Niedzielski: z policją i innymi służbami udało nam się namierzyć osoby, które…

Adam Niedzielski, policjant Źródło: PAP, collage
Adam Niedzielski, policjant Źródło: PAP, collage
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Podczas wtorkowej konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski poruszył kwestie fałszowanych certyfikatów covidowych. Polityk zapowiedział surowe konsekwencje dla osób, które fałszuje certyfikaty szczepień.

– W tej chwili razem z Ministerstwem Cyfryzacji, policją i innymi służbami operacyjnymi udało nam się namierzyć osoby, które rzeczywiście dopuszczały się takiego handlu [fałszywymi certyfikatami szczepień]. To będzie karane z całą surowością. Są wnioski do prokuratury, do policji – mówił szef resortu zdrowia Adam Niedzielski podczas konferencji prasowej.

Minister zdrowia stwierdził także, że środowisko tzw. antyszczepionkowców grupuje rzekomo osoby o skrajnie nacjonalistycznych poglądach, których działania miałyby być częściowo finansowane spoza granic Polski. Nie przedstawił jednak na to dowodów.

Podczas tej samej konferencji minister Niedzielski przyznał, że policji wciąż nie udało się odnaleźć osoby, która dopuściła się podpalenia punktu szczepień w Zamościu.

Szef resortu zdrowia stwierdził, że przypadki takie, jak w Zamościu, są elementem świadomej polityki – nie powiedział jednak czyjej.

– Niestety, ta polityka dość skutecznie dzieli Polaków – powiedział.

Na tym głównie polegała wtorkowa konferencja ministra zdrowia: na straszeniu i rzucaniu oskarżeń – jednak bez żadnych konkretów.

Źródło: PAP, NCzas

35 KOMENTARZE

 1. Niedzielski, nie strasz nie strasz bo sięzes….ubrudzisz. A na miejscu tych wszystkich horbanów i innych simonów – bałbym sie nie jakichś organizacji, lecz tzw samotnych wilków, ktorzy zostali skrzywdzeni przez tych covidobandytów.

  • ciekawe, czy wypuszczanie na rynek własnej produkcji paszportów powinno być karane? może nagradzane za kreatywność. Segregacja jest wbrew konstytucji…ale dziś dzień jest nocą, a noc dniem

 2. „osoby o skrajnie nacjonalistycznych poglądach, których działania miałyby być częściowo finansowane spoza granic Polski”

  ten facet ma jakiś mózg czy leci na prototypie pcb z lat 40? kara za hejt i ‚dezinformację’ dla tego pacana. foliarz płaskoziemiec od teorii konspiracyjnych.

 3. „Podczas tej samej konferencji minister Niedzielski przyznał, że policji wciąż nie udało się odnaleźć osoby, która dopuściła się podpalenia punktu szczepień w Zamościu.” Najciemniej pod latarnia. Swoi swoich nie gryzą, a ręka rękę myje. Gdyby faktycznie był w Polsce ruch zdeterminowanych antyszczpionkowców to punkty szczepień płonęłyby w każdym mieście, a tu poza prowokacjami spokój.

 4. Szef resortu zdrowia stwierdził, że przypadki takie, jak w Zamościu, są elementem świadomej polityki ….. rządu ….

 5. to będzie musiał zamknąć sam siebie i wszystkich polityków, od rzędu i sejmu aż do szczebla gminy!Ładne parę milionów przestępców a obozów przygotowali za mało, nie licząc mordowni przy tzw szpitalach covido-wojskowych w lasach. A wystarczy zrobić proste badanko krwi i od razu wiadomo kto ma siedzieć, z nimi na czele.

 6. Ty parchaty pasożydzie, ludobójco i psycholu, straszyć to możesz… to wszystko jest niezgodne z Konstytucją i NAS, PRAWDZIWYCH POLAKÓW, to możesz pocałować w dupeczkę przez maseczkę !!!!

 7. Policja to była w IIRP teraz mamy milicję, załgany cyborg jak zwykle plecie nie przedstawiając dowodów, albo daje fałszywki. Wczoraj Interia podała, że cyborg zaproponował przyjęcie covidowych pacjentów z Litwy do polskich szpitali, gdy dla polskich dzieci brakuje miejsc w szpitalach, bo bandyci zrujnowali ich odporność i jest masa infekcji dróg oddechowych wymagających hospitalizacji.

  • I za co kretynie zapłaciłes ? Za nielegalny obrazek? Takimi pałami własnie posługuje sie wisielec realizujac nakazany mu plan depopulacji . Gratuluje ” inteligencji”.

 8. Feldmarszałek Sonnerstein: osoby dopuszczały się handlu. To będzie karane z całą surowością. „Proponuję, nie marnować okazji i uruchomić, chwolowo nieczynne auschwitz; Jak to tak sobie tubylcy pozwalają na handel? Tylko rasa handlowa ma monopol na handel w jewropie;

 9. „To będzie karane z całą surowością.” no ja rozumiem że psychopata chętnie by jednemu albo drugiemu jajca przytrzasną szufladą jak jego ideologiczni przodkowie robili na UB. Ale ja mam pytanie w jaki sposób skoro te zertyfikaty nie są oficjalnymi dokumentami w Polszy i w istocie nie dochodzi od „fałszowania” bo przecież zertyfikaty przechodzą weryfikację?

 10. Jedna ustawka w Zamościu (JV Rostowski), czyli klasyczne klepnięcie młotkiem w głowę typowego leminga. Ludzie już zapomnieli o tej żenującej i amatorskiej akcji. Kiedy ten szczur zostanie wsadzony do klatki razem z Szumowskim?

Comments are closed.