Bruksela wre. Gwałtowne starcia z policją przeciwników koronatotalitaryzmu [VIDEO]

Płonąca barykada w Brukseli. Foto: print screen tter
Płonąca barykada w Brukseli. Foto: print screen tter
Prenumerata Najwyższego Czasu!

Do gwałtownych starć z policją doszło w w niedzielę 21 listopada w Brukseli. Przeciwnicy koronazamordyzmu i covidowych paszportów protestowali w stolicy UE.

Ludzie buntują się przeciwko zamordystycznym i totalitarnym zapędom rządów wprowadzających segregację sanitarną i nowe restrykcje i lockdowny w związku z kolejną falą pozytywnych wynikó testów na koronawirusa.

Protesty ogarnęły wiele europejskich stolic. Podobnie było w niedziele 21 listopada w Brukseli.

W stolicy Belgii zgromadziło się na pokojowym proteście kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Nawet media głównego ścieku i ich lewackie przystawki mówią o ponad 30 tysiącach protestujących więc swobodnie można założyć, że ludzi było dużo więcej.

Protestowano przeciwko nowym restrykcjom wprowadzonym przez belgijski rząd 20 listopada.

Obowiązują teraz cztery podstawowe zasady: ograniczenia kontaktów tak bardzo, jak to możliwe lub spotykanie się na zewnątrz, zachowanie dystansu, zasłanianie maseczką ust i nosa oraz dobra wentylacja pomieszczeń.

Telepraca jest obowiązkowa cztery dni w tygodniu do 12 grudnia, potem trzy dni. Wyjątek stanowią firmy, w których nie jest to możliwe.

W publicznych pomieszczeniach zamkniętych obowiązuje ogólny obowiązek noszenia maseczek od 10. roku życia.

Protest przebiegał pokojowo, do czasu. Zamieszki rozpoczęły się nagle, ale bardzo żywiołowo. W ruch poszły policyjne pałki i armatki wodne. Protestujący odpowiedzieli rzucając w policję różnymi przedmiotami, a także budując barykady na ulicach miasta.

Protest cały czas trwa. Poniżej relacja na żywo:

46 KOMENTARZE

 1. Brawo, ludzie wreszcie się budzą z kowidiańskiej hipnozy, po tym się zorientowali, że nieskutecznymi szprycami i nakręcaniem paniki robią wszystkich w h.ja.

  • Za późno, już wyszprycowani. Część z nich pewnie solą i ci mają szansę się uratować.
   Ale niech Europa zapłonie, może w Polsce się przestraszą i nam na pewien czas odpuszczą.

 2. Dlatego właśnie dyktatura Unii Europejskiej naciska na powstanie europejskiej armii oraz na ograniczenie prawa do posiadania broni. Boją się utraty władzy jak diabeł święconej wody.

  • Nie wiem o co z tą armią chodzi. Na pewno by chcieli, ale coś dziwnie tego nie robią. Jak by widzieli, że od tego ich los zależy, to taka armia byłaby od 10 lat. Może bali się czegoś, nie mogli jej tworzyć zbyt szybko i dlatego się przeciąga?

   • Pewnie dlatego, że w UE nie ma kary śmierci, bo zabijanie jest be, zatem w formularzu rekrutacyjnym jest disclaimer, że żołnierz Europy nie może do wrogów strzelać, tylko ich chwytać, więc nikt się do tej obciachowej organizacji nie chce zgłaszać.

    • skoro można uznać kobietę za faceta i na odwrót to i w ostateczności można uznać że ludź pokroju np psychopaty niedzielskiego się jeszcze nie narodził i legalnie go abortować! A jak to twierdzą jewropejskie POstępaki aborcja to nie morderstwo!

   • „…Jak by widzieli, że od tego ich los zależy, to taka armia byłaby od 10 lat.”
    Trump powiedzial niet.Przed nim Obama powiedzial niet. Jeszcze wczesniej Bush powiedzial niet. Jeszcze przed nim… I dobrze.

   • Problemem jest bariera językowa, kulturowa. Potrzebują zniszczyć jeszcze sferę językową – wprowadzić jeden język. To proces – rzecz jasna – rozłożony na lata.

 3. A media milcza w polsce.Cisza i w radio i w tv. Takze nie ma juz prawdziwych mediow i ma im co ufac.Pytanie co czytac by byc na bierzaco??

 4. Problemu zaczną się jak ludzie zaczną wyłuskiwać oprawców a są nimi ich sąsiedzi. Takie tam uliczne bijatyki nic nie znaczą to tylko sygnał dla władzy że do rozlewu krwi dopiero dojdzie.
  W najgorszym rozwoju sytuacji dojedzie do wojny domowej.

 5. hej niedzielski ty sadystyczny psychopato oraz ty morawiecki skorumpowany premierze z teczki (bo nie z wyborów) no, na co wy czekacie? Kiedy za tzw zachodnią jewropą wprowadzicie pełną segregację? No kiedy? Czy może już nosicie pampersy? Boicie się, co?

