Nakaz wyszczepiania w Watykanie. Zwolniony gwardzista UJAWNIA absurdy

Papież Franciszek i gwardzista z Gwardii Szwajcarskiej, szczepienie Źródło: PAP, Pexels, collage
Papież Franciszek i gwardzista z Gwardii Szwajcarskiej, szczepienie Źródło: PAP, Pexels, collage
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Trzech członków Gwardii Szwajcarskiej zostało zwolnionych ze służby, ponieważ nie dali się zaszprycować. Taki wymóg obowiązuje bowiem od 1 września w Watykanie. Jeden ze zwolnionych gwardzistów opublikował list otwarty, w którym wyjaśnił motywy swojej decyzji.

Od początku ubiegłego miesiąca w Watykanie obowiązują wytyczne papieża Franciszka, w myśl których zarówno całe duchowieństwo tam przebywające, jak i wszyscy świeccy pracownicy są objęci bezwzględnym przymusem przyjęcia szprycy. Teraz były już członek straży papieskiej, Pierre-André Udressy, napisał do władz Watykanu, w 12 punktach wyjaśniając swoją decyzję i przedstawiając wątpliwości związane z przymusem zaszprycowania.

„Każda szczepionka niesie ze sobą ryzyko i wymaga ostrożności, zwłaszcza gdy nie została wystarczająco przetestowana […]. Niestety, trzeba zaakceptować rzeczywistość i liczyć się z niepożądanymi reakcjami” – stwierdził były gwardzista.

Udressy powoływał się także na dostępne badania oraz głosy lekarzy, którzy nie przyjmują bezkrytycznie globalnej covidowej narracji. Zaznaczył również, że zachorowania w samej Gwardii Szwajcarskiej świadczą o tym, że szpryca nie chroni w 100 proc. przed zachorowaniem i zakażeniem.

„Chciałbym zaznaczyć, że tak się złożyło, iż w ciągu ostatniego roku wszyscy członkowie Gwardii Szwajcarskiej, którzy otrzymali pozytywny wynik testu na COVID-19, zostali zaszczepieni co najwyżej kilka miesięcy wcześniej. A co z Izraelem, jednym z najbardziej zaszczepionych krajów na świecie, a potem w bardzo krytycznej sytuacji pandemicznej?” – pytał.

Zwolniony dyscyplinarnie gwardzista zaznaczył również, że on sam przeszedł COVID, nabywając naturalną odporność. Mimo to władze Watykanu odmówiły podjęcia dialogu na ten temat, narzucając mu jedyną drogę, jaką było przyjęcie szprycy.

W ocenie byłego członka straży papieskiej, „największym skandalem” jest wsparcie udzielane rządom i koncernom farmaceutycznym przez duchowieństwo. „(Hierarchia kościelna) powstała, aby odrzucić obowiązek wsparcia duchowego i sakramentalnego oraz porzucić potrzebujących. Sytuacja była z pewnością trudna do opanowania: były groźby ze strony rządu, ale w wielu miejscach władze kościelne same podążały za przewodem rządów i to te same władze kościelne odmówiły niesienia nadprzyrodzonej pomocy potrzebującym. Watykan dał taki przykład! Byłoby tu wiele anegdot do przytoczenia, które dowodziłyby absurdalności decyzji podejmowanych przez ludzi małej wiary” – stwierdził.

Zwolniony gwardzista zwrócił też uwagę na jawne sprzeczności, które występują w samym Watykanie, jeśli chodzi o podejście do szprycy. Kongregacja Nauki Wiary stwierdziła bowiem w grudniu 2020 roku, że szczepienie „co do zasady nie jest obowiązkiem moralnym i dlatego musi być dobrowolne”. Natomiast Papieska Akademia Życia już w 2005 roku podkreślała konieczność oporu wobec szczepionek, przy opracowywaniu których korzystano z linii komórkowych pochodzących z ciał abortowanych dzieci.

Udressy zaznaczył, że Watykan „umożliwił” pracownikom zaszprycowanie się taką właśnie szczepionką Pfizera – nie szukał dla niej alternatywy. Były gwardzista podkreślił też, że katolicy podążający za Magisterium Kościoła mają obowiązek walki przeciwko polityce Watykanu, która to zmusza do przyjmowania preparatów stworzonych przy użyciu linii komórkowych ze zbrodniczej aborcji.

