REKLAMA

Od 22 do 28 listopada w sklep-niezalezna.pl (TUTAJ) trwa BLACK WEEK, czyli tydzień wielkich promocji. W tych dniach wszystkie książki naszego wydawnictwa, czyli Biblioteki Wolności, są objęte 30-procentową zniżką. To faktyczna przecena, niepoprzedzona – co częste w polskim internecie – podwyżką czy innymi sztuczkami.

Proponujemy rzucić okiem na 5 świetnych pozycji, którymi z pewnością warto się zainteresować.

REKLAMA

1. O Cywilizacji Śmierci. Jak zatrzymać antykulturę totalitarnych mniejszości. (MAREK JAN CHODAKIEWICZ)

Tym raz znany historyk prof. Marek Jan Chodakiewicz wyszedł z archiwów i opisał to, co widział na własne oczy jako student, a potem naukowiec w San Francisco, Los Angeles i Waszyngtonie, czyli jak cywilizacja śmierci przejęła Stany Zjednoczone…

CENA PRZED PROMOCJĄ: 39,00 zł
CENA NA BLACK WEEK: 27 zł
LINK DO OFERTY: https://sklep-niezalezna.pl/pl/p/O-Cywilizacji-Smierci-prof.-M.J.-Chodakiewicz/1371

2. Protokoły Mędrców Kowida (Stanisław Michalkiewicz)

„Protokoły…” Stanisława Michalkiewicza to zapis tych wszystkich zdumiewających głupot, półprawd, bzdur, przeinaczeń i propagandy, którymi jesteśmy nieustannie atakowani od czasów zarania wciąż trwającej zarazy. Zarazy, która dawno przestała być zjawiskiem tylko biologicznym, a stała się fenomenem, także, a może przede wszystkim, politycznym i społecznym.

CENA PRZED PROMOCJĄ: 35 zł
CENA NA BLACK WEEK: 24,50 zł
LINK DO OFERTY: https://sklep-niezalezna.pl/pl/p/NOWOSC-Protokoly-Medrcow-Kowida-Stanislaw-Michalkiewicz/1589

3. Nowa Normalność (GRZEGORZ BRAUN, TOMASZ SOMMER)

Książka jest zapisem serii rozmów Grzegorza Brauna z Tomaszem Sommerem, przeprowadzonych w czasie pandemii oraz wybranych, zredagowanych wystąpień posła na Sejm RP. Żyjemy w dziwnych i niepewnych czasach, które z pewnością przyniosą jedno: przyszłość inną od tej, jaką wyobrażaliśmy sobie dotychczas. Książka jest miejscami zabawna, jednak ogólne przesłanie jest wyjątkowo niepokojące…

CENA PRZED PROMOCJĄ: 34,90 zł
CENA NA BLACK WEEK: 24,50 zł
LINK DO OFERTY: https://sklep-niezalezna.pl/pl/p/Nowa-Normalnosc-Grzegorz-Braun-Tomasz-Sommer/1473

4. Nowa Normalność 2 (GRZEGORZ BRAUN, TOMASZ SOMMER)

Druga część bestsellera Grzegorza Brauna i Tomasza Sommera. Tak jak w pierwszej części analizujemy publicznie dostępne i oficjalne plany możnowładców, które w gruncie rzeczy sprowadzają się do zwiększenia kontroli nad społeczeństwem, odebrania ludziom majątku i scentralizowania oraz zwiększenia władzy. Książka, choć formalnie stanowi kontynuuacje swojej poprzedniczki, jest zamkniętą całością. Można ją czytać bez znajomości Nowej Normalności 1.

CENA PRZED PROMOCJĄ: 33,00 zł
CENA NA BLACK WEEK: 23,00 zł
LINK DO OFERTY: https://sklep-niezalezna.pl/pl/p/Nowa-Normalnosc-2-G.-Braun%2C-T.-Sommer/1549

5. Tęczowy terror. Upadek normalności we Francji (BOGDAN DOBOSZ)

Bogdan Dobosz pokazuje, jak rewolucja komunistyczna z udziałem proletariatu zastępczego przewala się przez Francję i pokazuje mechanizmy przechodzenia od etapu umizgów do etapu surowości. Już nie „zabrania się zabraniać”, tylko przy pomocy ustawodawstwa i niezawisłych sądów prowadzi się coraz bardziej zdecydowaną walkę przeciwko „homofobii”, „przemocy domowej”, „stygmatyzowaniu” i „wykluczaniu” – a do budowy nowego wspaniałego świata zaprzęgnięty został też państwowy monopol edukacyjny.

CENA PRZED PROMOCJĄ: 29 zł
CENA NA BLACK WEEK: 20 zł
LINK DO OFERTY: https://sklep-niezalezna.pl/pl/p/Teczowy-terror-Bogdan-Dobosz/1598

POZOSTAŁE PROMOCJE: https://sklep-niezalezna.pl/pl/c/BIBLIOTEKA-WOLNOSCI-nasze-wydania/81

REKLAMA