Korwin-Mikke o afgańskich kobietach: Są cenne, bo się za nie bierze pieniądze [VIDEO]

Janusz Korwin-Mikke/Fot. screen TVP Info
Janusz Korwin-Mikke/Fot. screen TVP Info
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
W programie „Woronicza 17” w TVP gościł m.in. poseł Konfederacji Janusz Korwin-Mikke. Legendarny wolnościowiec poruszył temat nielegalnych imigrantów, którzy przez Polskę przedostają się na Zachód. Padły też słowa o afgańskich kobietach.

– Jeżeli mamy utrzymywać 3 tys. ludzi na granicy, to taniej jest postawić mur i utrzymać 300 na granicy. Trzeba po prostu policzyć, co jest tańsze. Poza tym jest to bardziej humanitarne. Bo jeżeli żołnierze biorą i wyrzucają, czasami biją, czasami coś tam, są niestety takie przypadki, to znacznie lepiej postawić tutaj mur – zaznaczył Janusz Korwin-Mikke.

– Czy to będzie skuteczne? Pani się powołuje na Rio Grande, które jest przekraczane, tylko tam jest ciepło i zimą to nie wiem czy będą przekraczali Bug. (…) Możliwe, że będą, ale proszę zwrócić uwagę, że nie ma rzeczy absolutnie murowanych. Otóż mur berliński działał, no niestety – zwracał się do Anny Marii Żukowskiej z Lewicy.

– Pamiętajmy o jeszcze jednej rzeczy. Ci ludzie przylatują samolotem. Nikogo nie ma z Afganistanu, bo kobiety kochają w Afganistanie, że za próbę gwałtu jest kara śmierci i za zaczepianie kobiet na ulicy są wysokie kary. Kobiety to bardzo cenią i nie uciekają z tego Afganistanu (…) Kobieta jest cenna, bo się za nią bierze pieniądze – stwierdził Korwin-Mikke.

Jeden z liderów Konfederacji podkreślił, że nielegalni imigranci płacą za przeszmuglowanie ich na zachód. Nie są biedni i bezradni.

– To są ludzie z Syrii, Iraku na ogół. Oni przylatują samolotem, co kosztuje. Oni mieszkają kilka dni w hotelu, dość luksusowym, jak na białoruskie warunki, płacą za to. I państwo sobie wyobrażacie, że oni potem idą na granicę i leżą na ziemi? Nie, oni idą na granicę, opłaceni przewodnicy ich przeprowadzają. Straż Graniczna pokazuje tych, których złapie, a nie pokazuje tych, których nie złapali. Przewodnicy ich przeprowadzają, dzwonią po mikrobus, których ich zawozi na niemiecką granicę i tyle ich widzimy – wskazał.

16 KOMENTARZE

  • Starszy pan jak zwykle bredzi. Na pustyniach w Teksasie jest w lecie do +50C w dzień, a w nocy do -20C. To ci na Białoruskiej granicy mają w porównaniu z tymi Meksykanami warunki jak na Teneryfie.

    • Link? Sam se podaj. Mam ci za darmo udzielać korepetycji?

     Czy Mikke podaje jakieś linki? On podaje wszystko z głowy, czyli z niczego. To co wymyślił rano na kiblu.

    • To są roczne temperatury średnie, człowieku!
     Ale liczne maksymalne to +40C do +50C w dzień i mrozy w nocy. Jak Ci taka realna temperatura w dzień przypali dupsko, bo takie są maxy na Chihuahua, to statystyczne średnie roczne możesz sobie wypisać na nagrobku.

     Mikke bredzi, a jego jeszcze od niego głupsi kibice, słuchają go jak świnie grzmotu.

 1. JKK jak zwykle w swoim stylu, a prawdziwy problem to jest na granicy ukraińskiej, stale tamtędy trwa szmugiel ludzi, rząd MM udaje, że nie widzi.

 2. Może pan Mikke w kilku miłych słowach upamiętni postacie Honeckera oraz Ulbrichta, słynnych inicjatorów i budowniczych muru berlińskiego. A potem jeszcze jak zwykle coś o Hitlerze, bo od tygodnia pan go nie wspominał, a przecież jego obozy to byłoby jakieś rozwiązanie dla problemu nielegalnych emigrantów, aby się nie rozłazili po całej Polsce.

  • Jeżeli jeszcze nie doczytałeś to JKM jest przeciwnikiem takich obozów. Wielokrotnie o tym mówił. Ale ty najwidoczniej wiesz lepiej. Grunt to robić zamęt na portalu.

 3. Ooooo… po mistrzowsku…!

  Dlatego ma 6% z szansami na przejście do strefy oddziaływań podprogowych. Pół wieku politykowania i wreszcie sukces.

  Także debil dyżurny, który w tej chwili rżnie ostro, bo on lepiej wie jak ma wyglądać opinia publiczna, ma w tym swój udział, prawda!?

  Co dwie głowy to nie jedna!

 4. „… idą na granicę, opłaceni przewodnicy ich przeprowadzają. Straż Graniczna pokazuje tych, których złapie, a nie pokazuje tych, których nie złapali. Przewodnicy ich przeprowadzają, dzwonią po mikrobus, których ich zawozi na niemiecką granicę i tyle ich widzimy”.
  I tak ma być. Nich to będzie dla Niemiec czy Holandii prezencik z Polski

 5. To nie są biedni ludzi – to są zwykłe cwaniaki, które się chcą załapać na socjal w Niemczech a Baćka im to umożliwia rozgrywając ich przeciwko Polsce na polecenie Władimira Władimirowicza.

Comments are closed.