Niedzielski będzie siedział? Grożą mu 3 lata więzienia

Minister zdrowia Adam Niedzielski. Foto: PAP
Minister zdrowia Adam Niedzielski. Foto: PAP
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Mirosław Piotrowski, były kandydat na prezydenta RP, złożył zawiadomienie do prokuratury dot. niezorganizowania przez ministra Adama Niedzielskiego konkursu na szefa GiS. Szefowi resortu zdrowia mają grozić nawet 3 lata więzienia.

Obecny szef Głównego Inspektoratu Sanitarnego nie ma wymaganego na tym stanowisku wykształcenia – jest inżynierem elektronikiem, a nie, jak nakazuje ustawa, lekarzem.

W ustawie zaś stoi, że „stanowisko […] może zajmować osoba, która: jest lekarzem i uzyskała specjalizację w dziedzinie medycyny mającej zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej”.

Skąd więc taka dziwna sytuacja?

Wszystko przez to, że minister Adam Niedzielski nie zorganizował konkursu na nowego szefa GIS po ustąpieniu Jarosława Pinkasa w listopadzie 2020, a tymczasowy szef GIS-, Krzysztof Saczka, zdaje się być człowiekiem „z przypadku”.

Grupa C19 pod przewodnictwem Mirosława Piotrowskiego złożyła w tej sprawie zawiadomienie do sądu. Prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście sprawę skierował do Sądu Rejonowego dla Warszawy Śródmieścia II Wydziału Karnego.

Według składającej zawiadomienie grupy, Niedzielskiemu mogą grozić nawet 3 lata pozbawienia wolności.

Co ciekawe – Adam Niedzielski jest świadomy swoich bezprawnych działań (a raczej braku działań).

Minister zdrowia tłumaczył w mediach, że konkursu nie będzie, bo… „jest kilka innych problemów do ogarnięcia”.

Takie podejście wydaje się dość dziwne, bo minęły już 3 fale pandemii, która, jak przekonuje Niedzielski jest niesamowicie groźna, a szef resortu zdrowia wciąż ma ważniejsze rzeczy do roboty od wybrania człowieka, który miałby z tą pandemią walczyć.

Źródło: NCzas

46 KOMENTARZE

 1. Już w 2013 roku sąd najwyższy USA orzekł, że jeśli DNA naturalnego człowieka zostanie zmodyfikowane przez technologię mRNA, wówczas DNA tego trans człowieka będzie podlegać patentowi.
  Osoby wyszczepione nie są już naturalnymi ludźmi, ale hybrydami GMO. Zmian genetycznych nie można odwrócić. Utraty duszy również. https://www.bitchute.com/video/Ia5HUhvqj59T/

  • Skoro DNA zaszprycowanych podlega patentowi, to oznacza, że właścicielami zaszprycowanych są właściciele patentu. To się nazywa łowienie niewolników …..

 2. A KTO TEGO TYPKA SKAŻE, SKORO ON NIE PODLEGA POLSKIEMU SĄDOWNICTWU???!!! Ciekawe, ilu jeszcze jest takich, co mogą sie śmiać z polskiego prawa i bezkarnie popełniać przestępstwa??

 3. Nawołuję i nalegam o bojkot ikei w tą zimę. Byłem w ikei Bydgoszcz, chciałem zrobić zakupy, już w wejściu na schodach jest najemnik z ochrony, który szczuje, żeby ubrać maskę. Jak ją zdjąłem na sklepie (żeby włosa zdjąć) to odrazu zostałem upomniany przez przechodzącego ochroniarza. Najpierw tęcza, teraz kowit.. Ja w masce się duszę i nic nie widzę (parujące okulary) więc jak dla mnie stracone pieniądze na paliwo. Proszę o wsparcie – olejmy ikeę na tą zimę, jak zmądrzeją to wrócimy.

  • Ja od lat mam Ikeę na czarnej liście. Nie kupuję ich produktów.z papieru i makularuey, nie wizytuje w ich zlewaczalych sklepach i jestem w tym konsekwentny. Ja nie zapominam ich działań i ich słów. Ta sieć wpisuje się w neomarksistowska retorykę i działania, nie ma na to akceptacji. Ale ludzie nadal leżą tam nie wiedzieć po co bo przymykają oczy na to co ta sieć wyprawia. Dlatego też na świecie jest jak jest bo ludzie nie potrafią SO ie odmówić wizyty w takich sklepach, brak zasad i charakteru.

   • „Nie potrafią odmówić” – szczególnie, że to ich wzornictwo czy produkty nie są jakiejś specjalnie fajne, takie „da radę”. Nie rozumiem, to raczej snobizm Polaków. Chyba wziął się z tego, że długo była tylko w W-wie i wtedy po raz pierwszy i ostatni w niej byłem (ze znajomym).

Comments are closed.