Adam Małysz UJAWNIA: byliśmy zapewniani, że jak się zaszczepimy, to nie będzie testów [VIDEO]

Adam Małysz promujący szczepienia
Adam Małysz promujący szczepienia
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Adam Małysz, mistrz świata w skokach narciarskich, a obecnie dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim, ujawnił, że skoczkowie mieli być zapewniani, że jeżeli się zaszczepią, to nie będą testowani na obecność koronawirusa.

Adam Małysz komentował w wywiadzie zamieszanie dot. testowania się na koronawirusa jednego z japońskich skoczków, który najpierw pochwalił się, że test na koronawirusa, który przeszedł, miał wynik negatywny, a następnie oficjalnie poinformowano, że zawodnik jednak jest zakażony.

Przy okazji koordynator naszej kadry skoczków wyjawił, że wcześniej informowano zawodników, że jeśli się zaszczepią, to nie będą testowani. Małysz jest oburzony, że sytuacja wygląda tak samo, jak przed szczepieniami.

– Widzimy, że ten cały system, który jest z koronawirusem, nie do końca funkcjonuje, bo byliśmy zapewniani przed sezonem zimowym, że jeśli się zaszczepimy to nie będzie testów i musimy normalnie funkcjonować. Wszystko wróciło z powrotem. Jesteśmy zaszczepieni i dalej są testy i dalej wychodzą, mimo zaszczepienia, pozytywne – mówił Małysz.

W tym momencie studio TVN szybko przerwało polskiemu mistrzowi, więc nie mógł on kontynuować wątku.

Źródło: TVN

92 KOMENTARZE

 1. Nowy Wspaniały (korponazistowski) Świat nadciąga! Logika , nauka, matematyka odeszły w niepamięć. Ideologia i nowa religia wygrały! Biznes się kręci a masy maksymalnie ogłupione.

   • Skąd masz ten model? Sam se go narysowałeś? Na podstawie czego?

    > Czyżby prawo wykładniczego zaniku
    Nie rozumiem czego nie rozumiesz.
    Okres półrozpadu białka kolca to ok 10 dni. Tak samo działa ten wynalazek, że jego ilość się redukuje o jakiś procent w czasie. Po czasie jest tego mniej a redukuje się wciąż jakiś procent – i wtedy właśnie taki będzie przebieg.

 2. Celebryci powoli udają, ze nie wiedzieli, myśleli, oszukano ich, nie zdawali sobie sprawy…. że są tak samo, a nawet bardziej niż mu poszkodowani. Bardziej, bo kasa jaka przyjęli będzie im się odpijać czkawką o smaku Don Perignion, gdy będą wypłakiwać łzy na piaszczystych wybrzeżach Mauritiusa.

 3. Młodość, naiwność. Taki wielki a taki… Panie Adamie, jest Pan Wielki dla milionów Polaków. Proszę pomyśleć co Pan robi i w czym bierze udział.

 4. Nie, Małysz wcale nie przejrzał na oczy. To takie popychadło płynące z prądem. Gdyby – jak sam pisze – spełniono obiecanki – nie miałby nic przeciwko dyskryminowaniu innych. Do czego to prowadzi – nie kojarzy.

  Jeszcze raz powtarzam: oburzenie Małysza bierze się stąd, że dotknęło to SKOCZKÓW, a więc i JEGO, nie z tego, że „przejrzał na oczy”. Innych ludzi ma głęboko w dupie. Ot, bezmózgi samolub, jak wielu sławnych sportowców.

  • Wspaniale Pan to ujął Panie Joe. Zawsze twierdziłem, że to cymbał…pieniądze nie zawsze idą w parze z rozumem. Małysz to tego encyklopedyczny przykład.

   • Trochę litości by się przydało. Mało który sportowiec ma szerokie horyzonty, zupełnie jak lekarze ;-)
    Oni na…parzają, trenują non-stop, tylko wyniki mają w oczach i w głowie.
    To prosty chłopak (był) i pewnie prosty mężczyzna obecnie. Szkoda, że się włączył w akcję, można go za to ganić, ale darujcie sobie obrzucanie go – wykorzystali go i tyle.

    • Akcja przymuszająca dzieci do noszenia masek w wydaniu Małysza, czyli sportowca, który powinien mieć elementarne pojęcie o wymianie gazowej w płucach – sprawiła, że kompletnie wyzbyłem się złudzeń co do osoby tego sławnego skoczka.
     Aż takim kretynem to on nie jest. Po prostu robi, co mu się każe. To narzędzie. Byle z prądem.

 5. CZYLI, DROGI ADASIU, ZROBILI WAS W CH. Podobnie jak miliony ludzi omamionych ostatnią prostą, 100% bezpieczeństwem, brakiem restrykcji, wyjazdem wakacyjnym czy jakimkolwiek innym powodem. Teraz niewielka część z tych ludzi się budzi a reszta dalej wierzy, że obecna sytuacja to wina nieszczepów, kosmitów, eskimosów, plam na słońcu, wiatru wschodniego czy przesilenia zimowego.

 6. Ostatnia prosta? Ja wolę myśleć, że jeszcze wiele prostych przede mna. Dlatego nie przyjmę szprycy. A Małysz? Tak wyglądało całe jego życie. Właśnie tak, jak ta ostatnia prosta. Siadał na belce startowej i widział ostatnią prostą, za którą była przepaść. Ile płącili za udział w kampanii? Ile osób mu zaufało? Ile z nich nie przeżyło?

 7. ciesz się ze zaszczepili was placebo bo inaczej to już by kadry skoczków nie było, część by padła, część NOP a pozostali osłabieni z wieńcówką przy próbie wysiłku!

 8. małysz to powinien zniknąć z przestrzeni publicznej…….. takie jest moje zdanie

  mało tego , że zarabia na lichwie….bo reklamuje chwilówki pocztowe…to jeszcze nie ma honoru

 9. No przecież nie testują. Znam co najmniej dwa przypadki, kiedy szczapieni chcieli testów, a lekarzostwo nie raczyło dać, bo to zaburza statystyki ministra nagłej śmierci.

 10. Adaś dostał sól fizjologiczną, nie szczepionkę. Tak jak Pazura, politycy, czołowi lekarze-propagandyści. Im jest nie wolno zejść z tego świata. Przynajmniej nie teraz…..

 11. Ci którzy przy kamerach za pieniądze przyjęli placebo aby nagonić baranów do wszczepiania, to ostatnie łajdaki i powinni stanąć przed sądem razem z łajdakami w białych uniformach.

 12. Tak przy okazji: widzicie Państwo te kłęby pary, które ulatują bokami maski, gdy Małysz mówi w tym wywiadzie? Tak właśnie wygląda maskowe „zabezpieczenie” przed wirusami.

Comments are closed.