Superman jest od teraz „bi”. Kolorysta ma dość i odchodzi z DC Comics. „To pier***ni fanatycy!”

Superman całujący się z chłopakiem, Gabe Eltaeb - były kolorysta z DC Comics Źródło: DC Comics, YouTube, collage
Superman całujący się z chłopakiem, Gabe Eltaeb - były kolorysta z DC Comics Źródło: DC Comics, YouTube, collage
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Superman to kultowa postać z serii komiksów od DC Comics. Najpotężniejszy z superbohaterów po raz pierwszy pojawił się w 1938 roku. W 2021 roku marka stwierdziła nagle, że heros jest biseksualistą. Kolorysta Gabe Eltaeb, który miał pracować nad serią stwierdził, że taki zamach na jego ukochaną postać to już zbyt wiele i odszedł.

Przez 83 lata superman był wierny tylko Lois Lane – reporterce, w której zakochał się, gdy zatrudnił się w redakcji Daily Planet.

Jeśli miał po drodze jakieś inne romanse, to wynikały on z podawanych mu narkotyków, hipnozy lub innych tego typu rzeczy.

To ma się jednak zmienić. W najnowszych komiksach o przygodach najpotężniejszego z superbohaterów Clark Kent jest już na emeryturze, a w czerwonej pelerynie lata jego syn – Jon Kent.

Ten natomiast nagle zmienia preferencje seksualne i wyznaje, że jest „bi”. W serii Superman: Son of Kal-El zobaczymy jak m.in. całuje się on z chłopakiem w przefarbowanych na różowo włosach.

Gabe Eltaeb, autor kolorujący komiksy o Supermanie stwierdził, że to już za dużo i zerwał współpracę z DC Comics. Pożegnanie było bardzo emocjonalne.

Artysta wyrzucił DC, że jest „zmęczony rujnowaniem przez nich postaci – oni nie mają prawa tego robić!”.

Eltaeb zarzuca firmie siłowe propagowanie poglądów lewicowych. – Nie dają ludziom głosu – to pier… fanatycy!

Rysownikowi nie podoba się także nowe motto supermana. Clark Kent odnosił się do „amerykańskiego stylu” – jego syn do „lepszego jutra”.

– Nie mogę stać i po prostu się przyglądać, jak oni obrażają dziedzictwo, za które kiedyś przelewano krew – mówi kolorysta.

– Mój dziadek był bliski śmierci w II wojnie światowej. Nie mamy prawa, by niszczyć to gów…, które przekazali nam ludzie płacący za nie najwyższą cenę. To stek pier… bzdur – dodał.

Artyście za jego postępowanie grożą konsekwencje finansowe ponieważ najprawdopodobniej złamał on umowę z DC ujawniając informacje o coming oucie supermana.

Amerykanie, którzy komiksy traktują tak, jak Europejczycy mitologie – są bardzo przejęci całą sytuacją, a temat poruszany jest w największych mediach.

Źródło: Bleeding Cool

11 KOMENTARZE

  1. W dzisiejszych czasach to postawa godna bohatera bo jak inaczej można określić ludzi, którzy porzucają swoją pracę, życie na poziomie, przyszłość. Nie godzą się na całą tą lewacką indoktrynację i pranie mózgu. Większość ludzi jak te wampiry przyssały się do wygodnej posadki i pomimo tego, że nie godzą się z całą tą narracją to i tak nie mają odwagi i dalej tkwią w tym letargu walcząc ze swoim sumieniem.

  2. Na G. Ślasku znane jest zjawisko tzw. „Kurzei”. Kurzeja to sprytny kogut który zorientował się, że do ubojni wybierane są kogutki więc choć dalej pieje ale cichaczem podkrada jajka innym i udaje nioskę!! I to dwujajową!!

  3. James Bond też został wykastrowany. Ciekawe czy zmądrzeją jak się okaże, że sale kinowe są puste bo nikogo nie interesuje lewacka zgnilizna.

  4. Za praniem mózgów, lewacką indoktrynacją za pomocą mediów CNN, NBC, ABC należącą do The Walt Disney Company (kontrolujące Marvel) czy AT&T Warrner Media (powiązana z DC) są stoją między innymi Blackrock Inc. Vanguard Group Inc. State Street Corporation, CIA, operacja Mockingbird, MKUltra … O czym mówi pan na High Impact. Na Ekranie jest plotka że Warner ma robić Ptaki Nocy 2 bo 1 zarobił 200 milionów przy budżecie 90 to słabo Joker odniósł znacznie większy sukces bez lgbtq nazi feminizmu.

  5. Ja tez odszedlem od DC jak pierwszy raz pokazali pocalunek supermana z Lois Lane. Jak oni mogli to zrobic? Jak superman mogl pocalowac kobiete? Zniszczyli cale dziedzictwo komiksow. Tym lewackim zseksualizowanym pocalunkiem bez cenzury.

Comments are closed.