„Kierując się intuicją mojego sumienia i modląc się, zostałem poruszony, aby rozeznać sprawy w ten sposób, i raz upewniony o mojej powinności, bronię w ten sposób wolności i wstawiam się za tymi, którzy zostali poddani tak surowej próbie” – napisał gwardzista. „Jest pewne, że to, czego doświadczamy nie ma w sobie nic ludzkiego, ani tym bardziej chrześcijańskiego i jest to prawdziwie nie do przyjęcia, widzieć, że coś takiego dotarło do Watykanu” – skwitował.

Segregacja sanitarna u papieża Franciszka. Watykan i „paszporty covidowe”

Źródła: edwardpentin.co.uk/PCh24.pl

32 KOMENTARZE

  • To nie papież tylko antypapież. Prawdziwym jest Benedykt XVI, który wciąż nosi białą szatę i czerwone buty. Mamy czas „dwóch papieży”. To już było. Nihil novi. Tzw. „abdykacja” Benedykta XVI jest na pewno jakąś tajemnicą, o której więcej będzie wiadomo w przyszłości. Jeżeli, można pokazywać na żywo „pusty plac Triestu”, to jaka pewność, że medium podało nam samą prawdę nt Watykanu?

  • Zrodlem tego materialu (czyli posrednikiem w transakcji) bylo i jest FDA, ktore skupowalo abortowany „material (zywy, bo tak sie to robi, po $500 za „sztuke”.) Ciecie odbywa sie bez znieczulenia dla unikniecia „zanieszyczczenia” organow.

 1. … Aby pobrać żywotną nerkę z zarodka … wystarczająco zdrowe dzieci, które mają wystarczająco rozwinięte nerki, muszą zostać usunięte z macicy żywe, zazwyczaj przez cesarskie cięcie, i wyciąć im nerki. Musi się to odbyć bez znieczulenia dziecka, które zmniejszyłoby żywotność narządów

  • Genialne!!!!!!!
   Wreszcie załapałem, co się naprawdę stalo.
   Ponieważ Benedykt tak naprawdę się nie zrzekł tronu Piotrowego, to „papież” Franciszek nigdy papieżem naprawdę nie został i nigdy nie będzie mógł działać w mocy wikariusza Chrystusa.
   Masoneria definitywnie przegrała…

 2. „Papież” już dawno się ujawnił jako heretyk, więc i jego działania, decyzje nie są katolickie. Od dawna wiadomo, że jest jednym z przedstawicieli agendy 2030 i nowego porządku światowego. Tworzy nawet kościół ekumeniczny jakiegoś wspólnego boga, postawił wraz z koleżkami budynek a la kościół bez znaku u szczytu, taki dla wszystkich…

 3. … Mówił nawet, że nie ma jednego prawdziwego Boga, nie pamiętam już jakimi słowami… Oj, wiele by mówić. Szatan istotnie opanował Watykan i myślę, że każdy, kto ma żywe, świadome sumienie czuje to i wie, tak jak ten gwardzista

 4. Watykan to miejsce zamieszkania diabla nalezy zrownac z ziemia aby kamnien na kamieniu nie pozostal. Jak to ludzie zrozumnieja stana sie wolni inaczej diabech ich wchloonie.

 5. W Watykanie już było bez liku papieży psychopatów, gangsterów sodomitów i świrów. To nie jest jakiś wyjątek, że ten papież odleciał. Trzeba mieć poprawkę na to co tam się dzieje.

 6. Antypapież bergoglio, ksywa Franciszek dawno winien zostać zdjęty z urzędu. Kiedyś o porządek dbali Pretorianie, ale widać, że gwardia szwajcarska to tylko zasmarkane harcerzyki.

 7. Papież ma w poważniu sprawy etyczne szczepionek z wyrżniętych żywcem nerek abortowanych dzieci, dlatego wyklucza i poniża osoby o wrażliwym sumieniu, inaczej nie zwołałby tęczowego synodu mającego usankcjonować prawnie związki homoseksualne oraz zlikwidować kompetencje instytucji papiestwa na rzecz diecezji, zachowując tylko rolę uśmiechniętego figuranta z funkcją machania do publiczności oraz pozdrawiania i życzenia smacznego obiadu.

  • to dobrze że ostatni biskup, zwany przez bękartów/biskupów bezlebuba papieżem, zasiądzie obok kolesi w piekle. Nasi dzielni politycy którzy złamali przysięga ślubowania, daną nam i Bogu, będą mieli się tam z kim modlić. APAGE SATANAS! Religię nam niszczą!

Comments are closed.