 6. Faszystowskie korzenie koszernej junii jewropejskiej zaczynają powoli pukać do świadomości manipulowanego od dekad tłumu.

 7. To nic nie da. Może być i 200 tysięcy na ulicach miasta, ale po weekendzie wszystko wraca do smutnej normy. Z tygodnia na tydzień ludzi będzie coraz mniej. Jedynie odwiedziny tych ludzi w urzędach w godzinach pracy mogłyby coś zmienić.

 8. Mam nadzieję, że dożyję czasu gdy promotorzy pandemii Covid19 – nie tylko ci, którzy to wymyślili, ale głównie ci, którzy to bezkrytycznie powtarzają w mediach i parlamentach – uderzą się w piersi i przyznają się do OKRESU BŁĘDÓW I WYPACZEŃ jak to było za mojej młodości po śmierci Stalina (który usta miał jak malina). Nie zwróci to życia ofiarom, tak jak nie zwróciło wówczasz.

  • Skoro Szanowny Pan pamięta tyle rzeczy to może i to, iż po 89r postkomuniści twierdzili, że oni TEŻ walczyli o Wolność, tylko z DRUGIEJ strony…

  • Pobożne życzenia. A niby kto miałby bić się w piersi? . Morawiecki i jego psychopatyczni pomagierzy? . Covid to biznes na niewyobrażalną skale. Ci co go wymyślili tak szybko nie odpuszczą. Tu jest potrzebne pospolite ruszenie jak już się dzieje w innych krajach. Wierzę że Polacy wybudzą się z letargu.

   • Przypominam tylko, że nasz Miłościwie Panujący Mateuszek I Mordowiecki publicznie wyraził się, że Polacy będą z*pierdalać za miskę ryżu – aż wyzdychają. (te ostatnie 2 wyrazy dodaję ja sam)

 9. dopóki nie powywieszamy parobów i sługusów nwo i globalistów ze światowego forum szwab soros i ich wszystkich szefów gates zucenberg i miliarderów spokoju nie zaznamy

 10. My se tu możemy gadu, gadu a Orban oświadczył podczas wywiadu w radio, że Węgrzy mają do wyboru: albo szprycę albo śmierć od Kowidka!
  (osobiście bardziej odpowiada mi być zamordowanym przez Kowidka niż przez szprycę)

  • Kiedyś myślałem, że ten Orban to gość z jajami, a to też sługus NWO. Tylko, żeby nie skończył tak jak Czauczesku w Rumunii. Bo nie wszyscy mieli tyle szczęścia co Jaruzelski.

   • Pewnie i ma jaja ale we łbie i nie dociera do niego, że wszystkie wysoko 'wyszczepione' kraje mają najwyższy wskaźnik zakażonych, pomijając już nawet, że bezobjawowo.

    Zamiast zbawcą może zostać grabarzem Węgier.

    A Białoruś umiera ze śmiechu. Gdyby ALAKSANDR, mniejsza o imię, też zresztą zabawne do rozpuku, zamiast wpychać nam meneli z Bliskiego Wstydu otworzył przejście do siebie, to natłukł by kasy fpip. Proponuję otwieranie pensjonatów dla starszych osób z ‚polski’ i z Zachodniej Europy. Wraz z obsługą z ‚polski’!

   • Jaruzelski miał gwarancje od Rotszylda, że jeśli podzieli si PRLem z żydami, to włos mu z łysego łba nie spadnie. I nie spadł.

 11. Pewnie i ma jaja ale we łbie i nie dociera do niego, że wszystkie wysoko 'wyszczepione' kraje mają najwyższy wskaźnik zakażonych, pomijając już nawet, że bezobjawowo.

  Zamiast zbawcą może zostać grabarzem Węgier.

  A Białoruś umiera ze śmiechu. Gdyby ALAKSANDR, mniejsza o imię, też zresztą zabawne do rozpuku, zamiast wpychać nam meneli z Bliskiego Wstydu otworzył przejście do siebie, to natłukł by kasy fpip. Proponuję otwieranie pensjonatów dla starszych osób z ‚polski’ i z Zachodniej Europy. Wraz z obsługą z ‚polski’!

 12. Ależ jest kara śmierci! Wprowadzono ją po cichu przypisem do przypisu. W objaśnieniach do Karty Praw Podstawowych mamy:
  „Pozbawienie życia nie będzie uznane za sprzeczne z tym artykułem, jeżeli nastąpi w wyniku bezwzględnie koniecznego użycia siły:”
  b) w celu wykonania zgodnego z prawem zatrzymania lub uniemożliwienia ucieczki osobie, która została pozbawiona wolności zgodnie z prawem;”
  „c) w działaniach podjętych zgodnie z prawem w celu stłumienia zamieszek lub powstania;”

  • Czyli jak ktoś za bardzo będzie ‚nieposłuszny’, można będzie go najpierw skazać na podstawie sfabrykowanych dowodów i podstawionych świadków, a potem, zgodnie z prawem dyktatury Unii Europejskiej, zamordować podczas próby ucieczki.

Comments are closed.