Srebrna medalistka z Tokio została „ambasadorem LGBT”

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
21 października odbyła się „gala LGBT+ Diamonds Awards”. Wyróżnienie w postaci tytułu „ambasadora LGBT” otrzymała medalistka z Tokio, wioślarka Katarzyna Zillmann. Preferencje seksualne ludzi powinny być ich prywatną sprawą, ale w ideologii LGBT „ujawnianie” to fundament jej istnienia.

O owej „gali” wspominamy też wyłącznie w kontekście „ujawnienia”, ale tego kto za ową ideologią stoi i kto ją wspiera. Nagrody przyznawano w sześciu kategoriach:

– pracodawca roku wspierający osoby LGBT+/ pracownicza sieć LGBT+ roku/ ambasador/ambasadorka osób LGBT+/ inicjatywa roku wspierająca osoby LGBT+/ partnerstwo roku (organizacja pozarządowa)/ lokalna inicjatywa roku.

Laureatami zostali w poszczególnych kategoriach: GSK Poland (w ub. roku była to IKEA), Building Pride JLL, Zilmann, Atlas Nienawiści, Lambda Warszawa i Tęczowy Białystok.

GSK Poland to filia GlaxoSmithKline, brytyjskiego koncernu farmaceutycznego. O jej krajowym oddziale było głośno w 2012 roku, kiedy to Centralne Biuro Antykorupcyjne rozpoczęło śledztwo w sprawie nakłaniania jej pracowników do… korumpowania lekarzy celem nakłonienia ich do przepisywania specyfików produkowanych przez przedsiębiorstwo.

Nowa „ambasador” i wyróżniona na gali w Sopocie wioślarka mówiła: „Nie czuję się jako aktywistka, ten tytuł przypadł mi za bycie sobą, a nie zamierzam się zmieniać i tych wartości, które reprezentuję”. Ciekawe czy chodzi o wartości sportu, czy też jakąś szczególną wartością ma tu być przypadłość bycia lesbijką?

Źródło: tvn24.pl

3 KOMENTARZE

  1. A właśnie dobrze ze takie konkursy się organizuje. Dzięki temu wiemy z usług i produktów których firm nie korzystać. Ja np od kilku lat nie kupuję w Ikei

Comments are closed.