Cenzura dla waszego „dobra”. Główne media wyłączają możliwość komentarzy pod artykułami o szczepieniach przeciwko COVID-19

Cenzura i koronawirus z nietoprzem/Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay (kolaż)
Cenzura i koronawirus z nietoprzem/Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay (kolaż)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Członkowie Stowarzyszenia Mediów Internetowych na Litwie postanowili wyłączyć opcję komentowania artykułów na temat szczepień przeciwko COVID-19. Mają nadzieję, że w ten sposób zwiększą odsetek szczepień.

Cenzura i ograniczanie wolności słowa zaprowadzane jest oczywiście pod pretekstem „dobra” społeczeństwa.

Największe portale internetowe zrzeszone w stowarzyszeniu wyłączyły już możliwość komentowania artykułów o covidowych szczepionkach.

Ich zdaniem decyzja ta może uratować „wiele istnień ludzkich i przenieść korzyści Litwie”. Chodzi o ukrycie komentarzy krytykujących szczepionki i ogólnie przyjętą strategię walki z panem covidem.

„Wierzymy, że ta decyzja może pomóc w podniesieniu liczby szczepień w kraju i zmotywować ludzi do zaszczepienia się. W tej chwili obserwujemy spadek liczby osób chętnych do zaszczepienia się w porównaniu z początkiem tego roku. Członkowie stowarzyszenia dysponują narzędziami, które mogą zapobiec rozprzestrzenianiu się informacji, które sprawiają, że ludzie się boją szczepień” – uargumentował decyzję o zaprowadzeniu cenzury Arnas Marcinkus, szef Stowarzyszenia Mediów Internetowych.

Źródło: delfi.lt

18 KOMENTARZE

 1. Plan NWO i lucyferjan wciela sie w zycie.Ludzie ci sa odpowiedzialni za pierwsza i druga wojne swiatowa,komunizm,kolonie,WTC,swiatowy terror, swiatowy kryzys w 2009 roku i wiele innego zla,posiadaja banki i media.Rzad w Polsce stosuje sie do wytycznych tajnego rzadu swiatowego Szczepionki wielu ludzi pozbawily zycia,nikt nie daje na nie gwarancji, sklad szczepionki jest nieznany,promuja to twarze NWO Bill Gates i Klaus Szwab…CDN

   • A ile na tym poraliku może umieścić znaków ? Pomyślałeś o tym ? Oni też usuwają niewygodne wpisy. A to jest temat rzeka , nie pajacuj więc.

    • Jeżeli łamiesz prawo swoimi komentarzami to mają obowiązek usuwać takie przestępcze wpisy. A jak nie potrafisz wyrażać się zwięźle to tylko twój problem. Pomyślałeś o tym? Przestań pajacować i obnosić się ze swoim bólem istnienia.

   • Przyczyny są bardzo proste. Ludzkość dopuściła aby kilka rodzin uzyskało niewyobrażalne poieniądze i władze poza żadną kontrolą. Pote,m te rodziny wypowiedziały wojnę ludzkości.

    • Przyczyny nie są aż tak bardzo proste. Bo dlaczego ludzkości do tego dopuściła? Hę?
     Otóż moim zdaniem dlatego, że ludzkość też chce kraść. Ale więksi złodzieje ją okradają.
     Taka prze-smutna prawda.
     Ludzkość zbiera owoce swojej postawy, jedyna przykrość, to ta, że wśród tej ludzkości są też porządni ludzie, którzy też dostają po d.

 2. Na szczęście prawdziwe info rozchodzą się pocztą pantoflową. Życzę powodzenia w szczprycowaniu trzecią dawką hehe. Myślę że chętnych będzie max 50% z tych co już wzięli dwie poprzednie.

 3. W Polsce jest to samo , tylko się o tym *&&^%$#nie pisze , sprawdzam swoje wpisy i za chwilę ich nie ma . A dlaczego ? Bo ludziska zbierają info i piszą prawdę.#@%^&^% A co z AMANTADYNĄ ?#@*^%@#$% Coś to sprawdzanie za długo trwa . Oszuści , złodzieje i aferzyści , tak was pisiory zapamiętamy.

  • Daj spokój, w ogóle ich nie zapamiętamy. Normalni ludzie takie rzeczy wypierają z pamięci. Zdrowe mechanizmy obronne – „nigdy cię nie znałem”.
   Jedynie intuicja nam w przyszłości podpowie: „uważaj, olej, nie wchodź w to”.

 4. W Polsce w tym roku włączyły np.TVP, RMF(wcześniej byly ale nie dało się komentarzy odczytać w smartfonie, na komputerze tak), Polsat. TVN wylączyl jeszcze przed plandemią.Za duże ryzyko,za duże pieniądze , boją się.

 5. No i dla tego trzeba wspierać media, ktore mówia prawdę, trzeba zbudować własną platformę, ewentualnie podpiąć sie pod silną platforme, gdzie cenzury nie będzie. Ostatnio Trump z czymś wystartował, tylko nie jestem pewien, czy tak do konca można mu ufać…..

 6. Milton Friedman kiedyś powiedział „Gdy ktoś zmusza Cię do czegoś dla Twojego dobra – bierz nogi za pas i uciekaj!”. I zgodzę się z tym absolutnie.

 7. Żadna nowość. Na youtube automat zatrzymuje nawet tytuły opracowań naukowych i raportów rządowych, które zaburzają oficjalną narrację na temat szczepionek. Trudno żeby rządy postępowały inaczej, tyle że pewnie automatyczny cenzor jest mniej przebiegły niż ten z youtube. Muszę z niechętnym uznaniem przyznać, że nie programowali go amatorzy.

Comments are closed.