Pięć miesięcy i cały czas spada. Szpryc-agitatorzy Niedzielskiego nagabują TĘ grupę do przyjęcia trzeciej dawki

Minister Adam Niedzielski oraz szczepienie. / foto: YouTube/Wikimedia (kolaż)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Przez najbliższe trzy dni – od czwartku do soboty – osoby 50 plus, które są w pełni zaszczepione dostaną wiadomość SMS o możliwym wcześniejszym przyjęciu szczepienia dawką przypominającą – przekazało Ministerstwo Zdrowia.

Zgodnie z rekomendacjami Rady Medycznej, resort dopuścił u osób powyżej 50 lat szczepienie dawką przypominająca po pięciu miesiącach od zakończenia szczepień podstawowych.

„UWAGA: Krótsze odstępy między dawkami szczepionki COVID w Twojej grupie wiekowej. Już dziś zapisz się na dawkę przypominającą. Więcej na stronie szczepimysie” – takiego SMS-a od czwartku do soboty otrzymają 3 mln osób.

Wszystkim tym osobom minął już pięciomiesięczny okres od pełnego zaszczepienia jedną dawką (Johnson & Johnson) lub dwoma dawkami (Pfizer/BioNTech, Moderna i AstraZeneca) przeciw COVID-19 i wszystkie te osoby mają już wystawione e-skierowania na szczepienie przypominające. Oznacza to, że już mogą zaszczepić się drugą bądź trzecią dawką.

„UWAGA: Krótsze odstępy miedzy dawkami szczepionki COVID w Twojej grupie wiekowej. Już (data) zapisz się na dawkę przypominającą. Więcej na stronie szczepimysie” – taką z kolei wiadomość SMS otrzymają wszyscy ci, którym okres pięciu miesięcy od pełnego zaszczepienia jeszcze nie minął. Ministerstwo Zdrowia w wiadomości tekstowej wskaże dokładną datę, od kiedy osoba 50 plus będzie mogła skorzystać z dawki przypominającej.

W ubiegłym tygodniu Ministerstwo Zdrowia wysłało 15,5 mln SMS-ów do wszystkich w pełni zaszczepionych z informacją o możliwości i terminie przyjęcia dawki przypominającej.

Źródło: PAP

13 KOMENTARZE

  1. Kochani, naród może całkowicie ufać swemu Rządowi Państwowemu, który u nas – jak w większości krajów świata – w pełni i w całości jest podporządkowany walce w wirusem. Polacy! Na fali olbrzymiego wzrostu zachorowań, tu i ówdzie dochodzą do głosu siły wrogie zdrowiu publicznemu, wrogie Rządowi Państowemu, siły, które chcą wykrzywić, zahamować i cofnąć wyzwolenie nas z kajdan pandemii. Rząd wyszczepi wszystkich siłowo – jestem pewna. Naród to rozumie. Precz z koronasceptycyzmem!!!

  2. Celebryci i politycy szczepieni publicznie – przed kamerami – dostają roztwór soli fizjologicznej. Ujawnia to coraz częciej personel medyczny. Ostatnio na Słowacji.
    W PRL była ostra cenzura mediów i dziś jest to samo w większości krajów, których rządy za łapówki zakontraktowały pseudoszczepionki. Znowu celem jest mamona, a przy okazji depopulacja.

Comments are closed.