Prowokacje podczas Marszu Niepodległości? Niemiecka Antifa zbiera ochotników do przyjazdu do Warszawy [FOTO]

walki uliczne/Niemiecka Antifa. Zdjęcie: Marcel Mettelsiefen Dostawca: PAP/DPA.
Niemiecka Antifa. Zdjęcie: Marcel Mettelsiefen Dostawca: PAP/DPA.
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Niemiecka Antifa zapowiada swoją obecność na Marszu Niepodległości 11 listopada w Warszawie. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie grupy bojowo nastawionych zamaskowanych mężczyzn z flagą tej organizacji. We wpisie w języku niemieckim zachęcają do przyjazdu do polskiej stolicy.

Czekają nas kolejne prowokacje podczas Marszu Niepodległości w Warszawie? Wiele wskazuje na to, że jest to scenariusz prawdopodobny. Najwyraźniej niemiecki oddział Antify zbiera ochotników do przyjazdu do Warszawy.

„Wszyscy do Warszawy 11.11.2021” czytamy podpis umieszczony na zdjęciu zamaskowanej grupy.

To poważne ostrzeżenie przed prowokacjami. Lewackie bojówki usiłowały już zakłócać Marsz Niepodległości w 2011 roku. Wtedy jednak próby ataków zostały powstrzymane, a niemieccy bojownicy zatrzymani przez polskie służby.

W kontekście mobilizacji Antify warto podkreślić, że może być to paliwo dla przeciwników Marszu Niepodległości. Patriotyczną manifestację próbuje zablokować prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro wniósł w piątek do Sądu Najwyższego o uchylenie postanowienia Sądu Apelacyjnego w Warszawie, który podtrzymał zakaz rejestracji Marszu Niepodległości jako zgromadzenia cyklicznego. Organizatorzy zapowiadają jednak, że manifestacja i tak się odbędzie.

Bąkiewicz: „Marsz Niepodległości odbędzie się bez względu na środki represji; szukamy legalnych rozwiązań; możliwa zmiana trasy”

Źródła: PCh24.pl/wPolityce.pl/Twitter

27 KOMENTARZE

 1. kolejny atak na Polskę z zachodu i wschodu, a zarządcy Polską, jak zwykle nic, może nie tak całkiem, bo walczą na wszystkich frontach- z tyłu i przodu też- z NARODEM POLSKIM

  • Miejmy nadzieję, że chociaż polska policja tym razem się postara i nie tylko powstrzyma lewackich bandziorów, zaaresztuje kogo trzeba, ale też od razu wymierzy sprawiedliwą karę. Bo na „nasze” sądy nie ma co liczyć.

 2. Obserwować drogi, zwłaszcza pojazdy na niemieckich numerach, informować się, zablokować przed warszawa i zrobić im akcje widelec w ramach obywatelskiego zatrzymania ewentualnie zwyczajnie zwinąć im samochody, w końcu nie można rozczarować Niemców…

  • już lewactwo i polskojęzyczni przewiozą ich w swoich samochodach, w takim wypadku, konfiskata samochodu a lewactwo i polskojęzyczni z bandytami, do pierdla

 3. Niech przyjadą, nasi dadzą im taki wp…l, będą mieli drugi Grunwald! Byle tylko policja nie przeszkadzała.

 4. bzdury i prowokacja bez konkretów,,a jaka oni zrobili poważna akcje ostatnie lata,ŻADNA,,kibole ligi są bardziej poważną grupą w dymach

 5. Tylko niech przywiozą własne plastikowe worki. Takie duże, czarne i najlepiej podpisane – to uprości pewne procedury.

 6. gdzie mój komentarz?
  z godzinkę temu napisałem żeby policja dobrze wypałowała tych zadymiarzyja tylko się pojawią,,a potem zajęła się naszymi patocelebrytami itp.itd.
  I NIE MA,bo art.nagryzmolił,i cenzoruje typek o inicjałach MMC-czyli baranisko.Robi to często.

Comments are closed.