Adolf Hitler się zaszczepił i dostał ważny polski certyfikat covidowy

Adolf Hitler, certyfikat covidowy Źródło: Kadr z filmu Upadek (2004), Pixabay, collage
Adolf Hitler, certyfikat covidowy Źródło: Kadr z filmu Upadek (2004), Pixabay, collage
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Okazuje się, że w Polsce Adolf Hitler posiada kod QR osoby w pełni zaszczepionej. Wygenerował go internauta, który oferuje, że za 300 dolarów może wystawić certyfikat szczepień dowolnej osobie.

W sieci dostępny jest ważny certyfikat covidowy wystawiony dla Adolfa Hitlera, urodzonego 1 stycznia 1930 roku. Do certyfikatu dołączony jest działający kod QR – ten, który w teorii jest nie do podrobienia, bo dzięki zastosowaniu kryptografii asymetrycznej prawidłowo podpisane certyfikaty wystawiać mogą tylko posiadacze odpowiednich kluczy prywatnych – czyli autoryzowane przez rząd podmioty.

Kod QR po zeskanowaniu pokazuje ujawnia informacje o tym, czy dana osoba jest zaszczepiona, jest ozdrowieńcem lub czy przeszła test na koronawirusa z negatywnym wynikiem.

Autor certyfikatu covidowego Adolfa Hitlera twierdzi, że za 300 dolarów może takich certyfikatów wystawić więcej. Certyfikat dla Hitlera stworzył dlatego, że inny internauta nie wierzył mu, że będzie potrafił zrobić coś takiego.

Certyfikat covidowy Adolfa Hitlera
Certyfikat covidowy Adolfa Hitlera

Z fejkowego certyfikatu dowiadujemy się, że był on wystawiony 24 października 2021 o 18:08:26 i jest ważny do 26 maja 2023. Hitler ostatnią ( i jedyną) dawkę szczepionki miał przyjąć 11 lipca 2021 i była to szczepionka AstraZeneca.

Najlepsze jest jednak to, że certyfikat Adolfa Hitlera będzie ważny jeszcze przez półtora roku, ponieważ nie przewidziano procedur odwoływania fałszywych certyfikatów, a to dlatego, że nie przewidziano fałszywych certyfikatów.

Co ciekawe nie tylko Polakom udało się stworzyć certyfikat covidowy Adolfa Hitlera. Niemiecki dyktator został uznany za zaszczepionego również we Francji.

Francuski certyfikat covidowy Adolfa Hitlera

Francuska wersja również posiada działający kod QR, który w teorii jest przecież niemożliwy do podrobienia.

Źródło: zaufanatrzeciastrona.pl

52 KOMENTARZE

  • Bzdura, dyktator Adolf Hitler nie ma żadnego certyfikatu, nawet fejkowego, gdyż nie urodził się 1 stycznia 1930 r.
   Jedynie można z politowaniem popatrzeć, jak antyszczepionkowcy szczycą się fałszerstwami.

   • Nie zrozumiał Pan kompletnie wypowiedzi. Chodziło o to, jak głupie są te aplikacje. Za brak szczepienia można stracić pracę i być zwyzywanym od terrorystów, a rząd nie potrafi nawet stworzyć certyfikatu, który nie byłby do sfałszowania. Rok 1930 to za pewne ograniczenie w systemie, przez który nie da się ustawić daty wcześniejsze. To jest najmniej istotna rzecz z całego certyfikatu. Najważniejszy jest dzień i rodzaj szczepionki.

   • Co do fałszerstw, muszę przyznać że jest Pan ślepcem, który zagubił się gdzieś w latach 80-tych. Dane, które pan dostaje dotyczące zakażeń, śmierci i osób zaszczepionych to tylko liczby pokazywane w telewizorze. Rząd nie byłby w stanie udowodnić, że w szpitalach są tysiące osób chore na koronawirusa. Większość przypadków zarażenia to jedynie plusiki napisane na kartce.

   • Pomijając fakt, że przez całe 2 lata istnienia jakże groźnego, zabójczego covida umarło według ministerstwa 76 tysięcy osób na całe 38 milionów = 0.2 % Polski. Przy czym 90% to osoby po 60 roku życia (kto by się spodziewał, że starsi ludzie umierają). Myśli pan, że przed rakiem też uda się Panu schować? Powodzenia.

