Zaszprycowanych nie testują. „Nie padła żadna diagnoza, co to może być za choroba”

Badanie na obecność w organizmie koronawirusa. Foto: PAP
Obrazek ilustracyjny/Badanie na obecność w organizmie koronawirusa. Foto: PAP
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Portal interia.pl opisuje przypadek mężczyzny, który z objawami covida trafił do lekarza. Ale że był zaszprycowany, nie skierowano go na test – tylko leczono objawowo. Tomasz Zieliński wiceprezes Porozumienia Zielonogórskiego podkreśla, że nie jest to wyjątek.

Portal interia.pl cytuje pacjenta, który zgłosił się do lekarza z, jak mówi, „klasycznymi objawami” Covid-19.

– Objawy miałem klasyczne – gorączka, silny ból głowy, gardła. Duszący kaszel i katar, fontanna z nosa dosłownie – opowiadał mężczyzna, który chce pozostać anonimowy.

Pacjent umówił się do lekarza.

– Pani doktor osłuchała, nie zaglądała w gardło. Nie zmierzyła temperatury. Zapytała, czy i kiedy byłem szczepiony, zgodnie z prawdą powiedziałem, że jestem kilka miesięcy po drugiej dawce. Stwierdziła wówczas, że nie ma sensu wykonywać testu w kierunku koronawirusa, skoro jestem po szczepieniu – relacjonował.

Pacjent był przekonany, że zostanie skierowany na test. Lekarka jednak stwierdziła, że będzie go leczyć objawowo.

– Nie padła żadna diagnoza, co to może być za choroba. Przepisała: witaminę A+E, syrop na kaszel i coś do płukania gardła. Tyle – dodał mężczyzna.

Sprawę skomentował wiceprezes Porozumienia Zielonogórskiego Tomasz Zieliński.

– Docierają do mnie sygnały od pacjentów, a także znajomych lekarzy, którzy słyszeli o takich zdarzeniach, gdzie zaszczepionych osób nie kieruje się na test w kierunku COVID-19. Oczywiście nie tylko nie ma przeszkód w testowaniu takich pacjentów, a wręcz przy objawach należy ich testować. To, że ktoś jest zaszczepiony, nie oznacza, że nie może zachorować. Rzadziej te osoby chorują, ale chorują – zaznaczył lekarz.

Jak mówił, „ma nadzieję”, że takie postępowanie lekarzy wynika „z błędu informacyjnego”.

– Liczę, że nie jest to związane z wiedzą medyczną tej osoby i brakami w niej. Jest to dla mnie trochę porażka, jaką ponosimy wszyscy – wskazał.

Zaznaczył, że test jest wystawiany z darmo i nikt lekarzy z tego nie rozlicza.

– Nikt nie ma pretensji, że przez te testy liczba zakażonych jest coraz wyższa. Mało tego, jeśli wyjdzie dodatni, to NFZ płaci przychodniom dodatkowo za takich pacjentów. A jak lekarz nie zrobi testu, a pacjent będzie miał objawy, to lekarz musi się nim dalej zajmować – wyjaśnił.

O komentarz poproszono także pandemiczny resort zdrowia. Ten podkreśla, że pacjentów z objawami powinno się kierować na testy.

– Bez znaczenia jest fakt, czy (osoby chore – przyp. red.) zostały zaszczepione, czy nie. Testy diagnostyczne i kwarantanna czy izolacja mają na celu przerwanie łańcucha zakażeń i są jednym ze sposobów ograniczania skutków epidemii – przekazała Katarzyna Kubicka-Żach z Biura Komunikacji MZ.

Źródło: interia.pl

46 KOMENTARZE

 1. Wegetarianizm to przyszłość dla ludzi a wynikać powinien z miłości do naszych młodszych braci którzy podobnie jak my ludzie uczą się tu na Ziemi i wzrastają w miłości. Ludzie i zwierzęta są tak na prawdę przenikającą wszystko kosmiczną świadomościàsą manifestującą się w każdej żywej istocie. Nie zabijaj i nie zlecaj zabijania. Nie przesadzaj jednak, musisz jeść : mleko ,sery ,twarogi ,miody czy jajka niezapłodnione jak i pieczywo to nie zabijanie. Zachowajmy zdrowy rozsądek.

  • dobrowolnie tego nie robią a muszą zrobić test np aby wejść do lekarza czy sanatorium, Tutaj mengelowiec nabija licznik! Naziol z bękartami jest tez tak cwany że karetki, szczególnie dzisiaj wieczorem, przewożą cwanie z jednego powiatu do drugiego, tam gdzie nie mają pacjentów.Przykład: powiaty kujawsko-pomorskie. I tak koleś kolesiowi daje zarobić dodatki!

 2. Odnośnie artykułu. Mieszkam w. Finlandii i osoby zaszprycowane jak zachorują nie są testowane na Dawida, a osoby które się jeszcze nie poddały szprycy z automatu pierwsze robią test. Dlatego w statystykach tylko osoby czyste chorują na Dawida. Tak nas kłamią!

 3. A na co mu ten test ? Gościowi chodziło, żeby go położyli do szpitala, czy jak ?! Przecież tam nie leczą ! Jeszcze by się przekręcił, a tak to żyje.

 4. Typowe objawy przeziębienia to:

  Katar, początkowo zazwyczaj dość płynny, później lepki
  Obrzęk błony śluzowej nosa / zatkany nos
  Ból gardła
  Ból głowy i bóle mięśniowo-szkieletowe
  Kaszel
  Uczucie zmęczenia lub nawet wyczerpania

  Dodatkowo podczas przeziębienia może wzrosnąć temperatura ciała i wystąpić gorączka (temperatura 38 stopni Celsjusza i wyższa).

