Szczepienie nie pomogło. Paulo Sousa zakażony koronawirusem [VIDEO]

Sousa zakażony koronawirusem pomimo zaszczepienia.
Paulo Sousa podczas szczepienia przeciwko COVID-19. (Fot. Laczy Nas Pilka/screen z filmu)
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Paulo Sousa jest zakażony koronawirusem. Portugalczyk przeciwko COVID-19 zaszczepił się w maju br.

O pozytywnym wyniku testu na COVID-19 u Sousy poinformował dziennikarz portalu meczyki.pl, Tomasz Włodarczyk.

„Selekcjoner Paulo Sousa ma koronawirusa – taki jest wynik testu antygenowego. Pobrano już wymaz do testu PCR. Trwa oczekiwanie na wyniki. Obecność na listopadowym zgrupowaniu nie jest zagrożona” – napisał Włodarczyk.

Inny ze sportowych dziennikarzy, Piotr Koźmiński podaje, że Sousa ma objawy typowe dla tej choroby. Z tego powodu musi poddać się samoizolacji i nie przyjedzie w najbliższych dniach do Polski, gdzie z wysokości trybun miał obejrzeć mecze Ekstraklasy.

Na początku maja br. Sousa zaszczepił się przeciwko COVID-19, co media relacjonowały z wielką pompą. Najwyraźniej szczepionka nie uchroniła go przed zakażeniem. Od niedawna pandemiczni eksperci przekonują, że szczepionka przeciw COVID-19 nigdy nie miała chronić przed COVID-19, lecz przed ciężkim przebiegiem choroby.

8 listopada reprezentacja Polski rozpocznie zgrupowanie przed dwoma ostatnimi meczami grupowymi w ramach eliminacji do mistrzostw świata, które w 2022 roku odbędą się w Katarze. Biało-czerwonym zostały mecze z Andorą (wyjazd) i Węgrami (u siebie). W przypadku zwycięstwa w jednym ze spotkań zapewnią sobie udział w barażach, które zostaną rozegrane w marcu przyszłego roku.

11 KOMENTARZE

  1. Ludzie nie dajcie sie nabrac bo to nie jest szczepionka tylko eksperymentalna genetycznie modyfikowana biotrucizna mRNA nanotoksyna retrowirusowa ktora niszczy odpornosc czlowieka i uzaleznia od nastepnej dawki ale nie chroni przed niczym .

    • O to to ! Brakuje mu co najmniej „boostera” (jak to w USA reklamują). „Wzmacniacz” by mu pomógł, uchroniłby wtedy siebie i innych (jak to reklamował w maju). A jakby jeden wzmacniacz nie pomógł to któryś n-ty wzmacniacz już na pewno rozwiązałby wszystkie problemy. Zaszczepże się człowieku, ale PORZĄDNIE, a nie byle jak. Żyj normalnie!

  2. Po prostu był nieodpowiedzialny i się zaszczepił, a przecież mógł chodzić bez maseczki żeby nie narazić się na zakażenie, jak każdy myślący człowiek.

  3. A co w tym dziwnego? Który producent tych preparatów twierdził, że zapobiegają one zakażeniu? Albo dalszej transmisji? Te wszystkie cudowne właściwości tych eksperymentalnych szczepionek to tylko propaganda zawodowych kłamców z POPiSLD.

Comments are closed.