Koronaterror trwa! Auckland pozostanie w zamknięciu na kolejne tygodnie

Premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern. Foto: screenshot/YouTube
Premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern. Foto: screenshot/YouTube
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Auckland, największe miasto Nowej Zelandii, pozostanie w zamknięciu przez co najmniej kolejne dwa tygodnie. Przedłużenie obostrzeń ogłosiła premier kraju Jacinda Ardern.

1,7 miliona mieszkańców stołecznego Auckland jest „zamkniętych” już od 18 sierpnia, kiedy to wykryto pojedyncze zakażenia koronawirusem. Od tej pory doliczono się zaledwie 2005 infekcji.

Środki nałożone na mieszkańców Auckland są bardzo surowe. Pozwalają np. spotykać się z rodzinami i przyjaciółmi tylko na zewnątrz i z „poszanowaniem dystansu społecznego”. Maksymalnie może się spotkać do 10 osób. Zamknięte są nadal m.in. szkoły.

W Auckland blisko 90 proc. mieszkańców miasta otrzymało pierwszą dawkę szczepionki na Covid-19 . Lockdown jednak utrzymano. Zdaniem tamtejszych „ekspertów” przedwczesne luzowanie obostrzeń byłoby „bardzo niebezpieczne”.

W poniedziałek 18 października w całej Nowej Zelandii potwierdzono jedynie 60 nowych zakażeń koronawirusem.

Nowe regulacje w tym kraju zakładają, że lekarze, farmaceuci, pielęgniarki i inni pracownicy służby zdrowia mają obowiązek zaszczepić się do grudnia. Z kolei nauczyciele oraz inne osoby zatrudnione w oświacie – do stycznia. Taki obowiązek już mają osoby pracujące przy kontrolach granicznych.

Źródło: AFP/ PAP

7 KOMENTARZE

 1. UWAGA !! pamiętacie jak naukowcy sugerowali że ten wirus jest zbudowany w oparciu o wirus AIDS? :
  There is no denying, based on the data, that fully vaccinated people now suffer from what appears to be acquired immunodeficiency syndrome, more popularly known as AIDS. Their immune systems are fading away, which many have been warning would be the case.
  “People aged 40-69 have already lost 40% of their immune system capability and are losing it progressively at 3.3% to 6.4% per week,” 

   

 2. Co za obłęd, śmiertelność poniżej 1% i to głównie wśród b.starych i schorowanych ludzi i taki cyrk, tylko od nas zależy, czy pozwolimy kreaturom z NWO na wprowadzanie tego u nas.

  • Więź z logiką dawno została zerwana. To co się dzieje pokazuje jedno – totalną durnotę ludzi wykształconych, bo to głównie dzieje się w dawnej cywilizacji chrześcijańskiej.
   W azjatyckiej i tak nigdy nie było wolności.

Comments are closed.