Groźny przestępca aresztowany. Miał ciastka z marihuaną

Dowody przestęptwa znalezione u mieszkańca Warki. Foto: mazowiecka.policja.gov.pl
Dowody przestęptwa znalezione u mieszkańca Warki. Foto: mazowiecka.policja.gov.pl
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Do aresztu trafił 32-letni mieszkaniec gminy Warka (Mazowieckie), u którego w domu policjanci znaleźli duże ilości marihuany oraz ciastka z zawartością tego środka odurzającego – poinformowała w poniedziałek rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Grójcu nadkom. Agnieszka Wójcik.

Na trop posiadacza narkotyków wpadli grójeccy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu zajmującymi się cyberprzestępczością.

W piątek mundurowi przeszukali mieszkanie w jednej z miejscowości w gminie Warka. Znaleźli tam blisko 350 gramów suszu marihuany. „Policjanci zainteresowali się również ciastkami, które były w słoikach na strychu. Jak się okazało ponad pół kilograma wypieków zawierało marihuanę” – przekazała rzeczniczka.

Dodatkowo, w będącym w łazience specjalnie skonstruowanym namiocie, mężczyzna hodował sadzonki konopi indyjskich.

32-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz uprawy narkotyków. W niedzielę na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego tymczasowego aresztowania.

Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

13 KOMENTARZE

  1. Po przeczytaniu szyderczego tytułu rozumiem że wp… marihuany,a potem spowodowanie np.katastrofy w ruchu lądowym to dla waszej redakcji nic złego.Też ćpacie?

    • Sam jesteś debilem jak połowa tu komentujących, poczytaj w internecie o wypiekach z konopi a potem dawaj głos bo ewidentnie jesteś przykładem, że to, że każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi to błąd. Co do aresztu śledczego to faktycznie pozostawienie tego człowieka na wolności sprawiało takie zagrożenie, że ktoś zbyt mocno się zrelaksuje a tego wladza nie chce

  2. Czym się różnią ciastka z marisią od czekoladek z likierem? A no tym że na czekoladkach durna waaadzunia kofana zarabia a na ciastkach z zielonką nie! I teraz ciekawostka ten sam człowiek w innym kraju byłby uznany za płacącego podatki biznesmena ale w POLSZY jest groźnym kryminalistą, To kim jest ten bydlak niedzielski?

Comments are closed.