Reprezentant Polski w piłce nożnej zakażony koronawirusem

Autokar reprezentacji Polski pod hotelem w Sopocie. / foto: Prt Sc Łączy Nas Piłka
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Obrońca piłkarskiej reprezentacji Polski Arkadiusz Reca jest zakażony koronawirusem – poinformował jego włoski klub Spezia Calcio.

„Spezia Calcio informuje, że po pojawieniu się łagodnych objawów grypy, które skłoniły personel medyczny do wykonania wymazu kontrolnego w domu, piłkarz Arkadiusz Reca uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19. Zgodnie z protokołem jest już poddany izolacji” – głosi klubowy komunikat.

26-letni Reca od kilku tygodni zmaga się z kontuzją mięśnia uda, która wyeliminowała go z udziału w ostatnich meczach eliminacji mistrzostw świata z San Marino i Albanią. Z powodu kontuzji nie pojechał także na EURO 2020, rozgrywane w 2021 roku.

To kolejny piłkarz tego klubu, który w ostatnim czasie ma pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Podczas przedsezonowych przygotowań „dodatni” był Thiago Motta. Przetestowano wówczas cały zespół, a u 14 osób testy wykazały wynik pozytywny.

Tym razem cała drużyna nie będzie testowana, bo – jak utrzymuje Spezia – zawodnicy nie mieli ostatnio kontaktu z Recą, gdyż ten z powodu kontuzji ma indywidualny tok treningów i rehabilitacji.

4 KOMENTARZE

  1. Jakim znowu ‚koronawirusem’?
    Panie Sommer kochany…
    Nie slucha pan pana Mikke, ktory twierdzil, ze nie ma zadnego koronawirusa, bo go nie widac?
    Co prawda ‚nigdy nie zmieniajacy zdania’, ‚legendarny wodz konserwatywnych liberalow’ ostatnimi czasy mowi co innego, ale chyba nie nalezy tego przypominac bo podkopuje to autorytet legendarnego wodza.

  2. Poza tym artykuł zdaje się nie informuje czy rzeczony piłkarz był dwa razy zaszczepiony wiadomym preparatem. A tak na marginesie…wszędzie trąbią „szczepcie się” i „szczepienia” ale zaraz potem już nie pada słowo szczepionka tylko preparat. Interesujące.Nieprawdaż?

Comments are closed.