Atak nożownika w Londynie. Ugodzony poseł nie żyje

PILNE. Obrazek ilustracyjny nczas.com/koronawirusem/koronawirusa
PILNE. Obrazek ilustracyjny nczas.com
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Stacja Sky News poinformowała o ataku nożownika na posła rządzącej Wielką Brytanią Partii Konserwatywnej Davida Amessa. Polityk został wielokrotnie ugodzony nożem w swoim okręgu wyborczym.

Według Sky News napastnik wszedł do biura poselskiego Amessa w miejscowości Leigh-on-Sea w hrabstwie Essex w południowo-wschodniej Anglii. Sprawca wielokrotnie ugodził posła nożem.

Polityk otrzymał pomoc na miejscu zdarzenia, ale w wyniku obrażeń po kilku godzinach zmarł.

Sprawca ataku, 25-letni mężczyzna, został aresztowany na miejscu zbrodni.

Źródło: Sky News

26 KOMENTARZE

 1. Widać w Londynie zaczyna docierać do ludzi co się dzieje i kto jest za to odpowiedzialny. Akcja rodzi reakcję.
  Nie żebym kogoś namawiał ale być może i u nas ludzie zaczną chodzić do posłów w odwiedziny. Może i nawet ze stryczkami. Jakby już się wybierali to może powinni zacząć do posłów, którzy drą publicznie mordy o wprowadzenie segregacji sanitarnej.

 2. Niech zamkną cmentarze 1 listopada w Polsce …………….. i OGRANICZĄ ŚWIĘTA W BOŻONARODZENIOWE obchodzone z ROADZIĄ A …………… ciekawe czy naród się OBUDZI .

 3. ja również mam ochotę zbolcować kilku osobników i osobniczek,w grę wchodzą osoby ze sfer rządowych,i dwie posłanice,ale są poza moim zasięgiem,z czego nie jestem zadowolony.Ale ja cierpliwy jestem i długo pamiętliwy,..

 4. Nie bardzo rozumiem jak to możliwe – w Anglii przecie nie wolno nosić przy sobie noża.

  No chyba że najpierw wszedł ten napastnik do części kuchennej biura – i tam porwał nóż – to OK…

 5. Garota garotą, dziś wystarczy trytytka o takim fi, żeby przełożyć ją przez głowę i mocno ściągnąć.

  Mało kto ma przy sobie coś do przecięcia trytytki. A z każdą sekundą jasność myślenia o ratunku spada.

 6. nasze władze i kliki-kolesie tylko czekają na taką akcje, modlą się o to do swojego bożka belzebuba! Zaraz mengelokaczeki robią stan wojenny na cały kraj i wyszczepią pod lufami a kto oporny to mają przygotowane obozy internowania i psychuszki!Polacy dla nich to przecież bydło!Polaków już wymieniają na ukraińców i białorusów, ci ich będą słuchać bo dostają kasę i mieszkania gratis, po eksmitowanych z nich Polakach!

  • @marena
   ukrainiec słuchać nie będzie,i to na 100%,już jest ich bardzo wielu,ale chwilowo aklimatyzują się,dorabiaja jakichś nieruchomości,i generalnie nie mają na to czasu..Gdy urodzi się pokolenie Ukraińców,wówczas przypomną sobie o swoich korzeniach,i zaczną tworzyć rożne organizacje proukraińskie,i będzie problem.Ale to juz nie będzie problem dla obecnej władzy.Tak myślę.

  • @Szeregowy Poseł
   no i jaki ty jesteś człowiek,gość prowadzi schronisko,a ty kablujesz na wolontariusza,powinieneś się wstydzić,,niewdzięczniku jeden.A sam tytuł nawiązuje do antycznych fenicjan,😄dzisiaj zwanych żydami,-tak dla zamaskowania tych faryzeuszy.

 7. Islamski Amor
  (dedykuję Meni z czas.com)

  Nawrócony Duńczyk… „Religia pokoju”
  Wezwała go chyba: „O pokój – do boju!”
  „Ja jestem posłańcem” najpierw zatwittował,
  A potem strzałami Norwegów częstował.

  Strzelał z łuku, niby Amor!… i kobiety
  Cztery zabił; piąty – mężczyzna – niestety!
  Ach, co powie Allach na celów dobranie?
  Ten islamski Amor dźga nie tylko panie!…

 8. Jak można tak robić, przecież świnie mają okres ochronny? I tak zarżnął był wieprza a odpowie za człowieka, co za marnotrawstwo!

 9. nigdy nie wolno wydawać żadnych komenarzy,zawsze istnieje ryzyko pomyłki,a w tym wypadku,być może posel-człowiek potknął się i tylko przypadek spowodawal nadzianie się na nóż,który niósł inny obywatel GB.
  Nigdy NIC nie wiadomo,co i kiedy zdarzyć się może.

Comments are closed.