Tusk skłamał? Chodzi o imprezę u Mazurka

Donald Tusk Źródło: PAP
Donald Tusk Źródło: PAP
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jakiś czas temu dziennik „Fakt” opublikował zdjęcia z urodzinowej imprezy dziennikarza RMF FM Roberta Mazurka. Bawili się tam m.in. politycy PiS, KO, PSL i Lewicy oraz osoby publiczne. Donald Tusk zapowiadał srogie kary dla swoich podwładnych, którzy zamiast być w Sejmie imprezowali. Na zapowiedziach się jednak skończyło.

Nie tylko politycy Platformy Obywatelskiej bawili się na imprezie urodzinowej Roberta Mazurka zamiast pracować, ale to właśnie im ich szef groził, że wyciągnie z ich zachowania surowe konsekwencje.

Z PO u redaktora RMF FM pojawili się m.in. m.in. były lider PO Borys Budka, Tomasz Siemoniak i Sławomir Neumann.

Trochę czasu od urodzin już minęło, a Sławomir Neumann stwierdził niedawno w rozmowie z „Faktem”, że „sprawa jest zamknięta”.

Tylko, że… nikt z Platformy nie został ukarany. Wychodzi więc na to, że Donald Tusk albo kłamał, albo zmiękło mu serce.

Rzecznik PO Jan Grabiec zapewnia jednak „Fakt”, że „zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, sprawa ma być przedmiotem obrad zarządu krajowego”.

Tu jednak pojawia się kolejna niespójność, bo żadnych obrad zarządu krajowego w planach póki co nie ma.

Co więcej – relacje osób, które była na imprezie z Donaldem Tuskiem są obecnie ponoć całkiem dobre. Widocznie były premier już się nie gniewa – stroił tylko groźne miny do kamer.

Źródło: „Fakt”

11 KOMENTARZE

  1. No ten tego – od czasu 666 obietnic z expose premiera Tuska z 2007 roku – ktoś jeszcze myśli że on prawdę powie ???

  2. „Tusk skłamał?” – ale co to za pytanie? Richard Czarnecki bez ogródek wyłożył prawdę o politykach jednemu z działaczy siatkarskich kiedy mu się tłumaczył ze swoich kłamstw. Powiedział mianowicie, że to wcale nie są kłamstwa tylko to jest polityka. Polityk nie kłamie tylko wtedy jak nic nie mówi. A i tak w tym czasie kopie małe szczeniaczki i kradnie cukierki dzieciom. Pytanie „czy” polityk skłamał jest niestosowne bo ono powinno brzmieć „ile razy”.

  3. Tak już bywa w zakłamanym świecie w USraelu i ich Mockingbird mediach do tej pory wciskają że byli na Księżycu chociaż już Buzz chlapnął że nie byli :) że Biden z chorobą Alzhimera wygrał wybory :)
    Do tego promocja LGBTQ w którym ponad połowa to sataniści :)

Comments are closed.