„Samobójstwo”, „zmarł nagle”. Nagły wzrost wyszukiwania tych fraz w sieci na całym świecie

Samobójstwo - wyszukiwanie frazy w Google
Samobójstwo - wyszukiwanie frazy w Google
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Portal IndependentTrader.pl podaje, że w 2021 roku w wyszukiwaniach w Google na całym świecie nastąpił nagły wzrost wyszukiwania dwóch fraz.

IndependentTrader.pl to portal, który prowadzi Cezary Głuch, który w sieci używa pseudonimu Trader21. To laureat w kategorii osobowość roku w 2017 i 2018 roku i dość znana postać w środowisku osób inwestujących w kryptowaluty.

Jego portal zajmuje się szeroko pojętą ekonomią, biznesem, kryptowalutami i statystykami. Trader21 opisywał m.in. czym jest wielki reset, a także trafnie przewidział to, jak politycy i wielkie korporacje będą wykorzystywać pandemię koronawirusa.

Teraz na portalu IndependentTrader.pl pojawiły się dwie nowe statystyki. Pokazują one, że w 2021 roku wzrosła ilość wyszukiwania dwóch fraz.

Pierwsza z nich, to „zmarł nagle”. „Gdybyśmy tylko mogli znaleźć jakiś powód, dla którego akurat w 2021 roku na całym świecie zaczęto wpisywać do wyszukiwarki Google frazę „zmarł nagle””.

Wyszukiwanie frazy „zmarł nagle” w Google
Źródło: Facebook/IndependentTradet.pl

„Hasło „Samobójstwo” też wygląda niecodziennie” i również udostępnia grafikę pokazującą anomalię:

Wyszukiwanie hasła „samobójstwo” w Google
Źródło: Facebook/IndependentTrader.pl

3 KOMENTARZE

  1. Ten facet długo nie pociągnie. Nie wolno tak walić po oczach.

    To się nie mieści w żadna rubryka albo ” to narusza zasady naszej żydłackiej społeczności”.

  2. NIC DZIWNEGO – efekt szprycy. Kednym pada na mózg i doznaja pomirszania zmysłów i albo sami ze soba kończa albo innych atakują – czy zauważyluscie wzrost agresywnosci bez powodu??? No s druga fraza – ci co przeżyli szukaja tych , ktorym sie to nie udało no i szukają przyczyn tych nagłych zgonów.

Comments are closed.