Lekarz sfałszował tysiące świadectw szczepień

Karta szczepień COVID-19 i paszport Unii Europejskiej - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Flickr, autor: Jernej Furman, CC BY 2.0
Karta szczepień COVID-19 i paszport Unii Europejskiej - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Flickr, autor: Jernej Furman, CC BY 2.0
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Belgijskiemu lekarzowi postawiono zarzut fałszowania świadectw szczepień na dużą skalę. Minister zdrowia Regionu Walońskiego Christie Morreale przekazała we wtorek, że mężczyzna jest oskarżony o sfałszowanie ok. 2 tys. dokumentów.

Telewizja LN24, powołująca się na Morreale, poinformowała, że oskarżony prawdopodobnie wystawiał certyfikaty nie tylko na Walonię, ale i na inne obszary.

Po wykryciu przestępstwa, świadectwa, które sfałszował, zostały unieważnione.

Policja prowadzi śledztwo ws. osób, którym lekarz wystawił dokumenty. Sprawdzane są także inne przypadki tego typu przestępstw, dodała Morreale.

Ministerstwo potępiło fałszerstwa, oceniając, że „łamią zaufanie” zaszczepionych osób i narażają ludzkie życia na niebezpieczeństwo.

Źródło: PAP

33 KOMENTARZE

 1. Uwaga na tę retorykę. Teraz wzrost zakażeń i zgonów wirusowych wśród wyszczepieńców będą zrzucać na fałszywe paszporty. Niezaszczepionych coraz mniej, a jakiś winny musi się znaleźć.

  • Trafna diagnoza . Wisielec nie majac argumentow na to ze szpryca czyni zdrowym tez mowil ze trzeba sprawdzac czy szczepaki sa zaszczepakowani naprawde .

  • Myślę że taki rozwój sytuacji był przewidziany od początku. Najpierw obowiązkowa szczepionka, paszporty, z pełną świadomością że będą protesty i fałszerstwa. Dzięki temu jest pretekst żeby *zacieśnić* kontrolę nad społeczeństwem. Będą mówić że trzeba stworzyć scentralizowany system weryfikacji. Kiedy powstanie, będziemy żyć już w totalitarnych Chinach i cel tej pandemii zostanie osiągnięty.

 2. ciekawe jak to sprawdzą ;) Na siłę będą badać przeciwciała u tych ludzi? Wiadomo przecież że to żaden dowód. Już widzę kolejkę osób aby wydać swojego zbawcę ;) Temat robiony pod publikę aby przestraszyć ludzi.

  • Już w NWO to przemyśleli. Mają po szczepieniu badać obecność jakiegoś tajnego składnika, ktory jest w szprycach a nie przeciwciała i tylko w laboratoriach certyfikowanych przez Billa G.

 3. samo sie nasuwa w szpitalach nie leczą chorób bo korono ściema ten lekarz ratuje ludzi będzie karany więc Państwo sami widzicie że nie chodzi o ratowanie ludzi a o jawną depopulacje.

 4. a w Polsce bez zmian, władza /nawet lokalna/ szczepi sobie placebo bo pielęgniarki wiedzą po nr serii które fiolki są które. Kliki i kolesiostwo związane z lekarzami lub mające w rodzinie lekarzy, załatwia sobie certyfikaty po znajomości a reszta niestety buli na czarnym rynku. I wszyscy są zadowoleni, szczególnie rząd, min zdrowia i klika bo ci na bank wzięli placebo!Pozostałe bydło szczepią i ubijają NOP lub zawalami i zakrzepicą.Tak po katolicku!

 5. Buhahaha… ale dęta na 100 fajerek lipa. „Fałszował świadectwa szczepień” – wprowadzał dane o wyszczepieniu do systemu to co tu można sfałszować? jakie świadectwa? one są albo w systemie komputerowym albo drukowane na podstawie wprowadzonych danych, czyż nie tak?
  Trzeba by udowodnić, że wyszczepionki wprowadzane do systemu zostały zutylizowane.

 6. Szacun dla tego lekarza.U nas też prześladują m.in. doktora Bodnara za leczenie amantadyną -grozi mu jakaś milionowa kara=rozbój w biały dzień.

 7. Bohater reżimu sanitarnego, u nas w czasie wojny z hitlerowcami na parafiach sporządzano sfałszowane akty chrztu dla ludności żydowskiej, które niekiedy ratowały ich przed szczepieniami dra Mengele w Auschwitz, które prowadziły w konsekwencji do krematorium.

 8. Super lekarz, wie czym grożą eksperymentalne preparaty inżynierii genet. nawet w III Rzeszy byli przyzwoici lekarze, nie wszyscy byli faszystami.

 9. Zaraz będzie wysyp takich „fałszerzy” i narracja, że jak z covedem to „fałszywie” zaeliksirowany. Niedziela już coś bełkotał w tym temacie.

 10. Z badań naukowych wynika, że naszczepionym grożą: nowotwory, bezpłodność, choroby autoimmunologiczne, choroba parkinsona. Długookresowe skutki tej „nowatorskiej” nigdy nie stosowanej technologii ujawnią się w ciągu kilku lat.
  Ale wtedy będzie za późno, i trup będzie słał się gęsto.
  Najciekawsze jest zestawienie z Widzeniem Apokalipsy, gdzie Autor Natchniony opisał co widział – masowe bolesna WRZODY u Ludzi naznaczonych znakiem Bestii.

 11. Nie może być! Jak to? Takie dobrodziejstwo, a ktoś, kto nie chce przyjąć dobrowolnego preparatu udaje, że przyjął? Po co? Przecież nie ma żadnej dyskryminacji…

Comments are closed.