Obrzydliwość. Norweska poczta zrobiła ze św. Mikołaja homoseksualistę [VIDEO]

Gejowski dziadek-gej screen YT
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Oduraczanie ludzi homopropagandą odbywa się już kosztem dziecięcych marzeń i fantazji. Święty Mikołaj i jego „miłosna historia” nalazły się w reklamie norweskiej poczty, która rozpoczęła bożonarodzeniową kampanię zatytułowaną „Kiedy Harry spotkał świętego Mikołaja”.

W czterominutowym filmie pokazano „historię miłosną” dwóch mężczyzn. To bardziej mini-fabuła, niż reklama. Zaczyna się od sceny przypadkowego spotkania dojrzałego mężczyzny z norweskim nowym „dziadkiem Mrozem” i pokazania, że między nimi coś „zaiskrzyło”. Dalej widzimy jak rozwija się ich związek podczas spotkań w święta Bożego Narodzenia w kolejnych latach…

Harry wyznaje swoje uczucia pisząc list adresowany na Biegun Północny: „Drogi Mikołaju, wszystko, czego chcę na Boże Narodzenie, to ty”. Reklama ma pokazać, że dzięki poczcie Norwegii Mikołaj może spędzić z Harry’m więcej czasu…

Na filmie jest też pocałunek pary homo i jest to bardziej reklama homoseksualizmu, niż poczty: „W 2022 roku minie 50 lat, odkąd w Norwegii można legalnie kochać kogokolwiek się zechce”. Szkoda, tylko, że występom tego przebierańca towrzyszy muzyka kościelna.

Poczta norweska podkreśla, że „głównym celem kampanii jest pokazanie, że Norway Post nigdy nie przestaje się „odnawiać”. „Oprócz wykazania elastyczności naszych usług, chcemy umieścić je w odpowiednim społecznie otoczeniu, z tematami ważnymi dla otaczającego nas społeczeństwa. Z pewnością w niektórych środowiskach pojawią się negatywne reakcje, ale jesteśmy gotowi sobie z tym poradzić”. Oduraczanie przede wszystkim i obrzydzanie nawet świąt Normalnej Rodziny.

11 KOMENTARZE

 1. Przyjdź królestwo Twoje. Cóż to za życie, żyć i znosić te bluźnierstwa? Może lepiej zginąć wraz z tymi bluźniercami, wyczekując kary Bożej.

 2. Nic nie rozumiecie. Szczepienia są po to aby przyspieszyć umieralność i zwiększyć bezpłodność mężczyzn. Celem promocji homoseksualizmu jako pomysłu na życie jest zmniejszenie przyrostu naturalnego. Pobłażliwość dla pospolitych przestępstw na ulicach i strzelanin ma zachęcić do większego uboju ludzi. Jest pewnie jeszcze kilka innych programów w celu depopulacji.

 3. Patologia. Najgorsze jest to, że nie ma żadnej riposty i patologia czuje się zachęcona do przekraczania kolejnych granic dobrego smaku. Dlaczego nie obs..ać w ten sam sposób całej tej lewackiej bzdurnej degrengolady, poje..ów z piórkami w d…ch, dewiantów paradujących na czworakach z obrożą na szyi, porąbanych psycholi myślących, że jak założą babskie ciuchy, to stają się kobietami, całej tej menażerii, która jeszcze parę lat temu gdyby wylazła spod kamienia, to skończyłaby w wariatkowie.

 4. Po pierwsze to Święty Mikołaj był biskupem, a toto na filmie jest babokiem Coca Coli.
  Po drugie czas najwyższy uświadomić powyższe ludziom, zwłaszcza tym, którzy się za katolików mają. Vaticanum Secundum – posoborowie zrobiło z katolików protestantów, o czym nawet pojęcia nie mają, no i nawet już Świętego Mikołaja od krasnoluda Coca Coli rozróżnić nie potrafią.

 5. Ta reklama kłamie! W Norwegii nie można ,,kochać kogo się zechce”!! Pewien sędzia piłkarski, ps. Sandra, został skazany za ,,miłość” do nieletnich chłopców na 16 lat. I co ty na to poczto norweska??

 6. Ci co utorowali drogę antycywilizacji/antykulturze, to nie są żadni homos. ani „lewacy” – nawet jesli dziś wdrażają niektóre pomysły w zycie – którzy 50, a tym bardziej: 100, 150 lat temu, nie mieli większej/żadnej mocy, w tym mocy „wpływania na myslenie Zachodu”.
  Sądzę, że utorowali ci co mieli moc, pieniądze i wpływy, co przejęli dolara w 1912, zrobili rewolucję w 1917, stworzyli Hollywood i nawet hiperpotężnego magnata przemysłowego H. Forda, zmusili do „wycofania się z poglądów”.

  • Czyli „elity naszych kochanych na Ż”.
   Nie rozkażą, ani nie przewidzą co będzie dokładnie za 15 lat, ale mogą wyznaczać kierunki. Produktywny i bogaty człowiek Zachodu (Eur Z i Amer. Płn.), zredukuje aspiracje dobrobytowe, będzie w konflikcie z kolor. imigrantem, choć ma się „tego wstydzić”.
   Niemniej nawet za 80 lat Niemcy nie staną się Arabią Saud, ale też nie będą Niemcami lat 80-ch XX w. prącymi jak przecinak.Społeczeństwa zach zatomizowane, Ż. arbitrami w konfliktach – tak widzę

   • Oni by tak chcieli, ale eksperymenty sociologiczne rzadko przynosza oczekiwane rezultaty, trzeba miec nadzieje i przeciwdzialac gdzie kto moze.

Comments are closed.