Barbara Kurdej-Szatan, Straż Graniczna Źródło: Instagram/kurdejszatan, PAP, collage
Barbara Kurdej-Szatan, Straż Graniczna Źródło: Instagram/kurdejszatan, PAP, collage
Barbara Kurdej-Szatan może być z siebie dumna. Jej wulgarny wpis o Straży Granicznej wykorzystuje propaganda białoruskiego reżimu.

Białoruska stacja telewizyjna Беларусь-24, która emituje propagandę reżimu Łukaszenki poza granicę Białorusi, wykorzystuje w swoim przekazie niedawny wpis polskiej aktorki Barbary Kurdej-Szatan o polskiej Straży Granicznej.

Propagandyści z lubością cytowali słowa gwiazdeczki, która nazwała polskich pograniczników „maszynami bez serca” oraz „mordercami”.

Tak wygląda wpis, którym Kurdejówna-Szatanowa przysporzyła propagandzie reżimu Łukaszenki tyle radości:

Michalkiewicz. The Movie

„KU**A !!!!!!!!!! Ku**aaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!”

Aktoreczka co prawda już zbiera, co zasiała – została m.in. zwolniona z TVP, a prokuratura już bada tę sprawę, ale i tak, jak widać, ten wpis zdążył już wyrządzić dużo złego.

Źródło: Беларусь-24