Wielka ORKA w Polsat News. Dziambor tylko odczytał posłowi PiS-u jego własne słowa [VIDEO]

Artur Dziambor masakrujący Rafała Bochenka jego własnym wpisem/Fot. screen Polsat News
Artur Dziambor masakrujący Rafała Bochenka jego własnym wpisem/Fot. screen Polsat News
W Polsat News doszło do zaorania posła PiS Rafała Bochenka. Właściwie zrobił to sam, publikując wpis na Twitterze w marcu 2020 roku. Artur Dziambor przypomniał słynne już słowa dotyczące cen paliw i podziękowania dla Andrzeja Dudy i Daniela Obajtka.

– Gdyby rządziła Platforma Obywatelska i PSL, to pewnie podwyżki byłyby dużo wcześniej i dużo wyższe, bo tak już nie raz mieliśmy z tym do czynienia. (…) Przypominam sobie rok 2012, kiedy wjechałem na stację benzynową, cena za paliwo chociażby, cena benzyny 98-oktanowej wynosiła 6 zł 40 gr. – mówił Rafał Bochenek.

– I tak właśnie proszę państwa to wyglądało za Platformy Obywatelskiej. I pewnie dzisiaj, gdyby rządziła Platforma Obywatelska i PSL, to ceny za paliwo na stacjach mielibyśmy po 12 zł – upierał się. Ale los, który sam sobie zgotował, był nieubłagany.

W międzyczasie rozbawiona propagandą Agnieszka Gozdyra przestrzegała: „ja wiem, co pan zobaczy”. – Panie pośle, obaj panowie – bo podglądam, mogłam to przewidzieć – zaczaili się na pana z tym samym chyba pana wpisem – dodała.

Ostatecznie Artur Dziambor odczytał słynny już wpis Rafała Bochenka z marca 2020 roku: „W natłoku codziennych informacji i walki z #coronavirus często umykają naszej uwadze ceny paliwa na stacjach. Rekordowo niskie!! Pamiętam jak 6 lat temu straszono cenami zdecydowanie powyżej 6 zł/L, a dzisiaj poziom cen sprzed 10 lat @DanielObajtek @AndrzejDuda Dziękujemy”.

– Przed chwilą na Twitterze dostałem od pana Adriana tę samą stację – 5,92 zł. – dodał poseł Konfederacji.

Polityk przypomniał też słowa samego Jarosława Kaczyńskiego, z czasów, gdy jeszcze był w opozycji. – Pamiętam tę słynną konferencję, prasową, kiedy Jarosław Kaczyński pojechał Korwinem, postawił te dwa kanistry i tam pokazał, że połowa to są podatki i powiedział, że „no trzeba obniżyć akcyzę. Ja bym obniżył akcyzę, ale do tego trzeba odpowiedzialności i twardości”. No więc czekamy na tę odpowiedzialność i niech Jarosław Kaczyński obniża akcyzę – skwitował.

– Gwarantuję, że Konfederacja poprze obniżkę podatków – zapewniał Dziambor.

 

13 KOMENTARZE

 1. Wygląda, że ‚państwo’ to bezwzględny mafiozo.

  Potrzebujesz czegoś? Jest ci to niezbędne? Proszę bardzo, 200, 300 procent drożej.

  Komuchy na pogrzeb dawały 6 tysięcy z twoich pieniędzy. No to żydomafia zabrała ci z tego 2 tysiące!

  Bo sam se możesz wykopać dziurę w ziemi, c’nie!?

  • W rzeczywistości gospodarka (i państwo) po prostu się rozpada.
   Za parę lat jako dofinansowanie pogrzebu dostaniesz co najwyżej worek plastikowy.

   Ale zgadzamy się w jednej sprawie – zanim upadną sporo jeszcze nakradną.

 2. Jak tylko skończy się ryż w misce, to całe społeczeństwo poleci na kolanach w stronę komunistów\socjalistów. Niestety to pokazuje historia, że większość ludzi odda wszystko (w pierwszej kolejności godność i wolność) za ochłapy w misce, nie widząc kajdan i coraz mocniejszego uścisku pętli na szyi. Większość jest głupia, dla której liczy się „tu i teraz” i nigdy nie zauważy, że „tu i teraz” rzutuje na to co będzie „tam i później”. Dziś rozdawnictwo jutro bieda.

  • Oczywiście, że tak, dlatego trwa ze strony żydoPiSu uwodzenie jakimiś podwyżkami emerytur, rewaloryzacjami, zwiększeniem 500+ do 523,50+, trzynastkami, czternastkami… byle się nie zbuntowali. No i już natarczywe wymachiwanie biało-czerwoną przy byle pretekście. Nawet szczypanie zrobili NARODOOOWEEE!

   I to wystarczy, żeby gojowskie głąby.pl nie zauważyły 200 tysięcy trupów okołopandemicznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here