Co tam się dzieje? Władze nie pozwalają społeczności międzynarodowej TEGO sprawdzić

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Władze Iranu nie pozwalają społeczności międzynarodowej sprawdzić, co dzieje się w jednym z istniejących w tym kraju zakładów produkujących maszyny do wzbogacania uranu, choć 12 września rząd zgodził się na rutynową konserwację i wymianę kart pamięci w kamerach monitorujących obiekty nuklearne.

Zapis z urządzeń jest przechowywany w Iranie, pod wspólnym nadzorem Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej i Irańskiej Agencji Atomowej.

Zgodnie z porozumieniem, władze Iranu umożliwiły ekspertom MAEA wymianę kart pamięci w większości z uzgodnionych miejsc, ale nie dopuszczono do konserwacji sprzętu w położonym w kompleksie TESA Karaj zakładzie wytwarzającym części do wzbogacających uran wirówek.

JE Józio Biden deklarował wcześniej chęć powrotu do układu z Iranem. Do tej pory odbyło się sześć rund rozmów, ale negocjacje zostały przerwane w sierpniu, po objęciu władzy przez nowego irańskiego prezydenta, JE Abrahama Raisiego.

Tekst ukazał się w segmencie Postęp w Świecie w numerze 41-42 „Najwyższego Czasu!”, który można nabyć TUTAJ.

10 KOMENTARZE

 1. Uległością dla świętego spokoju mamy to, że więdły tego świata robią co chcą uważając że to z troski o świat i człowieka, a jak jest każdy widzi.

 2. „społeczność międzynarodowa” uzna Iran za „wyznający poglądy niezgodne z zasadami naszej społeczności” i zbanuje Iran uprzedzająco. A dokładniej – zbombarduje go.

  Bo takie są „zasady naszej społeczności”.

  Co to znaczy „naszej”? Czyja jest ta „społeczność”?

 3. Autor powyzszego tekstu nie przewidzial TEGO i TAMTEGO oraz ze TO jest inne niz TAMTO. I codzienne czytanie TAKIEGO moze doprowadzic do odruchu wymiotnego. Zalosne tanie taktyki pismaków z brukowca.

 4. Persja istnieje od kilku tysięcy lat,USA niewiele ponad dwieście (i są już w fazie upadku).Kto więc kogo może pouczać? To tyle w temacie

  • 👹👹👹 Sie masz Stasiek! 👹👹👹
   Czep się cara i sowietów, żeby Ci oddali Jałtę, gdzie w obecnym Sanatorium Liwadia (położonym na zajumanej przez cara posiadłości) przyklepano w 1945 roku okrojenie Polski z ponad jednej trzeciej jej ziem.

 5. powinniśmy wspierać Irańczyków, chociażby wdzięcznością za przyjęcie tysięcy Polaków z ruskiej niewoli, łączy nas również walka z tym samym wrogiem

Comments are closed.