Najnowsze propozycje Rady Medycznej. Co czeka Polaków podczas 4. fali koronawirusa? [FOTO]

Prof. Andrzej Horban. Foto: PAP
Prof. Andrzej Horban. Foto: PAP
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Rada Medyczna w najnowszym stanowisku zaleciła m.in. ograniczenie do niezbędnego minimum imprez masowych, działalności handlowej i artystycznej, zwłaszcza w powiatach, gdzie liczba hospitalizacji przekracza 9 na 100 tys. mieszkańców.

Rada rekomenduje jak najszersze szczepienie osób do tej pory niezaszczepionych oraz przyjęcie trzeciej dawki przez osoby uprawnione.

Rada zaleca też przestrzeganie zasad sanitarnych – dystansu, dezynfekcji i noszenia maseczek w miejscach wyznaczonych przepisami.

Eksperci Rady zalecili ponadto egzekwowanie przez odpowiednie służby wprowadzonych ograniczeń i przepisów, w tym niewpuszczanie i nieobsługiwanie osób świadomie je łamiących.

Stanowisko wydano 22 listopada br. Zalecenia – jak w nim wskazano – mają na celu ochronę życia osób niezaszczepionych i zdrowia pozostałych oraz uniknięcie paraliżu gospodarki i życia społecznego.

Rada Medyczna jest organem pomocniczym premiera Mateusza Morawieckiego. Jej przewodniczącym jest główny doradca premiera do spraw COVID-19 prof. dr hab. n. med. Andrzej Horban. W skład wchodzi również piętnastu medyków.

Stanowisko Rady Medycznej z 22.11.2021r.

27 KOMENTARZE

  • Leczenie nieprzetestowanymi lekami jest absolutnie wykluczone. Co innego wstrzykiwanie nieprzetestowanych w pełni trzebionek.

 1. W celu uniknięcia paraliżu gospodarki należy:
  – w trybie natychmiastowym rozpędzić tzw. radę medyczną na cztery wiatry!
  – w trybie natychmiastowym postawić zarzuty ludobójstwa niedzielskiemu i wpakować go do pierdla wydobywczego (Ziobro wie jak to się robi)
  – wywieźć ten tzw. rząd na teczkach i wygruzić pod prokuraturą.
  Amen!

 2. Pytam się kto rozprzestrzenia tego wirusa? Ta Rada to co to za rada, skoro producent preparatu w ulotce napisał, że testowano na osobach 18 – 55 roku życia , a u nas od razu wzięli się za starców – ilu ich poszło do ziemi w jednym tylko DPS 7 od jednej ręki i cisza.Rada działa tylko na rzecz koncernów farmaceutycznych. U Nas już spółka Mabion zaczęła produkować szprycę interes musi się kręcić.Dlatego te wszystkie działania zgodnie z panem Morawieckiego.

 3. Jednym słowem 4 fala to skutek szczepień przedłużających cyrk plandemiczny, dlatego jest taki nacisk na szczepienia, żeby ukryć ten zbrodniczy fakt.

 4. To jest totalna żenada, żeby przy 9/100 000 hospitalizowanych tyle zamykać!
  Czy to nie błąd w druku? Oni tak na serio?

 5. No to ta szczepionka chroni, czy nie? Jak chroni to zaszczepieni wygrali życie. No a jak nie, to co? Reszta ma się szczepić żeby chronić zaszczepionych?

 6. A Wielka Rada Cowidowa nie pomyślała o leczeniu Polaków??? W początkowej już fazie choroby??lekarze nadal zablokowani i stukamy szczotką w parapet.Celowe działanie bo leki są i to tanie.

  • No to widzisz. Jak tu zarobić jak coś jest za tanie? A jak ktoś już ma patent na lek to już się nie da. A tu zamówili po kilka dawek na głowę, przecież to musi zostać wykorzystane. Po trupach do celu.

 7. Fajnie jest mieć na piśmie przyznanie się do winy. Zwłaszcza punkt 1. i 2.:
  „Jak najszersze szczepienie osób do tej pory niezaszczepionych” i „przyjęcie trzeciej dawki przez osoby uprawnione”.

  No po prostu miodzio. Jak Gang Olsena, wyraźnie odjęło im rozum: w świetle tego, że to eksperyment medyczny – członkowie rady mogą już pakować piżamy i szczoteczki do zębów.
  Brakuje tylko protokołu z posiedzenia tej „rady”, kto jak głosował.

 8. Tytuł sformułowany jest tak jakby postanowienia już zapadły.

  „Czy Kamil Małachowski wreszcie skończy w tym roku gimnazjum wieczorowe?”

 9. immunitet, czy jurysdykcja nie chroni przed gniewem wyborców a tym bardziej przed kulami – jak w Rumunii gdzie 1-wszy czerwony sekretarz dostał serię z kałacha wraz z małżonką …

 10. Jedynym zaleceniem powinna być dbałość o odporność, a więc kontakty, brak zakażających nas maseczek, naturalne produkty i jak najdalej od szkodliwych szczepień, gdyż za 4 falę odpowiadają zaszczepieni oraz ci co testują się na [potęgę przy byle katarze.

Comments are closed.