Ojciec oskarża szkołę o krycie transpłciowca, który napastował jego córkę

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
W hrabstwie Loudoun w stanie Wirginia, policja aresztowała na posiedzeniu rady szkolnej ojca, który oskarżył jej członków o próbę ukrycia napaści seksualnej na jego córkę przez „osobę transpłciową”. Nie dopuszczono go do głosu, a wezwana policja dokonała zatrzymania.

Pan Scott Smith, 48-letni hydraulik, został później uznany za winnego zakłócaniu porządku. Wyrok wynosił 10 dni więzienia w zawieszeniu. Nagranie z aresztowania stało się jednak popularne w mediach społecznościowych i w obronie ojca wystąpiła National School Boards Association (NSBA), która uznała, że na posiedzeniu rady mogło dojść do formy „terroryzmu wewnętrznego” i próby zastraszenia Smitha.

Ojciec dziewczynki z Wirginii twierdzi, że zarząd szkoły w takli sposób po prostu ukrywał napaść seksualną na jego nastoletnią córkę. Fakty mówią, że jeszcze 28 maja transpłciowy chłopak ubrany w spódnicę wszedł do łazienki dla dziewcząt w Stone Bridge High School, gdzie dokonał napaści seksualnej na chodzącą do IX klasy córkę pana Smitha.

Adwokat ojca mówi, że napastnik ma na koncie dwa przypadkami sodomii z użyciem przemocy. Scott Ziegler ze szkół publicznych hrabstwa Loudoun (LCPS) twierdził, że taki uczeń – „drapieżnik seksualny” i „osoba transpłciowa” nie istnieje”.

Jednak biuro szeryfa hrabstwa Loudoun potwierdziło, że 28 maja pojawił się raport, w którym jest mowa o „przemocy, sodomii i pobiciu”. Podejrzany sprawca został aresztowany dwa miesiące po tym, jak biuro szeryfa wszczęło śledztwo. Założono mu bransoletkę elektroniczną.

Stało się to jednak dopiero po tym, jak 6 października 15-letni podejrzany wepchnął dziewczynę do pustej klasy, gdzie trzymał ją wbrew jej woli i „niewłaściwie” dotykał. Po raz kolejny okazuje się, że skutki zabaw z transpłciowymi identyfikacjami, czy „bezpłciowymi” toaletami, bywają dla uczennic nie tylko krępujące, ale i groźne…

Źródło: Washington Times

9 KOMENTARZE

 1. że wzorem rosyjskiego ojca najpierw odłączamy linię czasu gnojowi, a dopiero potem tłumaczymy o co chodzi. Sprawiedliwości już stało się zadość a teraz nasze środowisko widzi w jakim ssyńskim systemie żyje!

  Chyba, że dostaniemy uniewinnienie… i okaże się, że w całkiem dobrym :)

  • Nie wiem o co chodzi z tym rosyjskim ojcem, pamiętam sprawę Drąsiusa Kedysa który zareagował na pedofilskie zachowania wobec jego czteroletniej córki.
   Nie było jak się wydaje żadnej taryfy ulgowej, żadnych tłumaczeń czy dochodzenia.
   Od tamtej pory o lgbtlsd na Litwie nie słychać.

 2. Do takiej zmiany nie doprowadzili często „niemęscy” (rzekłbym) lgbx-y.
  Do takich zmian potrzebna jest potężna wola, organizacja, umiejętność działania w konspirac. i półkonspiracji, pieniądze. Takie „rzeczy” posiada tzw. nacja „eskimo”. Czyli Ż. :)
  Sądzę, że zrobili dużo, by takie wiadomości stały się powszechne, a za jakiś czas -zwyklą rzeczywistością, zmieniając cywilizację by „zdołować białych supreamtystów”, by „dołować wszystko co tradycyjne”.

  • w rozumieniu: trafycyjne-europejskie-lacińskie-chrześcijanskie.
   No, ale jak córkę Ż , zaatakują jacyś „imigranci” z jednej strony lub „transpłciowcy” etc. z drugiej strony, to z pewnością i tak „winni będą goje”, i tak „winne będzie społeczeństwo nienawidzące Ż-ów” – oczywiście w optyce tychże Ż-ów i wytresowanych przez nich łykaczy mediów.

 3. I po co te oskarżenia? Teraz tęczowi zajmą się dziewczyną, i nazwą ją homofobką, bo nie chciała dać uciśnionej mniejszości, a to już podlega solidnej karze.

 4. Dziś jest to część problemu transplciowych toalet w Ameryce, jednak talibowie scieliby dewiantowi głowę i uznali problem za zakończony. Czy to jest powód dla którego zboczeńcy seksualni z bliskiego wschodu migrują do Europy? I dlaczego najliczniejsza grupa imigrantów skazana za przestępstwa seksualne w UK to Polacy?

 5. Prosimy o czytanie ze zrozumieniem i adekwatne tłumaczenie tekstu z ang. NSBA wcale nie wsparło tego ojca a wręcz odwrotnie. Terroryzmem nazywają akcje rodziców chcących bronić dzieci przed indoktrynacja niestety…

Comments are closed.