Słynny piosenkarz ma koronawirusa. Niedawno zmienił tekst swojego hitu, by zachęcać do szczepień

Ed Sheeran/Fot. Dostawca: PAP/AdMedia
Ed Sheeran/Fot. Dostawca: PAP/AdMedia
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Brytyjski piosenkarz Ed Sheeran poinformował, że test potwierdził u niego obecność koronawirusa. Dodał, że swoją aktywność w związku z promocją nowej płyty przeniesie do sieci internetowej.

„Hej, ludzie. Szybka wiadomość, niestety uzyskałem pozytywny wynik testu na Covid-19, więc zgodnie z wytycznymi rządu teraz się izoluję” – poinformował Ed Sheeran.

„Oznacza to, że nie jestem w stanie teraz realizować żadnych osobistych zobowiązać, więc z planowanych wywiadów/występów będę robił tyle, ile mogę ze swojego domu. Przepraszam wszystkich, którzy są zawiedzeni. Bądźcie wszyscy bezpieczni” – napisał na Instagramie.

Informacja pojawiła się na niespełna tydzień przed premierą piątego albumu artysty. Płyta „Equals”, zawierająca m.in. dwa single, które doszły do szczytu brytyjskiej listy przebojów – „Shivers” i „Bad Habits” – ma ukazać się 29 października.

W zeszłą niedzielę Sheeran wystąpił w Londynie na inauguracyjnej edycji rozdania nagród Earthshot, które przyznaje fundacja księcia Williama i księżnej Kate za działalność na rzecz środowiska naturalnego.

Oficjalnie nie wiadomo, czy Sheeran był zaszczepiony przeciwko COVID-19. Wspierał natomiast różne kampanie szczepionkowe. Wystąpił na festiwalu „The Global Citizen Live”, wspieranym przez WHO, na którym zwracano uwagę m.in. na nierówność w dostępie do szczepień przeciwko COVID-19. W słynnym talk show „The Late Late Show” zaśpiewał jeden ze swoich hitów pt. „Shape of You”. W piosence dopisał jedną zwrotkę – zachęcał do przyjęcia Pfizera lub Moderny, ale zaznaczał, że trzeba odczekać dwa tygodnie po drugiej dawce, aby szczepionka zaczęła działać.

19 KOMENTARZE

  1. Szczepionki to są jaja kosmitów! Nie przyjmujcie tych preparatów, po zastrzyku ludzie dziwaczeją i bredzą. Chyba że chcecie być siedliskiem kosmicznej formy życia w waszych organizmach i szybciej mieć zgon.

  2. Widać że facet ciężko chory, ledwie miał siły napisać info na Instagramie. Dobrze, że zrobił test, bo by nie 2iwdzial, na co umiera.

    • Robią z siebie szmaty dla paru groszy. Jeszcze mają wpisane w papierach płać męska. Kurtyzna nie może być płci męskiej nawet jak ma przyrodzenie.

  3. Ppożyteczny idiota. Widać że nie interesuje się tym, do czego politycy zmuszają ludzi, a informacje czerpie tylko z telewizora.

  4. Złapał ale kowidoświrusa/idiotusa paskudny rudzielec. Piją, ćpają, łajdaczą się grupowo, mają nie tylko koronaświrusa ale inne wstydliwe choroby. Ostatnio głośno o tym co zastrzelił Ukrainkę Halyne H., wcześniej pobił Polaka na parkingu i, inne karygodne czyny. Gdyby to zrobił zwykły człowiek to by GO usiory wsadziły di mamra.

  5. Ja piosenek tego pana nie słucham od dwóch lat. Większość z nich to plagiaty (otrzymał w związku z tym kilka pozwów). A to, że Sheeran zachęca do szczepień na „fałszywego wirusa” świadczy o jego sprzedajności i jawnym przypodobaniu się globalistom.

Comments are closed.