Szczerba stawia za wzór Izrael

Ofiara kolejnej nagonki prowadzonej przez posła Michała Szczerbę padł emerytowany policjant. Zdjęcie: PAP/Piotr Nowak
Ofiara kolejnej nagonki prowadzonej przez posła Michała Szczerbę padł emerytowany policjant. Zdjęcie: PAP/Piotr Nowak
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Michał Szczerba z PO zachęca na Twitterze, by „rząd PiS” wziął po uwagę działania Izraela. Zwłaszcza, że nadchodzi… „omicron”. Szczerba napisał:

„Izrael zamyka granice dla wszystkich obcokrajowców na 2 tygodnie z powodu wariantu Omicron. Izraelczycy powracający do kraju, w tym osoby zaszczepione lub wyleczone z koronawirusa, będą musieli poddać się kwarantannie po przybyciu. Jakie działania podejmuje rząd PiS ws. #Omicron?”

Przykład trochę poroniony. Zwłaszcza, że Izrael chwalił się już masowym wyszczepieniem niemal całej ludności, najpierw „dwoma dawkami”, później nawet „trzema”, a zachorowania im rosły. Teraz zamykają granice i mówią o dawce czwartej.

Można jednak się domyślać, że posłowi Szczerbie chodziło tu o ukłucie rządu przykładem żydowskim… Hmmm. Świadczyłoby to jednak o instrumentalnym traktowaniu państwa Izrael, a może nawet o ukrytym i podświadomym… antysemityzmie posła?

Tak naprawdę logikę Szczerby i jego kolegów trudno zrozumieć. Uznali, że skoro „rząd PiS” nie robi lockdownów, to trzeba atakować ich za zbytni „liberalizm”.

Jak wprowadzą obostrzenia, Platforma zapewne wróci sama na pozycje partii „liberalnej”. Na razie Szczerba w innym wpisie sugeruje nawet możliwość „planowanej eksterminacji Polaków”. Strach się bać.

26 KOMENTARZE

  • Takie są wytyczne maconerii nicującej świat w ramach ,,ordo ab chao”/ ,,wielkiego resetu”/,,zrównoważonego rozwoju”/ depopulacji. Zdaje się, że jest o tym nawet w ,,fałszywych” protokołach. To ich zasada by zniechęcać ludzi do udziału w polityce i by żaden mało bystry polityk nie zagroził ich planom. Swoją drogą wymyślają już coraz głupsze nazwy dla tych ,,wariantów” poszczepiennych (,,omikrego” wykryto u… wyszczepionych covidem).

  • Oczywiście nie stawia Izraela jako wzoru w sprawie obrony granicy państwa. Tam przebierańcy rzucający gałęziami zostaliby wystrzelani-w tym dzieci-jak miało to ostatnio miejsce w rocznicę Nakby. Oszołma z pizzą też by żydowski snajper trafił,gdyby tylko zbyt blisko się zbliżył. Ale ci z PO nie wiedzą nawet z kim Izrael graniczy.

 1. Projekt ustawy
  Ustawa
  z dnia … 2021 r.
  o zmianie ustawy – Kodeks karny
  Art. 1. W ustawie z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. z 2020 r. poz.
  1444, 1517, z 2021 r. poz. 1023) w art. 156 po § 1 dodaje się § 1a w brzmieniu:
  “§ 1a. Nie popełnia przestępstwa lekarz, jeżeli pozbawienie płodności jest
  następstwem zabiegu lekarskiego za świadomą zgodą pacjenta.”

  http://orka.sejm.gov.pl/Druki9ka.nsf/Projekty/9-020-732-2021/$file/9-020-732-2021.pdf

  • s tam, na razie za znanych ubiło Krawczyka/dziwny zawał nocny/i Kowalewskiego.Oczywiście dziennikarze stchórzyli a rodzina pewnie dostała jakis odpał od nazików. Więcej na globalna.info

 2. Skoro mamy brać przykład z Izraela, to może przede wszystkim w dziedzinie obrony granic przed naporem rzucających kamieniami Arabów?

  • e tam, podlizuje się prezesowi bo liczy na to że większy odpał dostanie a jeszcze lepiej jakby go wpisał na ich listę bo ich partia pada razem z psl. A tak w ogóle dlaczego tacy nie sa hospitalizowani w Gostyninie, psychuszka dla niebezpiecznych? Toć to ewidentny przypadek schizofrenii paranoidalnej!!To trzeba izolować i leczyć!!!

 3. Co za idioci.odwalcie się.juz dwa lata życia nam ukradliscie.czego jeszcze chcecie.mamy tak wegetować do końca życia?wirusy były i są i będą, a nasze życie i zdrowie i tak macie w d…

 4. Szybko stworzyli Omikron żeby przykryć nieudane szpryce i teraz oczywiście wprowadzą nowe.., oczywiście te już będą super doskonałe szpryceA potem psi.xi .omega to już będzie na koniec.

Comments are closed.