Izrael sprzeda TO Czechom. Kontrakt wart jest ponad 500 milionów dolarów

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Izrael sprzeda system obrony przeciwlotniczej Czechom. Kontrakt na dostawę uzbrojenia jest wart 520 mln $.

Umowa przewiduje sprzedaż czterech baterii artylerii przeciwlotniczej SPYDER, które są przeznaczone do zwalczania samolotów, śmigłowców i dronów.

Wg ministra obrony Republiki Czeskiej, umowa wprowadzi siły zbrojne Czech w XXI wiek, jeśli chodzi o obronę przeciwlotniczą.

Czeski przemysł zbrojeniowy ma wziąć udział w realizacji kontraktu.

Tekst ukazał się w segmencie Postęp w Świecie w numerze 41-42 „Najwyższego Czasu!”, który można nabyć TUTAJ.

31 KOMENTARZE

 1. Czechy mają armię Śmiechu Wartą czyli trzy brygady na krzyż a w połączeniu z czeskim duchem bojowym to po prostu marnują pieniądze na zbytek.

 2. Czy to prawda,że Jourova kandyduje na prezydenta i tylko czeka aż Zeman kipnie? To marny nasz los.Spółka z Tuskiem, Śmiszkiem,Bodnarem i Jachirą kiepsko wróży naszej energetyce. Tylko Grodzki ,jeszcze’ trzyma szpan rżnąc głupa.

 3. To zwykła propaganda i zachęta do zakupu przez inne kraje , no bo skoro takie małe Czechy stać na kupno tak drogich instalacji no to inni ….. Typowe dla żydów zachęcanie do zakupu.

 4. Do autora tekstu: Prosze traktowac czytelnikow powaznie bo stosowane zasady pismaka z pudelka sa nie wskazane. Dlaczego naglowek nie moglby brzmiec „Czechy zawarly kontrakt na zakup sprzetu militarnego za ponad 500…” Wasze naglowki brzmia powoli w stylu „wez TO a schudniesz 100 kilo”

   • Dla Mossad’u zagrales na falszywa nute. W nomenklaturze zydow slowo „wiarygodnosc” po prostu nie istnieje. Zgoda nastepuje wtedy, kiedy szacunku nie opiera sie „ustawowym” wyludzeniu domniemanego majatku wartego 447 srebrnikow, a dzis wartego 30 Bilionow zielonej mamony.

 5. Polska kiedyś kupiła wspaniałe izraelskie rakiety, tylko że nie działały w naszym klimacie, czy coś w tym stylu, ale miliardy poszły.

 6. Po pierwsze Czechy mają o niebo wyższą kulturę techniczna niż Polska, po drugie dostęp do broni w Czechach jest powszechny. Oczywiście można różnie oceniać to wydarzenie, ja uważam że od Izraela nie powinno się kupować czegokolwiek a już na pewno niczego co ma w sobie choćby fragment software.

  • „Czeska kultura techniczna” jest juz tak doskonala, ze musza za posrednictwem zydow kupowac of Yankesow bron powszechnie stosowana w Syrii, Iraku i Afganistanie.

   • Produkują własną broń i komponenty do niej których my sami nie jesteśmy wyprodukować np zapalniki do pocisków – można się zżymać czy obrażać ale takie są fakty – mają własne marki których my nie mamy, mają własne produkty eksportowe których my nie mamy. A to że kupują coś czego sami nie robią od Izraela… USA i Izrael kupuje ich Tatry, USA kupują ich systemy radarowe…

 7. Izrael sprzeda TO Czechom. Tylko kliknij!
  TA witamina uczyni cię nieśmiertelnym. Tylko kliknij!
  Pan X TAK powiedział o pani Y. Tylko kliknij!
  TEN dodatek zrobi z wody rosół. Tylko kliknij!
  TA strategia uczyni cię milionerem. Tylko kliknij!
  Ot, te brukowce :(

 8. Jakby ktoś się zastanawiał czym Czesi zapłacą usraelowi za rakietki, to przypomnę, że Polacy dają im mniej więcej jeden procent (1%) tej kwoty dziennie za kopalnię Turów…
  100 dni i rakietki spłacone, a kasa i tak im dalej będzie lecieć…

Comments are closed.