Polityk Konfederacji: „Globaliści chcą wprowadzić uniwersalny system…”

Konfederacja przeciw segregacji sanitarnej Źródło: Facebook/Michał Wawer
Konfederacja przeciw segregacji sanitarnej Źródło: Facebook/Michał Wawer
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Michał Wawer z Konfederacji skomentował w mediach społecznościowych ustalenia z Światowego Forum Ekonomiczne (WEF).

– Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) ogłosiło wprowadzenie znanego z Chin systemu kodów QR COVID realizowanego przez firmę CovidPassApp. Globaliści planują kolejny ruch wymierzony w obywatelskie wolności – pisze na Facebooku Michał Wawer, skarbnik Konfederacji.

Polityk opisuje jak ma działać taki mechanizm.

– Otóż użytkownicy będą przechodzić badanie krwi w jednym z certyfikowanych laboratoriów. Otrzymają, jeśli laboranci wykryją ślady szczepionki w ich organizmach, bezpieczny kod wizy zdrowotnej QR, który będzie wykorzystywany przy odprawach lotniczych, przejściach granicznych lub wejściach na imprezy masowe – pisze Wawer.

– Celem WEF jest wprowadzenie mechanizmu przepuszczania wyłącznie osób ‚niezarażających innych’. Jest to sprzeczne z aktualną wiedzą naukową, która potwierdza, że zaszczepieni również mogą być nosicielami wirusa – uważa konfederata.

– Światowe Forum Ekonomiczne pod kierownictwem Klausa Schwaba propaguje ideę ‚Wielkiego Resetu’, czyli globalnego nowego porządku gospodarczego. Stosowany globalnie system kodów byłby narzędziem w realizacji tych planów – dodaje na koniec Wawer.

Polityk przypomina, że Konfederacja opowiada się przeciw przymusowi szczepień i paszportom covidowym.

Światowe Forum Ekonomiczne to szwajcarska fundacja non-profit, która znana jest z organizacji corocznej konferencji w Davos. Konferencja w Davos jest spotkaniem prezesów najbogatszych światowych korporacji, przywódców politycznych oraz wybranych intelektualistów i dziennikarzy. Bierze w nim udział około 2000 osób.

Źródło: NCZas

45 KOMENTARZE

 1. Myślę żeby załatwić sobie paszport dyplomatyczny jakiegoś kraiku gdzie aparat urzędniczy jest niezbyt rozwinięty. Mam możliwość zdobycia obywatelstwa Papui-Nowej Gwinei, myślicie że to dobry pomysł na początek?

 2. I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymuja
  znamię na prawa rękę lub na czoło
  i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii
  lub liczby jej imienia.
  Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
  liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć. [Ap 13,16-13,18]

 3. Sataniści? :)

  wielki ucisk i rządy swojego Pana – węża/sowy.

  Bestia, to D-10 (takie rozszerzone G7)- 7 głów (g7), dziesięć rogów (D-10 – roszerzone o kolejne w tym Indie i Australie, jeden róg mały wyrasta z głównej główki (USA) i rządzi wszystkim (synagoga szatana, chyba domyślacie się kto…). Obraz bestii to zaś transhumaniczna metaistotata (AI). A ich plan to zniewolenie. Miłego wieczoru ;)

 4. Lockdowny służą też zniszczeniu służby zdrowia zmierzającym do Resetu i transformacji jej struktur pod kątem Zielonego Ładu, czyli zdalnej medycyny z użyciem nowych technologii, a w przyszłości z wykorzystaniem rozwiązań transhumanistycznych z elektronicznymi analizatorami parametrów życiowych umieszczonych w organizmie, stąd to propagandowe przyzwyczajanie ludzi do regularnego nakłuwania i oswajania z igłą, strzykawką i nieznaną substancją wprowadzaną do organizmu.

 5. Znaczy kapnęli się chyba – że świadectwa „szczepienia” mogą być /są?/ masowo wydawane bez szczepienia :-) – i mają ochotę by wiarygodne było dopiero badanie krwi na obecność śladów „szczepienia”…

 6. Oo, na zdjeciu widze Gila Batesa. To znany zwolennik teori o rzekomo koniecznej rddukcji populacji. Belkotal cos o szczepionkach w tym kontekscie. Jest nagrany jak pokazuje rownanie: co2= i podstawia 3 zmienne, jedna to P jak population. Przekresla ja i pokazuje wynik 0 zero. Zero ludzi zero co2. Jest to nagrane jak to gada i jest w necie.

 7. Banda poy.bow politycznych z rozdmuchanym przez poklepywanie po plecach ego. Poklepuja ich tacy jak gates a kukly tancza jak im tacy graja piniadzem. Cywilizacja zeszla na psy. Tzw elyta to skorumpowany najglupszy sort.

 8. Najlepsze, a właściwie najgorsze jest to, że „patrioci” z PISu na to pójdą czyli po raz kolejny zrobią to co zrobiłaby na ich miejscu… Platforma O. PIS oraz PO – rewers i awers tej samej monety. Okrągły stół wiecznie żywy. O ile jestem w stanie zrozumieć ogłupienie tych wyborców PISu, którzy zapatrzeni są TYLKO w TVP o tyle nie pojmuje jak pozostali korzystający z internetu mogą pisać brednie o patriotyźmie PISu. To już jest sekta. Sekta zdrajców na nieświadomce.

 9. Gdyby w takim Davos podczas szczytu jak zjadą się te wszystkie rotszyldy rockefelery z pociotkami z innych rodów, jakiś wulkan wybuchł, zamówiłbym TAXI w środku nocy, żeby mi szampana dowieźli. Wprawdzie nie piję, ale zrobiłbym wyjątek. Echh … rozmarzyłem się.

 10. Bilu Gejtz to wszedzie sie ryje gdzie to szatanstwo. Bilu juz mieszka w Nowej Zelandii bo w USmenii nie moglby sie juz nikomu na oczy pokazac a w NZ jeszcze miedzy stadem owiec jakos mu ujdzie. Oj Bilu Bilu.

 11. Niepokojąca informacja. Po pierwsze: chcą mieć oznakowanych niewolników. Po drugie: jeżeli dałoby się wykrywać szczepionkę w ciele to znaczy, że załatwienie certyfikatu wyszczepienia bez faktycznego wyszczepienia będzie bardzo bardzo trudne. Po trzecie: ciekawe jak chcą wykrywać szczepionkę w ciele? Mówią przecież, że mRNA rozkłada się po kilku dniach i nie wbudowuje się w DNA. Kłamią?

  • mRNA rzeczywiście rozkłada się szybko. Ale istnieje co najmniej teoretyczna możliwość wbudowania się kodu z mRNA w DNA genomu. Za pomocą odwrotnej transkryptazy. Enzym ten (jego kod) jest zapisany w ludzkim genomie. Ponadto szybko mnożące się komórki (zwł. rozrodcze) przez tzw. telomerazę (enzym) również mogą przepisać kod z RNA w DNA. Tzw. eksperci mówią, że to „tylko teoretyczna możliwość”.

   • Ja mówię: nie wiadomo, nikt tego nie badał. Potrzeba przynajmniej kilka lat solidnych badań. Może eksperci mają rację, a może nie ? Jak więc chcą wykrywać obecność szczepionki w ciele? Przez DNA genomu? (ale to niepewne-patrz wyzej) Dodają „coś” do szczepionki? Będą dodawać? To bardzo złowieszcza informacja. Nic dobrego nie wróży.

Comments are closed.