Sanitaryzm w Australii trzyma się mocno, ale zadarli z Aborygenami

Flaga Aborygenów używana podczas oficjalnych uroczystości. Źródło: Wikipedia
Flaga Aborygenów używana podczas oficjalnych uroczystości. Źródło: Wikipedia
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Australia jest krajem, który wprowadził dość drakońskie przepisy sanitarne. Z protestami rząd radził sobie siłą, ale zadarł też „ludnością rdzenną”, która we współczesnym świecie cieszy się przecież swoistym immunitetem.

Przedstawiciele społeczności aborygeńskiej w Australii wystosowali prośbę do międzynarodowej społeczności o pomoc w sprawie „tyrańskiego systemu przymusu i kontroli”.

O ile większość mieszkańców Australii ma prostu siedzieć i izolować się w domach, to z Aborygenami idzie trudniej. Dlatego też sięgnięto po drastyczne środki ich izolowania, nawet po wywożenie i rodzaj internowania.

Padają tu nawet słowa o „obozach koncentracyjnych”. Australijscy aborygeni mieszkający w odległych rejonach mają być wyłapywani przez policję i wojsko i zabierani do „obozów kwarantanny” w celu odizolowania. Prowadzi się też podobno przymusowe szczepienia i to wbrew ich woli.

Armia australijska zaczęła przymusowo przenosić mieszkańców Terytoriów Północnych do obozu kwarantanny Howard Springs znajdującego się w Darwin po tym, jak w ich społeczności zidentyfikowano dziewięć nowych przypadków Covid-19. Film oskarża wręcz władze o eksperymentowanie na Aborygenach.

17 KOMENTARZE

  1. Kochani, każdy wie, że im więcej stosuje się szczepionek i obostrzeń, tym silniejszy staje się kraj i naród, tym trwalsze stają się fundamenty dla przyszłego rozwoju, tym szybciej narastają warunki dla ponownego, popandemicznego rozkwitu zarówno gospodarki, jak i kultury narodu. Bez tego wielkiego wysiłku, bez olbrzymiego wkładu w walkę z pandemią nie podźwignęlibyśmy się ze stanu poprzedniego upadku i zacofania, pozostalibyśmy słabi. Szczepmy się.

  2. Pomijając fakt,że ta cała histeria jest już nie do wytrzymania,skupianie ludzi( w obozie koncentracyjnym),którzy normalnie są rozproszeni po olbrzymich obszarach,chyba ewidentnie sprzyja roznoszeniu chorób?Przecież to powtórka z historii.W niemieckich obozach ludzie też roznosili choroby.Wystarczy poczytać o Auschwitz lub sowieckich obozach i chorobach jakie tam panowały.Mamy do czynienia z neohitlerowcami i neokomunistami.

  3. Rząd jest w panice, bo zakupili mnóstwo tego gówna mRNA i będzie problem jak wszystko trzeba będzie wylać do kibla, zwłaszcza że pacjenci szpitali to głównie zaszprycowani, dlatego zatrudniają trolli, albo nawet automatyczne kowid boty, w których przoduje Izrael.

  4. To białasy w Australii jeszcze nie klękają prze Aborygenami?

    Dlaczego właściwie!?

    Przecież przypadek Australii jet klinicznym przykładem niewolnictwa całego nawet nie kraju a kontynentu!

  5. Australia sprawia, że Auschwitz wygląda jak piknik 22 listopada 2021: Armia australijska rozpoczęła przymusowe usuwanie mieszkańców Terytoriów Północnych do obozu kwarantanny Howard Springs znajdującego się w Darwin, po tym jak w społeczności Binjari zidentyfikowano dziewięć nowych przypadków Covid-19. Posunięcie to następuje po tym, jak w sobotę w nocy w społecznościach Binjari i pobliskiej Rockhole wprowadzono twarde blokady.

Comments are closed.