Przed szczytem w Glasgow „klimatyści” dołączyli do Świadków Jehowy i straszą już końcem świata

Fot. ilustr. screen France 2
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Jest czerwiec 2050 roku. Godzina 5 rano, a w radiu informują, że temperatura wynosi już 32° C. Połowa ludności cierpi na astmę, na południu Francji – pustynia, czerwone wino produkuje się jeszcze na północy kraju, w… Pas-de-Calais. Cykady słychać w Normandii.

Takimi obrazkami science-fiction karmieni są Francuzi przez publiczną telewizję France 2 w związku ze szczytem klimatycznym w Szkocji. Padają naukowe terminy, przywoływane są raporty IPCC…

Francuzi straszeni są życiem w temperaturach około 50° C. Znikną takie wyspy jak Oléron, region Midi nie będzie się nadawał do zamieszkania.

Tego typu reportaż z cyklu „Envoye special” zafundowano telewidzom publicznej stacji 28 października.

„Klimatyści” fundują „mocne uderzenie” celem poparcia swojej ideologii. Z tym, że jak na razie mamy kryzys energetyczny wywołany ich działalnością.

Także Francji, grozi raczej to, że w zimę niektórzy będą marzli. Już w ubiegłym roku trzeba się było wspomagać importem energii z Niemiec.

W Polsce powiedzielibyśmy „strachy na Lachy”, ale i nad Sekwaną niektórzy wyglądając za okno, mniej boją się upałów za lat 30, a z niepokojem patrzą za okno i na skrzynkę pocztową, w której wkrótce pojawi się rachunek…

15 KOMENTARZE

 1. Albo parytety albo rzeczowość.

  „Mondrość” tych najmądrzejszych doprowadziła do tego, że to Chiny są największym imperium obecnego świata, do którego „najmądrzejsi” właśnie usiłują się przenieść.

  A reszta świata podlega depopulacji w ramach „Lebensraumu dla żółtych”.

 2. nasi z pisu lepsi , Polakom podnieśli ceny gazu , węgla, ekogroszku itd aby nie tylko marzli zimą ale tez aby mrozy zniszczyły im instalacje grzewcze, szczególnie tych na wsiach. W zamian rozdają np Mołdawi nasz gaz p za friko bo my płacimy i za nas i za nich !To sqsyny podłe!

 3. Czemu miałyby zniknąć jakieś wyspy? Z dostępnych powszechnie informacji wynika że od 80 lat poziom oceanów podniósł się o 0,00 cm.

  • wrrrróććć! …na istnienie zmian klimatu!

   Bo lodowce topnieją, czyli powinien być wzrost poziomu oceanów. Ale ponieważ jest wyższa temperatura, to oceany parują i te lodowce tak naprawdę to są w chmurach.

   Logiczne? Nawet jeśli nie to zabawne, c’nuie? Przecież ŁONY tak rozumują.

   A w takim razie z czego susza? A z szosy!

  • I opcja II – „Gdyż ty jesteś świętym ludem Pana, Boga twego. Ciebie wybrał Pan, Bóg twój, spośród wszystkich ludów na ziemi, abyś był jego wyłączną własnością. (Dewarim 7, 6)”

   Na dowód czego strugają się brzytwą.

   Czy to nie z tej samej pisanki?

  • „Ducha nie Gaście,
   Proroctwa Nie Lekceważcie,
   Wszystko Badajcie!
   A co szlachetne – Zachowujcie”
   (1Tes 5,19-21)

   „Nie Dowierzajcie każdemu duchowi, ale Badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków pojawiło się na świecie.”
   (1 List św. Jana 4:1)

  • Prorokiem bywa nazywany potocznie ktoś, kto zrozumie mechanizmy przeszłości i teraźniejszości i trafnie przewidzi przyszłość. Zainteresowane przyszłością są szczególnie polityka i ekonomia, więc tam też ludzie poszukują usilnie autorytetów wyjaśniających świat. W świecie religii, zwłaszcza w momentach dziejowych burz albo wtedy, kiedy tradycyjne struktury lub urzędy tracą autorytet, ludzie poszukują nowych źródeł informacji i oparcia. Było tak już w czasach biblijnych, jest i dziś.

 4. @zaza
  Po prostu „Opcja” :)

  Bo wiem:

  „Jak możecie twierdzić: Jesteśmy mądrzy! Przy nas jest Prawo WIEKUISTEGO! Zaiste, w fałsz ją zamienił kłamliwy rylec pisarzy”

  Księga Jeremiasza 8:8

   • @zaza

    ” Przepowiedni (proroctw) Nie Lekceważcie”

    Nadzieja Umiera Ostatnia

    Ta opcja zlikwidowania „systemowej niewoli”, tworzonej przez uzurpatorów globalnej władzy równocześnie daje impuls (siłę) wyobraźni, że to co wydaje się” niemożliwe” także może się zdarzyć.

    • Po prostu cycki opadajom… Cycat za cycat!*

     Człowiek chce być rzeczowy a tu co jeden to „wartorozmawiak”.

     I tak do us…nej śmierci, vide nieżywy Pospieszalski.

     Nieżywy medialnie, oczywiście.

     A Gdańsk już pod wodą!

 5. Raczej tak będzie:

  Rok 2050… W Kalifacie Francji – z wieży Eiffla zagospodarowanej pod minaret – muezzin nawołuje „Francuzów” do modlitwy :-)

Comments are closed.