Poważny wypadek Marcina „Borkosia” Borkowskiego. Słynny ratownik na skuterze w stanie ciężkim

Marcin
Marcin "Borkoś" Borkowski - ratownik medyczny na skuterze. (Fot. FB/marcin.borkos.borkowski)
Znany ratownik medyczny Marcin Borkowski miał poważny wypadek. „Borkoś” w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło w środę około godziny 17 w Warszawie. Skuter Marcina Borkowskiego, znanego ratownika medycznego, zderzył się z samochodem osobowym. Ratownik

Do wypadku doszło w środę po godzinie 17 na warszawskim Grochowie.

Jak przekazała sierżant sztabowa Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji, w wypadku na ulicy Radzymińskiej uczestniczył skuter Piaggio i samochód marki opel. Kierowca z opla był trzeźwy, a kierowca skutera zabrany został przez zespół medyczny do szpitala.

Policja zabezpieczyła ślady i wyjaśnia okoliczności wypadku.

Na skuterze jechał Marcin Borkowski, jeden z najsłynniejszych ratowników medycznych w Polsce, autor popularnych filmów na kanale BORKOŚ. Skuter był jego mobilnym ambulansem.

„Borkoś” został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej i trafił na stół operacyjny. Nieoficjalnie wiadomo, że ma połamane kończyny.

 

Prenumerata NCZ! z prezentem

3 KOMENTARZE

  1. Tyle czasu poświęca na ratowanie ludzie, aż tu nagle los zrządził mu takie coś. Nie sposób sobie wyobrazić poruszenia ratowników przybywających do wypadku i widząc Marcina na ulicy.

Comments are closed.