Wielki protest amerykańskich pracowników Boeinga. Nie godzą się na nakaz przyjmowania szprycy [WIDEO]

Protestujący pracownicy Boeinga w Seattle. Foto: Twitter/screen
Protestujący pracownicy Boeinga w Seattle. Foto: Twitter/screen
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Około 200 pracowników firmy Boeing uczestniczyło w piątek w proteście przeciwko przymusowi szczepień na COVID-19 wprowadzanego w ich firmie.

Szefowie potentata na rynku lotniczym zapowiedzieli na początku tygodnia, że będą wymagali zaszprycowania 125 000 amerykańskich pracowników. Ci do 8 grudnia muszą albo okazać dowód szczepienia, albo przedstawić uzasadnienie, dla którego nie mogą przyjąć szprycy (względy zdrowotne lub religijne).

Boeing, zmuszając zatrudnione u siebie osoby do podobnych działań, powołał się na dekret Joe Bidena, wydany we wrześniu tego roku. Prezydent przygotował go, ponieważ duża część Amerykanów opierała się (i opiera) szprycowaniu, mimo że szczepionki są bezpłatne oraz powszechnie dostępne, a także nachalnie promowane jako „bezpieczny produkt”.

Protestujący pracownicy Boeinga to przedstawiciele ogromnej grupy osób na całym świecie, którzy nie ulegli natarczywej propagandzie.

„To eksperymentalny lek podawany w pseudo-nagłej sytuacji” – wyjaśnił dziennikarzom jeden z inżynierów awioniki, pracujący w lotniczym gigancie. I nie był w tej opinii odosobniony.

Podczas protestu, który zorganizowano przed fabryką Boeinga w Everett, na północ od Seattle, pojawiło się także wiele antybidenowskich haseł.

W komunikacie Boeinga – co warto podkreślić – pojawiła się także informacja, że w zakładach w Teksasie wymóg okazania szczepionkowego paszportu nie będzie wprowadzony. Wszystko dlatego, że republikański gubernator tego stanu Greg Abbott wydał w poniedziałek dekret zakazujący wydawania potwierdzeń przyjęcia szprycy na COVID-19 przez jakikolwiek podmiot, w tym prywatnych pracodawców.

Dodajmy, że szefowie innych amerykańskich koncernów lotniczych także zamierzają wprowadzić przymus okazania „paszportu szczepionkowego” przez swoich pracowników.

7 KOMENTARZE

 1. Może ci amerykańscy inżynierowie z Boeinga pójdą po rozum do głowy z zrozumieją, że trzeba się przenieść do Chin i tam zacząć pracować bo USA jest bez perspektyw.
  Z pewnością mają trochę interesującej wiedzy do zaoferowania.

  • Nie, po prostu branża lotnicza ma ulec gwałtownemu zmniejszeniu, a żywym ludziom zwalnianym trzeba zapłacić. Zaszprycowani śmiercionką ,,zwolnią ” się sami.

   • Trzy lata temu pracowałem na budowie w zakładzie Airbusa w Hamburgu. Stało tam dużo samolotów, dosłownie poupychanych gdzie się dało, kilka razy miałem A380 dosłownie na wyciągnięcie ręki, co kilka dni przylatywała i odlatywała Beluga, obok budynku w którym pracowałem wylewano beton na kolejny „parking”. Wczoraj zajrzałem na zdjęcie satelitarne Google i wielkie zdziwienie, ani jednego samolotu, nie licząc tych pięciu nad Łabą.

  • niby prezydent bidet wydał rozporządzenie zmuszające kontrahentów federalnych do wyszczepienia swoich pracowników, to dotyczy również stany i odbiorców „pomocy”covidowej.

 2. USrael upada zadłużony więc szprycowanie choroby po nim a nawet śmierć
  za pomocą degeneratów pedofili na scenie politycznej jak Biden, Trump i inni :)

Comments are closed.