Lesbijki skopały i zadeptały dziecko na śmierć. Szokujące szczegóły maltretowania dziewczynki

Lesbijki zabiły dziecko.
Lesbijki zabiły dziecko. (Fot. Facebook/Gofundme)
REKLAMA
Para lesbijek wychowująca dziecko miesiącami je maltretowała. Pewnego dnia skopały i zadeptały dziewczynkę na śmierć. Sprawa wstrząsnęła Wielką Brytanią. Właśnie ruszył proces.

20-letnia matka wraz ze swoją 28-letnią kochanką zabiły 16-miesięczną dziewczynkę. W wyniku kopania w brzuch oraz deptania po całym ciele doszło do uszkodzenia wielu narządów wewnętrznych.

Jak wynika ze śledztwa, po skatowaniu dziewczynki, para lesbijek dopiero po 15 minutach zadzwoniła po pomoc. Na nią niestety było już za późno. Ratownicy zastali na miejscu bladą i ubraną tylko w jednorazową pieluszkę dziewczynkę. Pomimo udzielenia pomocy i transportu śmigłowcem do szpitala, dziecka nie udało się uratować.

REKLAMA

Śledczy nie mają wątpliwości, że obrażenia były tak rozległe, iż nie było żadnych szans na uratowanie życia niespełna 1,5-rocznej dziewczynki.

„Skutkiem obrażeń było rozległe krwawienie do jamy brzusznej, co spowodowało spadek ciśnienia krwi, utratę przytomności, a w efekcie śmierć w ciągu od kilkunastu sekund do minuty. Wszystko to było efektem użycia siły. Celowo. Ta mała dziewczynka nie zmarła przypadkowo” – powiedział prokurator Alistair MacDonald.

Dziecko maltretowane przez lesbijki

Biegli lekarze sądowi przeprowadzili sekcję zwłok i stwierdzili ponadto, że dziecko „w różnych okresach swojego krótkiego życia doznało szeregu poważnych obrażeń”. Wymieniono tutaj m.in. dwukrotne złamanie kości piszczelowej oraz uszkodzenie mózgu.

W procesie sądowym ujawniono nagrania ukazujące, jak para lesbijek znęcała się nad dzieckiem. Na jednym z nich widać, jak każą dziewczynce stać twarzą do ściany i drą się na nią. Na innym, jak jedna z kobiet podnosi dziecko za szyję, przytrzymuje dłuższą chwilę w powietrzu, a następnie rzuca nią na łóżko. Kolejny – dziewczynka płacze „przytulona” do krzesła, a lesbijki stoją obok i rechoczą z całej sytuacji.

Ujawniono także wiadomości tekstowe, jakie panie sobie wysyłały. W jednej z nich matka dziewczynki pisze do kochanki: „Obrażenia na ciele dziecka są śmieszne, co stało się z jej stopą? Nie obwiniam cię o nic, po prostu pytam”.

Analiza aktywności lesbijek w sieci internetowej wykazała też, że kilka dni przed śmiercią 16-miesięcznej dziewczynki para szukała informacji, jak długo dziecko może wytrzymać bez snu.

Do zabójstwa doszło we wrześniu 2020 roku, a w brytyjskim Bradford właśnie rozpoczął się proces sądowy. 20- i 28-letnie lesbijki zostały oskarżone o zabicie dziecka. Nie przyznają się do winy.

Źródło: The Sun

REKLAMA