Niepokój o zdrowie Elżbiety II. Brytyjska królowa spędziła noc w szpitalu

Królowa Elżbieta II. Fot. Instagram
Królowa Elżbieta II. Fot. Instagram
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Królowa Elżbieta II spędziła noc z 20 na 21 października w szpitalu na badaniach. Odwołano jej wizytę w Irlandii. Lekarze JKM wysłali 95-letnią monarchinię pod opiekę specjalistów ze szpitala króla Edwarda VII w Londynie w środę po południu.

Komunikat stwierdza, że królowa przeszła specjalistyczne badania. Odwołano jej bieżące oficjalne obowiązki, ale następnego dnia opuściła szpital i jak podaje Pałac Buckingham, była w „dobrym nastroju”.

Elżbieta II trafiła do szpitala po raz pierwszy od 8 lat (w 2013 roku problemy z żołądkiem), a po raz piąty w ciągu ostatnich 40 lat panowania. Zatrzymanie jej na noc, miało podobno tylko względy praktyczne, bo badania przeciągnęły się do późnej pory. Zaleceniem lekarzy jest jednak teraz kilkudniowy odpoczynek. Obecnie przebywa na zamku Windsor.

Dwór ma nadzieję, że 1 listopada monarchini weźmie już udział w szczycie klimatycznym COP26 w Glasgow. Przypomniano, że dzień przed hospitalizacją we wtorek 19 października była dość długo na nogach na szczycie biznesowym w zamku Windsor.

Wcześniej zaczęła też używać laski. Media dodają, że po śmierci 99-letniego księcia Filipa w kwietniu, Królowa postanowiła zrezygnować z… alkoholu.

Źródło: The Sun

10 KOMENTARZE

  1. Monarchia brytyjska wyrosła na handlu opium i mordowaniu tubylców wszelkiego koloru skóry. Mam jej żałować? (Proszę o wskazówki ze strony autora tego alarmistycznego newsa.)

    • Jest tak jak pisze Pani Esmyralda. Anglicy budowali swoje państwo okradając kolonizowane Narody i mordując tubylców. Poza tym królowa Wielkiej Brytanii to przedstawicielka Masonerii….

  2. To nie dziwota,że w dobrym nastroju opuściła szpital.W wieku 95 lat każdy by się cieszył,że go biała mafia nie wykończyła samymi badaniami.

Comments are closed.