Te uczelnie stosują segregację sanitarną. Kulesza UJAWNIA listę

Jakub Kulesza.
Jakub Kulesza. (Fot. PAP)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Poseł Konfederacji Jakub Kulesza opublikował listę ośmiu uczelni, które stosują segregację sanitarną studentów. Polityk pogratulował też wszystkim placówkom, które na niechlubnym wykazie się nie znalazły.

„Gratuluję uczelniom, które nie znalazły się na liście moich interwencji poselskich. Tym, które na tej liście są, radzę jak najszybciej wycofać się z tych bezprawnych zagrywek” – rozpoczął Kulesza.

Wśród wymienionych znalazły się: Uniwersytet Opolski, Uniwersytet Szczeciński, Uniwersytet Śląski w Katowicach, Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum, Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie, Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu, Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz Akademia Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej.

„Już nikt nie powinien mieć wątpliwości, że szantażowanie kogokolwiek i zmuszanie go żeby się zaszczepił DOBROWOLNĄ szczepionką, zasługuje na potępienie. Szanuję czyjś wybór, ale gardzę przymusem. Czy władze uczelni mają wyobraźnię? Bo o sumienie nie zapytam” – dodał polityk.

Kulesza wskazał, że „jedna bezmyślna decyzja” może „zniszczyć życie” młodemu człowiekowi, który idzie na wymarzone studia, żeby się czegoś nauczyć i do czegoś dojść.

„Władze uczelni bytują w jakiejś innej przestrzeni i stwarzają swoje własne prawo, w którym można wykluczyć człowieka za to, że essay writing service się nie zaszczepił DOBROWOLNĄ szczepionką” – dodał.

„Otóż na szczęście nie można. I mam zamiar przerwać ten bezprawny proceder” – skwitował poseł Konfederacji.

Polityk zaprosił też na swoją stronę internetową, za pomocą której można się z nim skontaktować, także w sprawie bezprawnej segregacji sanitarnej.

„Znajdziecie tam opisy moich działań i pisma jakie wysyłam w ramach interwencji. Zaglądajcie do mnie – będę cyklicznie publikował kolejne sprawy” – zachęcał.