Polityk Konfederacji ocenzurowany na Facebooku. Za ten film [VIDEO]

Facebook i jego lewackie standardy.
Facebook i jego lewackie standardy.
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Polityk Konfederacji z Ruchu Narodowego, Witold Tumanowicz, został zablokowany na Facebooku. Dlaczego? Ośmielił się pokazać prawdziwe nagranie z imigrantami w roli głównej.

O imigrantach tylko dobrze, albo wcale – taka maksyma zdaje się przyświecać cenzorom z Facebooka.

Przekonał się o tym Witold Tumanowicz z Konfederacji po opublikowaniu nagrania ze szturmu imigrantów na polską granicę od strony Białorusi.

Na nagraniu, zrobionym przez jednego z przybyszów, widać jak imigranci próbują przedrzeć się przez polskie zasieki. Używają do tego różnych prętów i rur.

Nie spodobało to się donosicielom z Facebook i zgłosili film jako „naruszający standardy społecznościowe”.

Oczywiście wg tej lewackiej logiki agresywni imigranci nie naruszają „standardów społeczności” państwa polskiego, a zrobił to Tumanowicz publikując nagranie z ich wybryków.

Witold Tumanowicz dostał bana na 24 godziny, ale na szczęście w Internecie nic nie ginie i ocenzurowany best term paper writing service filmik można zobaczyć np. na Twitterze.

38 KOMENTARZE

 1. Mnie też zablokowali jak napisałem że , rodzina to chłopak i dziewczyna ! I od razu napisałem fuck you face book ! Żydowsko homosiowa strona !!! Chimwd..ę!!!

 2. Megakapitaliści rozbili szereg państw islamskich przy pomocy głównie NATO i używają strumieni migrantów do skłócania państw na ich drodze. Dziel i rządź na poziomie mocno zaawansowanym. A tu przypadek konfliktu, w którym trzy grupy ludzi warczą na siebie wzajemnie, zamiast na tych, co ich napuszczają…

 3. Nieśmiało zapytam: a nie można byłoby tych zasieków podłączyć pod prąd, nie taki zbyt mocny, ale żeby kopnął? Coś na wzór „pastucha” na polskich pastwiskach.

  • 👹👹👹Podłączenie pod prąd tych pastuchów mogłoby być ryzykowne. Albowiem ci miłośnicy koni, względnie rogacizny, mogą co poniektórzy reagować nie jak ludzie dopiero przy około 24 Voltach, lecz już przy 12 Voltach. Koń ma już fundamentalnie przechlapane przy 12 Voltach. Im mniejsze zwierzątko, tym wytrzymuje wyższe napięcie. A ci beżowi mają nawet tak podwyższoną odporność iż pas Szahida im nie straszny.👹👹👹

  • 👹👹👹Posypanie pieprzem, zamiast pierza, byłoby akurat.
   Jak mawiał Al Capone : „lepszym od dobrego słowa jest tylko dobre słowo i seria z kulomiotu”…👹👹👹

 4. a mnie nawet na nczas blokują oraz usuwają i co, wam wolno a facebujcom nie?Przecież i oni i wy macie układ z diablem pisowym, to widać po tym jak codziennie niektóre artykuły znikają razem z komentarzami aby potem pokazać się już bez nich. Ten numer znam z o2 wp itp !

 5. Jesli nie zaczniemy STRZELAĆ to się nigdy nie skończy. Na poczatek humanitarnie – gumowymi pociskami lub gazem. A przy okazji podrzucam temat Sz. Redakcji: wizytacja granicy z Ukrainą. Bo jakoś cicho „w tym temacie” :)

 6. Czy innymi granicami nie przedostają się do naszego kraju, żeby jechać dalej? Przedostają się i jakoś takiego cyrku nie robi się jak na granicy z Białorusią. Dlaczego nie wolno dziennikarzom przebywać w tej strefie? Przecież nawet są korespondenci wojenni i co? Tam wolno ale już zobaczyć „okiem” dziennikarza Polaka już nie? Cyrk szyty grubymi nićmi.

 7. Jezeli intruzi dopuszczaja sie niszczenia mienia panstwowego to straz graniczna powinna reagowac! Mysle, ze gumowe kule by ostudzily zapedy nachodzcow

 8. Po odblokowaniu mojego bana napisałem kilka poprawnych politycznie komentarzy. Od razu dostałem bana na 7 dni za „pejsate parchy”,a za chwilę dołożyli 30 dni za „ciotę”.Oczywiście konto na fuckbook miałem tylko dla wkurw…ania jedynie słusznej nacji. Już mi się znudziło. Konto wyje…łem.

 9. Lewackie państwa na jednym obrazku, będą tam stać jak te słupy i się siłować na kije z bydłem. A wystarczyła by jedna kula za niszczenie zabudowy granicznej.

 10. Przecież to ewidentny atak na państwo przez próbę siłowego wtargnięcia na terytorium RP. Ale cipy Ci nasi politycy i pogranicznicy. W takiej sytuacji, per analogia regulaminu słyżby wartowniczej, ostrzeżenie, strzał ostrzegawczy a jak to nie działa strzał w kierunku agresora. Choć to może nie polityczne ale jakże skuteczne. Serią po nogach i będzie spokój na długie lata.

  • I jeszcze jedno. Jak ta szarańcza chce w cywilizowany sposób przejść to niech się zamelduje na przejściu granicznym. A nie niczym badyci i przemytnicy zielną granicą.

Comments are closed.