Małgorzata Godlewska/Fot. Instagram @siostrygodlewskie
Małgorzata Godlewska/Fot. Instagram @siostrygodlewskie
Celebrytka, a prywatnie także pielęgniarka Małgorzata Godlewska została odznaczona przez ministra zdrowia Adama Niedzielskiego honorowym medalem za „zasługi dla ochrony zdrowia”.

O siostrach Godlewskich było swego czasu bardzo głośno. Małgorzata i Esmeralda skandalizowały publiczność, „śpiewały” (czyt. fałszowały) różne piosenki, interpretowały na nowo hymn narodowy, stroiły się w kostiumy przypominające te z filmów dla dorosłych. Słowem – parcie na szkło miały ogromne.

Obecność w mediach plotkarskich sprawiła, że Esmeralda doczekała się nawet walk w klatce w organizacji Fame MMA. Małgorzata natomiast, po chwilowej sławie, usunęła się w cień.

Małgorzata Godlewska z wykształcenia jest pielęgniarką, a podczas ogłoszonej pandemii koronawirusa pracowała z pacjentami covidowymi. Znacznie ograniczyła „celebrycką działalność” i jeśli wypowiadała się w mediach, także społecznościowych, to głównie o sytuacji w służbie ochrony zdrowia.

Michalkiewicz. The Movie

Wraz z innymi pracownikami warszawskiego szpitala wojskowego, Małgorzata Godlewska została wyróżniona honorową odznaką za zasługi dla ochrony zdrowia, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych.

„Taka sytuacja, Kochani. Zostałam dziś wyróżniona przez Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego odznaką honorową „Za zasługi dla ochrony zdrowia” za walkę z pandemią. Gratuluję wszystkim wyróżnionym i mam nadzieję, że podobne odznaczenia dotrą do „covidowych” medyków w całej Polsce. Tylko oni naprawdę wiedzą jak było” – napisała Godlewska.