KORONATERROR. Policja siłą usuwała bawiących się w dyskotekach

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Ponad 1,1 tys. osób zostało siłą usuniętych przez policję w sobotę rano z dyskotek w Sewilli, na południu Hiszpanii, za łamanie zasad epidemicznych, które nadal obowiązują w tego typu lokalach.

Jak podał portal Redaccion Medica, powołujący się na regionalne służby policyjne, działania policji dotyczyły głównie osób wymuszających dłuższą pracę dyskotek.

W sumie funkcjonariusze usunęli siłą z lokali nocnej rozrywki w Sewilli 1137 osób, które następnie wylegitymowali. Policjanci podali ponadto, że w jednej z dyskotek przekroczono limit klientów. Bawiło się tam ponad 800 osób i nie zachowywały one dystansu społecznego.

Dziennik “ABC” przypomina, że w większości dyskotek w aglomeracji Sewilli w październiku wydłużono pracę tego typu placówek do godz. 5. Gazeta odnotowuje, że w prowincji o tej samej nazwie policja wyłapuje uczestników licznych zakrapianych alkoholem imprez odbywających się w plenerze. Ich uczestnicy zazwyczaj nie przestrzegają żadnych restrykcji sanitarnych.

Źródło: PAP

8 KOMENTARZE

  1. To straszne. Tańczyli, dobrze się bawili, toż to zbrodnia, mają szczęście, że ich nie ścięli za to. W ogóle wszystkich młodych co im zabawy w głowie, to ściąć. Niech starzy sami pracują na swoje emerytury 😂

    • Komuna ma to do siebie, że jest szara i śmiertelnie nudna. Wg nich najlepiej żeby wszystkich ludzi wtrącić do socjalistycznych obozów koncentracyjnych i na siłe indoktrynować nudną marksistowską propagandą.

Comments are closed.