Krzysztof Skowroński ponownie prezesem SDP

Krzysztof Skowroński. Foto: print screen yt/Radio WNET
Krzysztof Skowroński. Foto: print screen yt/Radio WNET
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Krzysztof Skowroński w sobotę został prezesem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich na kolejną, czwartą kadencję – poinformowało SDP w mediach społecznościowych.

W Domu Dziennikarza w Kazimierzu Dolnym w sobotę odbył się Sprawozdawczo-Wyborczy Zjazd Delegatów SDP.

Głównym punktem obrad były wybory władz stowarzyszenia. O wyborze Skowrońskiego SDP poinformowało na Twitterze.

Oprócz Skowrońskiego, jak podaje na Twitterze SDP, o stanowisko prezesa ubiegali się Aleksandra Rybińska-Wróbel i Zbigniew Rytel.

W ostatecznej turze wyborów Krzysztof Skowroński uzyskał 64 głosy, a rywalizująca z nim o fotel prezesa SDP Aleksandra Rybińska-Wróbel pisząca m.in dla Sieci zdobyła poparcie 50 delegatów.

Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich jest najstarszą organizacją dziennikarską w Polsce. Obecnie liczy ponad 2700 członków i ma 16 oddziałów terenowych w największych miastach Polski.

(PAP)

8 KOMENTARZE

 1. Nie wiem jakim prezesem jest pan Skowronski ale radio Wnet jest bardzo dobre a ludzie zapraszani do niego bardzo merytoryczni w przeciwienstwi do mediow gdzie kilkadzisat lat po upadku komunizmu czlonkowie biora politycznego PZPR sa wciaz najwiekszymi autorytytami.
  Kwasniewski, Miler i doktor Cimoszewicz ktory jak dlugo pamietam nie poowiedzial nic madrego. Posluchajcie jego komentarza na temat uchodzcow ze wschodu, zawsze „po lini i na bazie”.

 2. Takie Radio Wnet, Sieci, Gazety Polskie, Bączkiewicze czy Media Narodowe PiS se kupuje za grosze.

  To klasyczne obstawianie wszystkich koni.

  Swego czasu były portale autentycznie niezależne, np. NIEPOPRAWNI, więc przejęli je siłą!

  A inne po prostu zniknęli i to tak, że nie ma śladu w całym necie! Nie ma wątpliwości czyja to robota, bo po ubekach też nie ma śladu, chociaż do niedawna można było ich namierzyć!

  • Pamiętamy chyba wizytę pana Dudy u kuzynki MENGELEwieckiego, pani Wojcicki. To od wtedy google i jego agendy sekują wszelkie niezależne polskie, patriotyczne, konserwatywne media.

   A pielgrzymka ‚polskiego’ prezydenta do biura tej blyrwy chyba przejdzie do historii ‚polskiej’ hańby!

 3. Będzie prezesem ‚do końca życia i jeden dzień dłużej’ Tak jak Broniarz w ZNP. Nie zapomnę temu panu Skowrońskiemu jak potraktował Jacka Mędlara. Coraz bardziej odpycha mnie to towarzystwo wzajemnej adoracji.

  • Rzeczywiście, maska opadła, ptaszku, i już się tego nie odzobaczy.

   Takich „polskich” i „niezależnych” mamy tam, gdzie pan może pana majstra w dupę pocałować!

Comments are closed.