Sąsiad Polski wprowadza twardy LOCKDOWN. Najpierw dla wszystkich, potem dla niezaszczepionych

Lockdown, kwarantanna, izolacja.
Lockdown - zdj. ilustracyjne. (Fot. Unsplash)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Lockdown na Słowacji. Tamtejszy rząd zdecydował o zamknięciu ludzi w domach z powodu wzrostu liczby zakażeń koronawirusem. Ograniczenia mają dotyczyć także osób zaszczepionych, a później tylko niezaszczepionych.

Wstępnie lockdown dla wszystkich na Słowacji ma trwać co najmniej przez najbliższe dwa tygodnie. Po 10 dniach rząd oceni, jak wygląda sytuacja epidemiczna i będzie podejmował kolejne decyzje. Ewentualne luzowanie restrykcji ma dotyczyć jednak tylko zaszczepionych przeciwko COVID-19.

W związku z wprowadzeniem lockdownu na Słowacji wraca stan wyjątkowy.

Stan wyjątkowy oznacza zakaza wychodzenia z domów bez uzasadnionego przypadku. Wyjątkiem jest droga do pracy i z powrotem, wyjście do lekarza czy sklepu. Otwarte pozostaną jedynie sklepy z artykułami pierwszej potrzeby.

Osoby niezaszczepione będą musiały poddawać się testom. Po 10 dniach rząd oceni skutki podjętych środków i niektóre restrykcje przestaną obowiązywać osoby zaszczepione.

Decyzja została podjęta w związku z rosnącą liczbą dziennych zakażeń SARS-CoV-2 i przeciążeniem systemu ochrony zdrowia. We wtorek laboratoria na Słowacji zanotowały ponad 10 tys. nowych zakażeń. To najwięcej od ogłoszenia pandemii w marcu 2020 r. W szpitalach jest 3200 pacjentów z Covid-19. Na Słowacji zaszczepiło się 47,33 proc. obywateli.

12 KOMENTARZE

 1. Idą w zaparte. Szczepienia nie mają wpływu na ilość zakażeń, a może nawet pogarszają sytuację. Negatywne oddziaływania szczepienia dostępnymi preparatami zdarzają się tak często, że budzą uzasadnioną obawę o zdrowie i życie u cokolwiek myślących ludzi. Lokdałn jeśli ma wpływ, to jedynie nieznaczny, celem jest gigainflacja, plajta, ubóstwo, bezrobocie, bezdomność, depresja. To jakaś zbiorowa paranoja.

  • Bo nie ma żadnego ”kowida”, tylko już mało kto waży się to powiedzieć z obawy przez zaszczucie przez mediotów. To, co teraz ”mierzą”, to po prostu grypa. Nie ma covida i nie będzie.

   • Oczywiście,że nie ma żadnego covida. Jest tylko Wielki Reset,czwarta rewolucja przemysłowa,korporacjonizm,totalny zamordyzm i depopulacja.
    Poza tym uważam,że należy wypuścić więźniów politycznych Wojciecha Olszańskiego i Marcina Osadowskiego

 2. Pamiętajcie, że ludzie którzy nie mają już nic do stracenia, potrafią być nieobliczalni. Czara powoli się napełnia. Kiedy się przeleje, nie znajdzie się na całej planecie ani kawałek ziemi, żeby was przed tym gniewem uchronić. Chyba że was Pieron Mózk wyśle na Marsa, tam jedynie będziecie bezpieczni.

  • Uważam że mają plam „B”, „C”, …. I to taki, jakiego się nie spodziewamy. I jeszcze nie wiemy o co im chodzi. Są dobrzy.

 3. Na Słowacji jest, od zawsze, jeszcze większa korupcja niż w PL. To podły lud,i w dodatku są takimi i we własnych oczach, co ich skazuje na rozszarpanie przez sqoorvy*** z faszystowskiej EU.

 4. Poważni naukowcy rok temu alarmowali, że szczepienia w trakcie trwania epidemi przyniosą katastrofalne skutki. Szczepienia mają sens jedynie przed epidemią, gdy już wirus się rozprzestrzenia szczepienia tylko go wzmacniają zwlaszcza u zaszczepionych. W szpitalach 80% ciężko chorych to zaszczepieni.

  • Szczepienia przyspieszają selekcję i ewolucję wirusów. A to tzw. innowacyjne, a tak naprawdę durne szczepienie, mające pozwolić przeciwciałom identyfikować tylko jedno białko z powierzchni wirusa. Powoduje skrajną nieodporność na mutacje tego wirusa. Wystarczy, że tylko to jedno białko zmutuje i już nie tylko, że szczepionka nie działa, co działa w przeciwną stronę, zabijając ludzi poprzez reakcję ADE, czyli wzmocnienie zależne od przeciwciał

  • Najciekawsze są w tym wszystkim badania miana przeciwciał, które do czego innego służą, ma to znaczenie diagnostyczne, czy zetknęliśmy się z wirusem, jak dawno to było i czy infekcja jest teraz aktywna. A nie, że jak miano jest bardzo duże to jesteśmy bardziej odporni, nic bardziej mylnego. Zbyt nagła reakcja zapalna organizmu może nas zabić, nie jesteśmy nietoperzami, żebyśmy potrafili ją kontrolować

  • Poza tym przeciwciała w zwalczaniu infekcji wirusowych mają drugorzędne znaczenie, nie operują w komórkach. Najważniejsze są limfocyty T, które niszczą zakażone komórki

 5. Szaleństwo skorumpowanych rządów trwa, teraz będą zamykać przy poważniejszej grypie, ciekawe jak tam wskaźniki śmiertelności słowackich szczepanów, w Szwecji podobno 80% schodzących z tego świata to szczepany. Jeśli nie zorganizujemy się i nie wytłuczemy tych cowidowych mend to będą dalej tak szalały.

Comments are closed.