Fala nielegalnych imigrantów przetacza się przez Polskę. 34 osoby w busie

politolog/Imigranci/. Zdjęcie ilustracyjne. fot. PAP/EPA/rośnie liczba barbarzyńskiej praktyki
Imigranci/. Zdjęcie ilustracyjne. fot. PAP/EPA
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

W Kostrzynie nad Odrą policjanci we współpracy z funkcjonariuszami Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali busa, w którym przewożono 34 nielegalnych imigrantów. Kierowcą był 25-letni obywatel Rumunii.

Lubuska policja poinformowała, że policjanci z Kostrzyna wraz ze Strażą Graniczną zatrzymali busa przewożącego 34 nielegalnych imigrantów. Pojazd został zabezpieczony, a funkcjonariusze prowadzą czynności z osobami, które nim podróżowały. Policja i Straż Graniczna proszą też o kontakt wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat próby przewozu nielegalnych migrantów.

Funkcjonariusze, po zatrzymaniu busa do kontroli, sprawdzili przestrzeń bagażową. Jak się okazało, przebywały w niej 34 osoby. Kierowcą zaś był 25-letni obywatel Rumunii.

„Policjanci, jak i strażnicy graniczni zwracają się z prośbą do wszystkich mieszkańców o przekazywanie informacji związanych z próbami przewozu nielegalnych imigrantów lub podejrzanymi osobami. Ta sytuacja pokazuje jak ważne jest uzupełnianie się różnych instytucji” – zaapelowała policja.

Tylko w poniedziałek polscy pogranicznicy odnotowali 612 prób nielegalnego przekroczenia granicy polsko-białoruskiej. Zatrzymano też 11 osób – 10 obywateli Iraku i jednego obywatela Turcji. Ponadto za pomocnictwo zatrzymano 3 osoby. Są to obywatele Azerbejdżanu, Turcji i Ukrainy.

Źródła: lubuska.policja.gov.pl/Twitter

7 KOMENTARZE

  1. Zrobić korytarz do niemiec !!!! Te niemieckie świnie na nic innego nie zasługują jak na ubogacenie przez emigrantów !!!!!

  2. Celem ściągania imigrantów do Europy jest stworzenie tak dużego zagrożenia na codzień dla Europejczyków, że będą prosić o zamordyzm – podobnie jak w Niemczech w latach 30. Zamordyzm będzie dotyczył oczwiście tylko Europejczyków, a imigranci i tak będą żyli na ich koszt w swoich enklawach. Potem wyjdą z nich i będzie regularna rzeź.

Comments are closed.