    • Z tego odejmij około 80% fałszywych testów PCR, którymi byli badani przed zgonem. I 10% tego, że po prostu lekarz wpisał do aktu zgonu covida, aby zawyżyć statystykę i otrzymać srebrniki. (tak się stało z matką znajomego)

    • Ależ na „zabójczego covida” zmarło jakieś 10 tys. osób, reszta to „towarzysząco”. Onegdaj MZ musiało odpowiedzieć na zapytanie i podało 5 tys. Drugie 5 tys. dorzucam, bo minęło trochę czasu. 76 tys. to zapewne ilość osób, które zmarły, ai PCR wykrył u nich CoV-2, jednak PCR może być wiarygodny w 20-30%.
     Ogólnie mówiąc, to totalna ściema. Choroba jest, ludzie umierają, ale choroby były i ludzie umierali. Pomoru nie ma, epidemii nie ma, pandemii nie ma.

    • Bywały w Polsce epidemie grypy, lecz nikt z tego tragedii nie robił. Po prostu trzeba było nieco bardziej uważać.
     Jedyny plus z tej plandemii, to taki, że uświadomił jak ważne są podstawowe zasady higieny, a w zasadzie jedna – mycie rąk po przyjściu „ze świata” do domu czy pracy. Nie częste mycie, tylko mycie pomiędzy środowiskami.
     Maski przy czymś co przenosi się przez aerozole to lipa.

    • Płyny dezynfekcyjne można stosować, gdy nie ma jak umyć rąk, ale za częste mycie wysusza skórę, a przez to ułatwia atak innym mikrobom niż CoV-2.
     Na świecie są tysiące chorobotwórczych mikrobów i dawno byśmy polegli, gdyby nie nasz ukochany układ odpornościowy, który musi być jednak ciągle „ćwiczony”, nie można go wyręczać (poza przypadkami skrajnymi).

  • Niemożliwa do podrobienia jest jedynie głupota brukselskich biureF, ich berlińskich rozkazodawców, i skundlonych pomagierów.

 1. Adolf to odpowiedzialny czlowiek, dlatego sie zaszczepil. Ostatnia prosta ! A na jej koncu, wielkie drzwi, i dzwiek silnika z sowieckiego czolgu xd

  • Podsuwałem już gdzieś pomysł, żeby zrobić Adolfa H. w pozycji wujka sama z wyciągniętym paluchem z napisem A czy ty już się zaszczepiłeś? W tle brama Aushwitz z gotyckim napisem szczepionka czyni wolnym. Można przedstawić też tam fakty dotyczące „szczepionek”. Niestety nie ma chętnych do namalowania. Ja nie potrafię.

  • 👹👹👹Nie ma dowodu iż nie żyje! To i nie ma dowodu, że się nie zaszczepił !
   Proste ? Proste !
   A ty „teodor+syn+joachima” żeś wyznawca tego prowokatora, który rzekł „wiem iż nic nie wiem”…👹👹👹

  • Aleś ty inteligentny inaczej. Nie ważne czy żyje czy nie. Ważne, że komuś udało się na dla niego podrobić certyfikat, który niby jest nie do podrobienia.

 2. To dlatego KE chce wprowadzić Rejestr Umarłych. Nie ogarniają nie tylko QR ale i paszportów, i innych kluczowych dokumentów.
  btw: skoro tak łatwo anonimowo (zakładam) umieścić QR w bazie legali, to wystawienie legitymacji tajniaka nie powinno być trudniejsze :-)

 3. Smioć mi się chce jak ci eksperci, uczemi i nałkowcy mówią że czegoś się nie da… a tu przychodzi chłop z pola, oczepuje gumiaki z błota, wchodzi do izby, siada i robi hłe hłe

 4. Fuhrer Kaczyński też posiada swój kod przynależności do wyszprycowanej wspólnoty szatana, który w swoich laboratoriach sporządził serum z rytualnie zamordowanych płodów.

 5. Dobre, ale za chwilę będą ważne te kenkarty krócej, tylko po trzeciej szprycy, może hurtem będą unieważniać, coś cyborg z Morawerem wymyśli.

 6. Wait a sec!
  Szczepisz się dwoma dawkami, dostajesz paszport/certyfikat ważny na dwa lata! W tym czasie i tak możesz zarażać i być zarażonym. Teraz wciska się trzecią dawkę przypominającą, ale po dwóch i tak masz certyfikat na dwa lata!?! WTF?!

Comments are closed.