Kamerzysta z programu reality show dostarczał uczestniczkom jedzenie w zamian za usługi seksualne

Prenumerata Najwyższego Czasu!
Survivor to popularny reality show wyprodukowany przez amerykańską stację CBS. W Polsce program emitowany był jako „Ryzykanci”. W programie współzawodnicy są odizolowani od świata w odległym miejscu i współzawodniczą o gotówkę i inne nagrody. W innych krajach program nosił nazwę Koh-Lanta, od nazwy wyspy w Tajlandii, gdzie kręcono kolejne odcinki lub „Wyprawa Robinsona”.

W holenderskiej edycji tego reality show doszło do skandalu. Prezenter Britt Dekker przyznał, że operator kamery rozdawał uczestniczkom batony czekoladowe w zamian za… seks.

Sprawa wyszła na jaw po tym, jak w wywiadzie dla programu „Media Inside” w NPO 3, młoda kobieta opowiedziała, że jej przyjaciółka, która wcześniej uczestniczyła w holenderskich „Ryzykantach”, dostała taką propozycję.

Wyprawę Robinsona emituje w Niderlandach kanał RTL. Kierownictwo stacji nie komentuje skandalu i twierdzi, że nie ma wiedzy o takim procederze. Skontaktowali się z producentem, ale podobno na razie nic się nie potwierdziło.

Producent twierdzi nawet, że protokoły programu nie pozwalają, by podczas nagrań operatorzy byli sam na sami z kandydatami. Obiecują jednak przyjrzeć się sprawie. Z jednej strony byłoby to zwykłe oszustwo, z drugiej, wykorzystywanie seksualne głodnych ludzi za batona to już zupełny upadek…

Źródło: CNews

10 KOMENTARZE

  1. …”wykorzystywanie seksualne głodnych ludzi za batona to już zupełny upadek…” A w tym wypadku niby dlaczego?Przecież uczestnicy chyba liczyli się z ewentualnością,że mogą głodować.No chyba że na „aktorów” wybrali samych upośledzonych umysłowo.

  2. Wiwat przedsiębiorczość ! Przecież nie było tak że znane z powabności Germanki nie dostawały jedzenia w ogóle. One chciały więcej ! No pfszeciesz klient nasz pan.

Comments are closed.