Słynny piłkarz kończy karierę. Nagłe problemy z sercem

Sergio Aguero zakończy karierę.
Sergio Aguero. (CC BY-SA 3.0 GFDL, Wikimedia Commons)
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Argentyńczyk Sergio Aguero lada dzień ma ogłosić zakończenie kariery. 33-letni napastnik Barcelony od kilku tygodni ma problemy z sercem.

30 października br. roku podczas meczu ligi hiszpańskiej pomiędzy Barceloną a Alaves Aguero nagle poczuł ból w okolicach serca. Położył się na murawie, trzymał za klatkę piersiową, a na jego twarzy pojawił się ogromny grymas bólu.

Lekarze udzielili mu pomocy, ale Aguero nie był w stanie kontynuować spotkania.

Później przeszedł szereg badań. Wykryto u niego arytmię serca. To był szok, bo piłkarz wcześniej nie skarżył się na problemy kardiologiczne. Początkowo poinformowano, że przerwa w treningach Aguero potrwa przynajmniej trzy miesiące.

Kolejne wyniki badań okazały się jeszcze bardziej pesymistyczne. Jeden z najpopularniejszych hiszpańskich dziennikarzy sportowych Gerrard Moreno poinformował, że Aguero zdecydował już o całkowitym zakończeniu kariery sportowej.

W przyszłym tygodniu odbędzie się konferencja prasowa, na której Kun poinformuje, że odchodzi z profesjonalnego futbolu, ze względu na swoje zdrowie – poinformował Moreno.

Być może więcej szczegółów Aguero zdecyduje się zdradzić na zapowiadanej konferencji prasowej.

33-letni Aguero to jeden z czołowych napastników w ostatniej dekadzie. Z Manchesterem City 5-krotnie sięgnął po tytuł mistrza Anglii, z Atletico Madryt wygrywał Ligę Europy i Superpuchar Europy. Z reprezentacją Argentyny zdobył tytuł wicemistrza świata, mistrza Copa America oraz olimpijskie złoto. W oficjalnych spotkaniach strzelił ponad 300 goli.

Piłkarzem Barcelony został latem br. Miał spróbować zastąpić Leo Messiego, który odszedł do PSG. Niestety, z powodów zdrowotnych nie będzie mu dane rozwinąć skrzydeł w stolicy Katalonii.

31 KOMENTARZE

 1. srałtorytety medyczne stwierdzą ponad wszelką wątpliwość, że to nie wina szczepionki chociaż przyczyna pozostaje nie zbadana i nieznana. Oj tam, może nawet nieswoista. Taka jest metodologia konstruowania medialnego przekazu stosowana przez przestępców covidowych

 2. Brytyjska rządowa agencja leków MHRA zgłosiło łącznie 1784 zgony wraz z prawie 1,3 milionami obrażeń odniesionych przez prawie 387 000 osób (średnio 3,3 obrażeń na osobę) po eksperymentalnych zastrzykach Covid-19

 3. To jest test i nic na to nie poradzimy. Czym więcej Sportowców się zaszczepi tym lepiej bo przynajmniej nie będą wrzucać bzdur, że problemy z sercem są spowodowane przejściem COVID. No ale jak nawet Zaszczepieni Chorują to już wiadome dlaczego. Teraz przynajmniej będą mieli nową formę zrzucana na przechorowanie COVID a nie Szczepionkę, która chroni tylko przez kilka miesięcy. Dobry sposób by dalej manipulować ludźmi.

 4. Skrzep dotarł do serca, biedactwo.

  Przypomnę, bo pamięć zaszczepionego goja jest mniejsza niż u złotej rybki, że starannie zaszczepiona na grypę Kamila Skolimowska, okaz zdrowia, pod pełną bieżącą opieką i kontrolą najlepszych lekarzy, bo „sportowych” padła jak sznyta na „zator”!

  Czyli na ZAKRZEP POSZCZEPIENNY !

  • Kilka dni temu jakiś żołnierzyk na granicy wziął i się nie obudził.

   W Stanach tzw. „śmierć łóżeczkowa” uznawana jest już oficjalnie za nową jednostkę chorobową „nieznanego pochodzenia”!

   ” ᴡ ᴜꜱᴀ śᴍɪᴇʀć łóżᴇᴄᴢᴋᴏᴡᴀ ᴊᴇꜱᴛ ɴᴀᴊᴄᴢęꜱᴛꜱᴢą ᴘʀᴢʏᴄᴢʏɴą ᴢɢᴏɴᴜ ᴍᴀłʏᴄʜ ᴅᴢɪᴇᴄɪ. ᴅᴏ ᴅᴢɪꜱɪᴀᴊ ɴɪᴇ ᴜꜱᴛᴀʟᴏɴᴏ, ᴄᴏ ᴘᴏᴡᴏᴅᴜᴊᴇ śᴍɪᴇʀć łóżᴇᴄᴢᴋᴏᴡą.”

   • Szczepionki, do których dodają tlenek grafenu. Tlenek grafenu -CO – to stary znajomy- czad. A czad powoduje takie same zakrzepy jak tlenek grafenu.( widziane pod mikroskopem).

 5. Ludzie nie dajcie sie nabrac bo to nie jest szczepionka tylko eksperymentalna genetycznie modyfikowana biotoksyna mRNA retrowirusowa nanotrucizna ktora niszczy odpornosc czlowieka ale nie chroni przed niczym tylko uzaleznia abortowanych od nastepnej dawki .

Comments are closed.