  • jak po szprycy to przeziebienie/grypa a jesli bez szprycy to kowid i na izolatke. Trzeba byc uposledzonym albo czescia tego spisku aby tego nie rozumiec

   • @Dzwon Zygmunta
    myślę że wystaczy wielkie pragnienie pieniążka,i prawie każdy konował zeszmaci się,a jeśli ma wyjątkowo podły charakter,to ….
    A całą tzw.służbę zdrowia rozbestwił swoimi działaniami niedzielski

  • Dokładnie, a potocznie takie przeziębienie nazywamy już grypą. Podczas gdy grypa to jest już bardzo ciężki przebieg. W obecnej erze mniej niż przeziębienie to już cowid wymagający izolatki i szprycy z nieprzebadanym preparatem, bo w imię wyższej konieczności, bo ludzie padają jak muchy, więc to tak wyjątkowo, wiadomo… I nie przyjmujmy ludzi z prawdziwymi chorobami do lekarzy, bo inni mogliby katarek złapać „przez nich”… Żenada totalna

 5. Nic tak życia nie upiększy jak młoda panna i jeden głębszy.
  Jeść jaja, seksować, nic sobie nie żałować koronagryppa musi pofolgować.

 6. Wniosek jest tylko jeden szczepionki są gówno warte, a poza gigantycznymi zyskami korpo, nopami i zgonami nie oferują nic oprócz robienia z ludzi durnia w Nowym Kowidiańskim świecie paszportów niewolnika.

 7. W telewizji izraelskiej. Statystyk dla wieku 60+ – procentowo jest 94% w pełni zaszczepionych izraelczyków i 90% „przypadków” to osoby W PEŁNI zaszczepione.
  Widać, że nie ma znaczenia czy 60+ jest zaszczepiony czy nie. Przytoczył dane amerykańskiego CDC – zaszczepieni nie mają mniejszej (większą?) ilości wirusów niż niezaszczepieni czyli mogą tak samo infekować jak niezaszczepieni.
  https://www.bitchute.com/video/aawp4Jqzawh2/

 8. Nie wiedząc co naprawdę się dzieje, mamy wymrzeć wcześniej nim nowy świat nadejdzie.
  Artykuł redakcyjny „BMJ”specjalne wydanie poświęcone szczytowi klimatycznemu COP26 w Glasgow „Zmiany klimatyczne będą wymagały radykalnej reformy sposobu praktykowania medycyny”
  „aby pracownicy służby zdrowia nauczyli się redukować nadmierną diagnozę i nadmierne leczenie gdyż przyczynia się to do emisji gazów cieplarnianych.” Dziwcie się dalej nadmiarowe zgony? TAK MA BYĆ! TO MOTOR POSTĘPU

 9. „myśleć na poziomie systemu, klinicznym i na poziomie pacjenta wcześniejsze zaangażowanie pacjentów w zrozumienie nie jest dobre”
  „Musimy być po prostu bardziej oszczędni w sposobie diagnozowania, stosując proces wolniejszej diagnozy i niekoniecznie wykonując wszystkie testy, o których możemy pomyśleć, nie bać się czegoś przegapić”
  „To jest trudne dla lekarzy rodzinnych. W rzeczywistości jest to trudne dla każdego klinicysty. Myślę, że coś musi się zmienić w sposobie, w jaki szkolimy ludzi”

 10. ciekawe ilu z tych wyszpryców przeżyje do pierwszej rocznicy, szczególnie że już mordują 3 x ? Oni już wiedzą, czują tonkolczaste białko w sobie, ale udają że są zdrowi bo komu mają się poskarżyć jeśli nawet ich lekarze się cwanie nie wyszczepiły, załatwiając jeden drugiemu wiadome aplikacje?

 11. Szef Southwest Airlines Gary Kelly (CEO) powiedział że nikt nie zostanie zwolniony za brak szczepień, zmiana nastąpiła po ogromnych problemach tej linii po ogłoszeniu 04.10 że pracownicy którzy sie nie podporządkują obowiązkowi szczepień zostaną zwolnieni. Widać jedyne co oni (władza) rozumieją to jednolity sprzeciw wolnych ludzi.

 12. Wobec tego można założyć że do szpitala trafiają tylko zaszczepieni. Ponieważ się ich nie testuje a nie możemy liczyć na prawdę ponieważ nikomu na niej nie zależy poza niekłutymi.

 13. Ciekawsze w sumie jest to czy facet został wyleczony (witaminę A+E, syrop na kaszel i coś do płukania gardła). I czy jeśli został wyleczony to co by było gdyby jednak zrobił test i poszedł się „leczyć” w domu w ramach zarządzonej izolacji i jakby na tym „leczeniu” wyszedł oraz jaki miałoby to wpływ na ilość hospitalizacji z powodu COVID19? ;).

 14. dlaczego łapie nas tak często katar, szczególnie ten zapychający nam zatoki?I mamy czasami, jak chodzimy na zewnątrz, lekkie bóle, centralnie serce/oskrzela? Bo mamy w powietrzu i na ziemi kolejny rok tlenek grawenu plus wiele innych tzw metali ciężkich. Są one celowo rozpylane lub spadają na nas z opadami z chmur tworzonych z chemtrails.Robią one stany zapalne w zatokach a te wykrywają testy.

  • Na Sor tak, w podstawowej nie. Syn miał chore zatoki, na żądanie dopiero test, pozytywny, stracił smak. Był zaszczepiony miesiąc wcześniej druga dawką. Jego partnerka jako zaszczepiona bez kwarantanny.
   Typowa logika państwa bolszewickiego.

 15. „A jak lekarz nie zrobi testu, a pacjent będzie miał objawy, to lekarz musi się nim dalej zajmować – wyjaśnił. ”
  Chyba od tego jest lekarz ?

Comments are closed.