Lesbijki skopały i zadeptały dziecko na śmierć. Szokujące szczegóły maltretowania dziewczynki

Lesbijki zabiły dziecko.
Lesbijki zabiły dziecko. (Fot. Facebook/Gofundme)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Para lesbijek wychowująca dziecko miesiącami je maltretowała. Pewnego dnia skopały i zadeptały dziewczynkę na śmierć. Sprawa wstrząsnęła Wielką Brytanią. Właśnie ruszył proces.

20-letnia matka wraz ze swoją 28-letnią kochanką zabiły 16-miesięczną dziewczynkę. W wyniku kopania w brzuch oraz deptania po całym ciele doszło do uszkodzenia wielu narządów wewnętrznych.

Jak wynika ze śledztwa, po skatowaniu dziewczynki, para lesbijek dopiero po 15 minutach zadzwoniła po pomoc. Na nią niestety było już za późno. Ratownicy zastali na miejscu bladą i ubraną tylko w jednorazową pieluszkę dziewczynkę. Pomimo udzielenia pomocy i transportu śmigłowcem do szpitala, dziecka nie udało się uratować.

Śledczy nie mają wątpliwości, że obrażenia były tak rozległe, iż nie było żadnych szans na uratowanie życia niespełna 1,5-rocznej dziewczynki.

„Skutkiem obrażeń było rozległe krwawienie do jamy brzusznej, co spowodowało spadek ciśnienia krwi, utratę przytomności, a w efekcie śmierć w ciągu od kilkunastu sekund do minuty. Wszystko to było efektem użycia siły. Celowo. Ta mała dziewczynka nie zmarła przypadkowo” – powiedział prokurator Alistair MacDonald.

Dziecko maltretowane przez lesbijki

Biegli lekarze sądowi przeprowadzili sekcję zwłok i stwierdzili ponadto, że dziecko „w różnych okresach swojego krótkiego życia doznało szeregu poważnych obrażeń”. Wymieniono tutaj m.in. dwukrotne złamanie kości piszczelowej oraz uszkodzenie mózgu.

W procesie sądowym ujawniono nagrania ukazujące, jak para lesbijek znęcała się nad dzieckiem. Na jednym z nich widać, jak każą dziewczynce stać twarzą do ściany i drą się na nią. Na innym, jak jedna z kobiet podnosi dziecko za szyję, przytrzymuje dłuższą chwilę w powietrzu, a następnie rzuca nią na łóżko. Kolejny – dziewczynka płacze „przytulona” do krzesła, a lesbijki stoją obok i rechoczą z całej sytuacji.

Ujawniono także wiadomości tekstowe, jakie panie sobie wysyłały. W jednej z nich matka dziewczynki pisze do kochanki: „Obrażenia na ciele dziecka są śmieszne, co stało się z jej stopą? Nie obwiniam cię o nic, po prostu pytam”.

Analiza aktywności lesbijek w sieci internetowej wykazała też, że kilka dni przed śmiercią 16-miesięcznej dziewczynki para szukała informacji, jak długo dziecko może wytrzymać bez snu.

Do zabójstwa doszło we wrześniu 2020 roku, a w brytyjskim Bradford właśnie rozpoczął się proces sądowy. 20- i 28-letnie lesbijki zostały oskarżone o zabicie dziecka. Nie przyznają się do winy.

Źródło: The Sun

56 KOMENTARZE

    • Pliz, nie mąć. „Oko za oko” to jest dokładnie sprawiedliwość.
     Sprawiedliwość to jest adekwatne traktowanie i nie musi dotyczyć kary.
     Cywilizacja łacińska obok sprawiedliwości wprowadziła elementy miłosierdzia, lecz ono nie musi przekreślać sprawiedliwości.
     Oczywiście, że należy się kara śmierci.
     Ja nie mogłem tego czytać… bestialstwo…

     • Bzdury opowiadasz. Ktoś potrąci kogoś na ulicy i kara śmierci? Robotnikowi pracującemu na dachu wypadnie z ręki cegłówka i kara śmierci? Ktoś w obronie kogoś uderzy i kara śmierci? Dla Baldwina też kara śmierci? I może jeszcze w taki sam sposób? Dentysta komuś zniszczy zęba to jemu też trzeba zniszczyć? W tym konkretnym przypadku napisałem – kara śmierci to za mało.

     • Masz problemy ze zrozumieniem. Mówimy o zawinionej winie. To 1., a 2. pisałem też, że cywilizacja łacińska wprowadziła element miłosierdzia – nie sama sprawiedliwość, ale liczymy na poprawę.
      Natomiast totalną bzdurą jest Twoje stwierdzenie: „Oko za oko to […] jest przeciwieństwo sprawiedliwości”.

