Aktywista homoseksualny w randze ministra wyrzuca Polskę z UE [VIDEO]

Beaune Screen LCI
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Skandaliczny wpis, po raz kolejny, zamieszcza francuski sekretarz stanu ds. europejskich i aktywista ideologii LGTB Clement Beaune. Tym razem zabiera głos  po dyskusji w PE i tłumaczy na antenie TV LCI, że Polska powinna właściwie wyjść z Unii.

W wizji Beaune’a Unia szybko by się skurczyła i odcięła do wszystkich krajów, które nie gwarantują uprzywilejowania lobby LGBT.

Ten francuski minister ostatnio pouczał autorytatywnie Polskę, Węgry i Słowenię.

Teraz wrócił do tematu naszego kraju. Na antenie LCI oznajmił, że „nikt nie zmusza kraju do przystąpienia do Unii Europejskiej. Traktaty europejskie to wartości polityczne, które chronią naszych obywateli. Wybraliśmy je suwerennie.”

I znowu wraca temat przysłów, o tym, że nie pamięta wół jak cielęciem był i o nie dostrzeganiu belki w swoim oku…

Na bajdurzenia Beaune’a odpowiedział m.in. przyjaciel Polski Olivier Bault, który przypomniał mu podobny jak wydany w Polsce prze TK, wyrok francuskiej Rady Konstytucyjnej.

 

19 KOMENTARZE

 1. Właśnie dlatego przegrywamy z tymi bucami – nikt nie napisze żeby francuskie firmy wyniosły się z polskiego rynku – Auchan, Carrefour, Orange, Peugeot, Citroen, Renault itd Jak się Francuzom nie podoba Polska w UE to w..ć . Po kłopocie – od razu należy ich kontrować że niech w takim razie zabierają swoje firmy, produkty i usługi. Nie musimy kupować od nich uzbrojenia i elektrowni jądrowych.

  • Upadła. Jak podłożysz materiał wybuchowy pod punktowiec i naciśniesz przycisk, to jest taki moment, że poszło bum, ale budynek jeszcze wisi w powietrzu…

 2. Fajne zetknięcie jeszcze nie do końca rozbitego narodu ze zlewicowaną Europą.
  Myślę, że obie strony mają swoje plusy i minusy. Skrajności są złe, powinniśmy się wyśrodkować.
  Ale środek jest taki nudny i nie da się polaryzować, prawda politycy?
  Smutne.

 3. Wystarczy nasłać sanepid,weterynarię,staż pożarną oraz inspektorat budowlany na francuskie firmy i sklepy w Polsce,a od razu inaczej będzie ćwierkał-a nam wpadnie przy okazji sporo grosza.

Comments are closed.