„Nie jesteście chrześcijanami”. Rosyjski polityk do polskich żołnierzy na granicy [VIDEO]

Witalij Milonow na granicy polsko-białoruskiej Źródło: Twitter/Stanisław Żaryn
Witalij Milonow na granicy polsko-białoruskiej Źródło: Twitter/Stanisław Żaryn
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Na przejściu granicznym w Bruzgach pojawił się Witalij Milonow – rosyjski polityk z pro-Putinowskiej partii. Rosjanin próbował prowokować polskich żołnierzy – krzyczał, że nie są chrześcijanami, bo nie chcą wpuścić migrantów.

– Na przejściu granicznym w Bruzgach pojawił się dziś rosyjski polityk Vitaly Milonov, poseł do Dumy z ramienia pro-Putinowskiej partii. Na widok naszych żołnierzy i funkcjonariuszy cała ekipa filmowa zaczęła krzyczeć i obrażać Polskę – pisze rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.

– Rosyjski polityk oskarżał Polskę i Zachód o wywołanie kryzysu, a także oskarżył Polskę o agresję i brak człowieczeństwa. Politykowi rosyjskiemu towarzyszył propagandysta reżimu Łukaszenki – pisze rzecznik.

Witalij Milonow krzyczał na granicy do polskich żołnierzy: – Wystarczy przeklinać kościół, łamać zasady wyznawane przez kościół. Nie jesteście chrześcijanami. Was nie dopuszczą do świętej komunii, za to wszystko, co robicie. Ksiądz nie wpuści was na próg kościoła, ponieważ jesteście niemiłosierni!

Polscy mundurowi nie dali się jednak sprowokować, choć dla wierzących takie słowa na pewno nie są przyjemne.

Źródło: NCzas

25 KOMENTARZE

 1. Carowie rosyjscy – byli bardziej gościnni dla emigrantów. Nawet Polaków – osadzali nad Amurem lub w Kazachstanie. Putin niewątpliwie – przemyśli problem – i zwiększy różnorodność Ludów Wielkiej Rosji

 2. „Ru polityk oskarżał Polskę i zachód o wywołanie kryzysu”. Stwierdził oczywisty fakt, z jednym wyjątkiem, polsk nie wywiłało kryzysu, bo polsk nie ma, co najmniej od `39.

  • Facet sam się zaprezentował jako głupek, próbując tak żenującej „wypuchy”. Nie wiem, czy dzieci dałyby się nabrać na coś takiego.

 3. Może trzeba było go obrzucić kamieniami, żeby poczuł się właśnie jak „w kontakcie z uchodźcami”? Ciekawe, jak też by zionął miłosierdziem po takiej „podgotowce”.

 4. Wy za to po chrześcijańsku wprowadzacie w Rosji paszporty kowidowe. A wasz pop na pewno wpuści was w progi kościoła za przyjęcie „znamienia bestii”. Zresztą, schizofrenia bezobjawowa, psychuszki dla zdrowych i gułagi – to wasz chrześcijański wkład w wynalazki ludzkości.

 5. Przedstawiciel jednego z zamordystycznych reżimów przyjechał na Polską granicę wycierać sobie gębę „milosierdziem”… istny Monty Putin.

  • Niestety w tym momencie w dobie tzw. pandemi, to mam duży dylemat, który z reżimów jest bardziej zamordystyczny. Ten ich czy ten nasz. Jak zrobią już zaporę lądową na całej granicy UE pod pretekstem nachodźców. To wtedy ciężko będzie uciec z technokratycznej ultra tyrani do o ironio wolności na wschodzie. Wystarczy poczytać agendę 2030, agendę 21, Wielki Reset Klausa Schwaba i jego 4 rewolucję przemysłową. Nawet Zbigniew Brzeziński o tym wspominał

 6. Bądźcie miłosierni, a jak nie to kamieniem. A myślmy miłosierdzie zarezerwowali dla Katynia i setek podobnych dołów śmierci…

 7. Żaryn chyba kpi… Przeciwko UE? Przecież to na zamówienie globalistów, UE doskonale o tym wie i nawet płaci. Raczej należałoby się zastanowić na co Łukaszenko musiał się zgodzić, aby mu dali spokój w zeszłym roku. Bo nie wierzcie, że chodziło o wybory. Tam szło o brak sanitarnego totalitaryzmu na Białorusi. Czymś musiał się wykupić

 8. 👹👹👹Ten ruski podskakiewicz prowokuje katolików, chociaż sam nawet nie jest prawosławnym.
  Paszoł won, na te kursy przy cerkiewne usiłujące doszkalać komsomolców w schizmie.👹👹👹

Comments are closed.