 1. Badania uniwersytetów Jackson I Teksańskiego z USA ujawniły że w 60% lesbijskich tzw. par panuje stala przemoc fizyczna,mobing,molestowanie a nawet homo-gwalty.Wśród dzieci chowanych w takiej patologicznej ” homo-mniejszość” 75% ma ciężkie wieloletnie nerwice i depresje,skłonnośc do narkomanii,homoprostotucji a niemal 100% problem z wlasną tożsamością plci.I tak naprawdę wygląda tęczowo-czerwony „raj”.

  • Kiedy w tej samej rzeczywistości heteroseksualne bezdzietne rodziny, społecznie nienaganne i zamożne, nie mogą doprosić się o wymarzoną adopcję dziecka, bo zazwyczaj jakaś ciota z urzędu stoi im na drodze, oczekując łapówki albo z przyczyn ideologicznych.

 2. Dziecko kocha bezwarunkowo,to co przeżyła ta dziewczynka w ciągu życia długości oddechu,wystarczy nie jednemu dorosłemu po ostatnie tchnienie.Nie znajduję dla nich adekwatnej kary.

  • Oczywiście, że stosowanie „Kary Ostatecznej” wiąże się z ryzykiem niesprawiedliwości, gdy ktoś jest przez kogoś „wrabiany” w jakimś celu, lub za „coś” takiego jak złamanie mafijnej „zasady milczenia”…

 3. Jeszcze raz, dla przypomnienia:

  Prawdziwie zdesperowane społeczności będą organizować pieniężne “zrzutki” przeznaczone na sfinansowanie “skutecznego wyeliminowania” krzywdzicieli ze społeczeństwa.
  SZALEJ JADOWITY (Cicuta Virosa)
  ROŚLINA JEST SILNIE TRUJĄCA.
  SWYM WYGLĄDEM PRZYPOMINA NIECO SELER, A ZAPACHEM PIETRUSZKĘ.

 4. Dlatego właśnie kobieta winna być poddana mężczyźnie: ktoś musi przecież to miotane emocjami zwierzątko trzymać w ryzach, temperować jakoś.

 5. Jedyną winą tego dzieciątka było to, że urodziła ją zwyrodniała lesbijka. Króciutkie życie całkowicie wypełnione jedynie cierpieniem fizycznym i psychicznym. Bezbronna, bezradna, niczego niepojmująca. Piekło od momentu urodzenia aż do końca swoich krótkich dni.

 6. To jest to ubogacenie kulturowe środowisk LGBT, a ich hasła o tolerancji są tyle warte co sodomicka kupa.

  I pomyśleć, że papież Franciszek rozpoczął specjalny synod o synodalności środowisk LGBT pod pozorem reformy kurii rzymskiej.

 7. A jak ktoś ma „poglądy niezgodne z zasadami ich społeczności” to go aresztują!

  Poglądy zboczeńców są OK! Są zgodne z zasadami ich społeczności!

 8. Prawica przegrywa medialnie propagandę LGBT bo nie potrafi wykorzystać takich przykładów – kiedykolwiek słyszymy o kochającej parze homoseksualistów i dobru dziecka to w dobrze pojętym interesie dziecka jest trafić do rodziny w której jest kochająca mama i tata a adopcja nie jest dla rodziców ale dla dziecka i to z jego perspektywy powinien decydować sąd.
  Prawem dziecka jest posiadanie mamy i taty.

 9. Co tu dużo mówić, lewactwo uwielbia strefy komfortu i promuje brak odpowiedzialności. Mała dziewczynka ewidentnie nie pasowała to tego chorego lewackiego schematu więc lesby próbowały w jakiś sposób „poradzić” sobie z tym problemem. Mechanizm prosty jak budowa cepa. Niestety tragiczny w skutkach dla niewinnego dziecka. Pytanie gdzie był ojciec?

  • Dla mnie śmierć jest bardzo przyjemnym doświadczeniem w porównaniu do noszenia w sobie szczątek takiej osoby dlatego właśnie wolałbym umrzeć niż dać sobie coś wszczepić

 10. Oj tego typu przypadki zdarzają się wszędzie i cały czas, i fakt że to są homoseksualistki nie ma nic do rzeczy. To jedynie potwierdza fakt że psychopaci i sadyści są wśród nas np te w/w homoseksualistki, mini ster niedzielski i kryska oraz cała rada medyczna. No i? No i nic! One są przed sądem bo je akurat złapano, a mini ster niedzielski śmieje się wam w twarz z TV codziennie.

 11. Za publiczne podżeganie do wydawania dzieci parom dewiantów powinna być ustalona kara śmierci. Podżeganie do niszczenia dzieciom życia to nie wolność słowa.

 12. Boże nie ma słów którym można wyrazić żal nie widzę innej kary dla tych „.” jak kara śmierci. Na prawdę scyzoryk otwiera się w kieszeni.

Comments are closed.