczona – tłumaczyła się poseł Lewicy.

Michalski jednak jej nie odpuszczał i próbował wyciągnąć wszystkie nazwiska, tym razem pogrupowane według przynależności partyjnej. Tak też nie szło, mimo podpowiedzi.

– Kogo dalej nie wymienię, to przepraszam, bo po prostu rano mój mózg działa z oporami – błagała o litość.

Dziennikarz jednak wciąż nie chciał odpuścić. – Mówię, że mój mózg działa mocno z oporami, owszem – dodała Żukowska po kolejnej nieudanej próbie.

– Ale to wy macie 14 wiceprzewodniczących, a nie inna partia – skwitował dziennikarz.

Ostatecznie udało się ustalić, że wiceprzewodniczącymi Nowej Lewicy podczas sobotniego kongresu zostali: Marek Dyduch, Arkadiusz Iwaniak, Łukasz Komoniewski, Małgorzata Moskwa-Wodnicka, Dariusz Wieczorek, Anna Mackiewicz, Andrzej Szejna oraz Krzysztof Gawkowski, Krzysztof Śmiszek, Beata Maciejewska, Joanna Scheuring-Wielgus, Anita Kucharska-Dziedzic, Paulina Piechna-Więckiewicz, a także Wanda Nowicka.

Michalski ironicznie dopytywał, dlaczego jest ich tylko 14. – Poprzednio mieliśmy 11 wiceprzewodniczących, w związku z tym nie jest to jakieś radykalne powiększenie – mówiła Żukowska.

Komentując swój blamaż na Twitterze Żukowska dodała jeszcze, że właśnie dlatego Lewica postuluje, „żeby lekcje zaczynały się od 9.00 rano, bo o 8.00 mózg dopiero na rozruchu”.

Źródła: wp.pl/Twitter

16 KOMENTARZE

  1. E tam, czepiacie się. Kto by spamiętał 14 nazwisk i po co, skoro mamy kajecik i ołówek i można se zapisać. A szkoła od 9-tej to świetny pomysł, ja też rozkręcam się dopiero po tej godzinie, niezależnie od przespanych godzin. Jednak czasem lewica powie coś mądrego. Prawda, że rzadko.

    • 👹👹👹 Świetny pomysł to miał scenarzysta polskiej komedii „Dzięcioł”, z Gołasem i Janowską w głównych rolach. Ech! Były czasy, kiedy takich osiągnięć intelektualnych, jak Gucia jeszcze nie było. Wspomniany koryfeusz scenariuszowy, nazwał ukończoną przez ciebie szkółkę – „przedpołudniową podstawówką wieczorową dla pracujących po południu” ! 👹👹👹

  2. Żydowska sztuczna yntelygęcja o 8.oo dopiero się wpina w sieć przekazów dnia i tak mniej więcej po lanczu dopiero sprawnie działa. Najlepiej jest gdzieś koło 22.oo po pierwszym pół litrze.

  3. Dlaczego nadal nie zaszczepiona mimo że pewnie ma te aplikacje, paszport etc???JUŻ NAJWYŻSZY czas ją i resztą kliki zaszczepić! Tlenek grafenu z nanocząsteczkami, ze szczepionki, połączy się siecią 5g z centralą gatesa i jej podpowie!

Comments are closed.